Спорът @uphero / @bamzo

От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Чети бе мааму стара!!!!!!

Кое да чета - 20 страници романи. Пишете си като 2 годишни деца с по 2 думи. Все едно ви е чат. 5 страници изписахте за 40 лева. Ще ми дадеш ли фактурата , не няма , ще ми я дадеш ли - еми добре ето ти я. Ама бисквитките не си сложил , това не си превел.... смешна работа. Аз от това което съм прочел ти казвам - с блокирането си сбъркал. Ти си чакаш плащането и еднолично прекъсваш комуникацията , преди да го получиш. Ако ти не виждаш грешката си си е за теб.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бамзо е кретен. Първо темата не била толкова - ми раздвижи си виртуалния задник и си направи една регистрация и тръгни да си купуваш темата в енвато - и аз ако някой тъпунгер като теб тръгне да ми се обяснява за такива дреболии и аз ще те блокирам - щото си задник. Нямаш право да се оплакваш за нищо. После пък темата не била преведена - е ти какво искаш да ти преведе плъгините и неща като СЛАЙДЕР на български ли? Измекяр си бате, пълен измекяр, много добре е направил, че те е блокирал.

Точно за бан не си, но ти дадох репутация, след 2 седмици ще ти дам още една, а uphero трябва да му даде отрицателен итрадер за да си знаят хората занапред що за човек е
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

То лошото е, че спора ще продължи без край, като ъпчето реално е продал труда си на безценица и е имал кофтия късмет да попадне и на такъв клиент, цепещ стотинката и комбинацията е това в момента, което гледаме. Всеки сам може да си прави изводите, защото аз лично не мога да преценя на база тези доказателства. Лошото и, че цялата тази търпана е за грубо 8 кутии цигари, което за ит бранша е меко казано смешно. Аз искам хората тук да преценят, защото сме общество и точно всички ние решавяме. Ъпчето знае моето мнение за него, и всички имат както за него така и за другия участник в спора. ;) за жалост админите не са съдии, а
По скоро орган за регулиране. Съдии сме всички.

Ма тука стана "Дързост и красота"!
Детска градина!
Кръчмарско наддумване, в малките часове.

Тоя "контент" на мен ми идва в повече.
Търкай всичко и да се оправят на ЛС, като нещат на скайп.

5-6, айде 10 реплики и дуплики, иди-дойди. Форумите не са чат.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бамзо е кретен. Първо темата не била толкова - ми раздвижи си виртуалния задник и си направи една регистрация и тръгни да си купуваш темата в енвато - и аз ако някой тъпунгер като теб тръгне да ми се обяснява за такива дреболии и аз ще те блокирам - щото си задник. Нямаш право да се оплакваш за нищо. После пък темата не била преведена - е ти какво искаш да ти преведе плъгините и неща като СЛАЙДЕР на български ли? Измекяр си бате, пълен измекяр, много добре е направил, че те е блокирал.

Точно за бан не си, но ти дадох репутация, след 2 седмици ще ти дам още една, а uphero трябва да му даде отрицателен итрадер за да си знаят хората занапред що за човек е


Погледни се в огледалото -коментираш себе си.
Това ли ви е великия предприемачески дух,да си сипете обиди и простотии когато не ви отърва нещо.Или за друго не ставате?

Да се моля за да видя как са похарчени парите които съм дал,ами да му цункам задника не може ли-ще стане по-бързо.
Или ви е страх всичките да не напише някоя кофти статия за вас или за услуги които предлагате.

Сложи ми 10-20 колкото искаш репутации,бан ми сложете,истината за това какви екземпляри има между вас боли.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Работата е, че си измекяр, темата не била платена, ама дали била платена, ама дали било толкова, ама тоя скрийншот така ли е, ама ти нещо ебаваш ли се с мене, ама ти знаеш ли къв съм бизнесмен и с фотошопа ме цака ъпхерото, - ай сиктир. Трябва да си голям измекяр да направиш проблем за това с темата, само щото си мързелив задник и не можеш да си я платиш сам. Смешник. Ъпхеро е коментирал в темата в енвато в коментарите, където ясно пише > КУПИЛ. Поне да му се беше извинил, о да чакай - ТИ СИ ИЗМЕКЯР.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Работата е, че си измекяр, темата не била платена, ама дали била платена, ама дали било толкова, ама тоя скрийншот така ли е, ама ти нещо ебаваш ли се с мене, ама ти знаеш ли къв съм бизнесмен и с фотошопа ме цака ъпхерото, - ай сиктир. Трябва да си голям измекяр да направиш проблем за това с темата, само щото си мързелив задник и не можеш да си я платиш сам. Смешник. Ъпхеро е коментирал в темата в енвато в коментарите, където ясно пише > КУПИЛ. Поне да му се беше извинил, о да чакай - ТИ СИ ИЗМЕКЯР.

Няма да падна на твоето и под твоето ниво да сипя обиди.Да не си близнак на Иво че действаш по същия начин.
Не можете да ме оборите с думи и сеете жлъч само.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не се пъни, че нищо хубаво няма да излезе от аналното ти отверстие ( уста )
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не се пъни, че нищо хубаво няма да излезе от аналното ти отверстие ( уста )


ще споделиш ли опита си
от коментарите и писаниците личи че е голям
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че Банко трябва да въведе малко ред тука и да изтрие последните страници шитни. Пуснете му по един сигнал.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че Банко трябва да въведе малко ред тука и да изтрие последните страници шитни. Пуснете му по един сигнал.

да пропускат тези които са богопомазаните и могат да обиждат наред
Уточнявай ги тези подробности.
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ей това е баш наглост. Плати си я и ще я получиш.

Аз доколкото разбирам той си я е платил? А ти освен, че имаш привилегията да я ползваш безплатно и да я продадеш на още N на брой клиенти, в същото време не искаш да му я пратиш?
 
От: Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз доколкото разбирам той си я е платил? А ти освен, че имаш привилегията да я ползваш безплатно и да я продадеш на още N на брой клиенти, в същото време не искаш да му я пратиш?

И аз имам същия въпрос. @Fozzy ме превари.
 
Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мисля, че Банко трябва да въведе малко ред тука и да изтрие последните страници шитни. Пуснете му по един сигнал.
Да, пуснете, за да приключи цирка за тия "многото" пари. Лично аз ще напиша една тема другата седмица за ниските пари и какви клиенти идват с тях. ;) Защото труда преди всичко трябва да се цени и да се цени на едни нормални нива. Може ли тела да ти струва повечв от сайта?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, пуснете, за да приключи цирка за тия "многото" пари. Лично аз ще напиша една тема другата седмица за ниските пари и какви клиенти идват с тях. ;) Защото труда преди всичко трябва да се цени и да се цени на едни нормални нива. Може ли тела да ти струва повечв от сайта?


Цената е определена от Иво.Не съм правил и пазарлък.Но няма да плащам за недовършена работа,няма да се моля за файловете на темата-ще си купя нова и ще се прави наново сайта.

Аз съм истината и живота ,Аз съм Бок си повтаряше в присъница Иво.Вие другите нямате право.Вие сте цигани и измекяри.Аз съм БОК.........
Да го питам БОКА ,мога ли да дишам,аз малко дишам,скромно дишам-едва едва се усещам.

Поздрави и повече безплатни теми да си подсигуряваш,няма значение как важното е да са много.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да, пуснете, за да приключи цирка за тия "многото" пари. Лично аз ще напиша една тема другата седмица за ниските пари и какви клиенти идват с тях. ;) Защото труда преди всичко трябва да се цени и да се цени на едни нормални нива. Може ли тела да ти струва повечв от сайта?

Банко какво чакаш още?
А за цената съм писал вече защо е толкова ниска.
Цената е определена от Иво.Не съм правил и пазарлък.Но няма да плащам за недовършена работа,няма да се моля за файловете на темата-ще си купя нова и ще се прави наново сайта.

Аз съм истината и живота ,Аз съм Бок си повтаряше в присъница Иво.Вие другите нямате право.Вие сте цигани и измекяри.Аз съм БОК.........
Да го питам БОКА ,мога ли да дишам,аз малко дишам,скромно дишам-едва едва се усещам.

Поздрави и повече безплатни теми да си подсигуряваш,няма значение как важното е да са много.

Ми измекяр си да, правя ти услуга като купувам темата. Вкарвам едни пари дето не е сигурно дали ще си ги взема.
Още колко ще го чакате преди да го пратите за банани?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Банко какво чакаш още?
А за цената съм писал вече защо е толкова ниска.


Ми измекяр си да, правя ти услуга като купувам темата. Вкарвам едни пари дето не е сигурно дали ще си ги взема.
Още колко ще го чакате преди да го пратите за банани?
Ти не вкарваш пари,ти похарчи мои пари за тази тема,ако искаш и номера на паричния превод да дам.
Още от самото начало си тръгнал да мамиш.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти не вкарваш пари,ти похарчи мои пари за тази тема,ако искаш и номера на паричния превод да дам.
Още от самото начало си тръгнал да мамиш.

Само датата на превода и кога са взети стига.
 

Горе