Спорът @uphero / @bamzo

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Чуду!!! (да се запиша за темата)
@bamzo, трудно ще ти е оттук насетне да намериш качествена услуга. Качеството си има цена, но с толкова дребнаво и инатливо мислене ще се наложи сам да си вършиш нещата. Това даже ще е бонус за теб, ще се научиш на нещо. С времето ще се справяш и още по-добре. Това ще ти доставя удоволствие. Ще започнеш да предлагаш услугите си и ще попаднеш на такъв тип като самия себе си. Ще си речеш.. Баааф мааму, жалки копеленца... Животът е кръговрат! :)
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

По-лесно е да блокираш в скайп и да оставиш дребни недовършени неща и после -НЕ МИ ПЛАТИХА
Аз съм за трепане щото отрязах само 40лв от 360.
Защото всички други са настройчици,а ти си единствения профи тука.Но става така че настройчиците си вършат работата,обясняват и помагат на лаици като мене.

Как ти се надянах ,не мога да си простя направо.Но това ще ми е за урок,бачкал си с един човек(няма да го споменавам) продължавай само с него и бъди сигурен че нещата ще станат.
Айде със здраве Иво.

Кви 360?? Аз ли да ти плащам темата и превода и? Защо изобщо ги слагаш в цената?
Баси наглостта.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Чуду!!! (да се запиша за темата)
@bamzo, трудно ще ти е оттук насетне да намериш качествена услуга. Качеството си има цена, но с толкова дребнаво и инатливо мислене ще се наложи сам да си вършиш нещата. Това даже ще е бонус за теб, ще се научиш на нещо. С времето ще се справяш и още по-добре. Това ще ти доставя удоволствие. Ще започнеш да предлагаш услугите си и ще попаднеш на такъв тип като самия себе си. Ще си речеш.. Баааф мааму, жалки копеленца... Животът е кръговрат! :)

Поредния чел-недочел.
Не ти ли прави впечатление че няма обиди,няма простотии от Иво в момента.щото знае неща които Вие не знаете-как и къде е сбъркал.Вие няма как да знаете,не бяхте там.

А по повод качествени услуги и жалките копеленца(дано да нямаш предвид мен) ще ти кажа -аман от профита от 7 сделки тука официални 2 пъти ядох калая от хора с много оценки.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Кви 360?? Аз ли да ти плащам темата и превода и? Защо изобщо ги слагаш в цената?
Баси наглостта.


Това Иво е себестойност.
За мене щеше да е толкова -360 лв,ако си беше свършил докрай нещата.
И с риск да стана банален ще ти го кажа пак-тези 40лв аз няма да ги изям изпия, или просто да си ги спестя
те ще са за човека който ще довърши нещата.
Имаш и бонус -темата е при тебе.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това Иво е себестойност.
За мене щеше да е толкова -360 лв,ако си беше свършил докрай нещата.
И с риск да стана банален ще ти го кажа пак-тези 40лв аз няма да ги изям изпия, или просто да си ги спестя
те ще са за човека който ще довърши нещата.
Имаш и бонус -темата е при тебе.

Аз не съм за 140 лева и ако ми трябваше темата шях да си я купа, как се опитваш да изкараш, че съм зарязал нещата едва ли не по средата а?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това което остана - съобщение за тия бисквитки е няма и 1% от общата работа.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Поредния чел-недочел.
Не ти ли прави впечатление че няма обиди,няма простотии от Иво в момента.щото знае неща които Вие не знаете-как и къде е сбъркал.Вие няма как да знаете,не бяхте там.

А по повод качествени услуги и жалките копеленца(дано да нямаш предвид мен) ще ти кажа -аман от профита от 7 сделки тука официални 2 пъти ядох калая от хора с много оценки.
Не, не се обиждай, не би трябвало.. Това е фраза, която просто ще ти изплюе устата без да ти се иска. Както се вика, до гуша ти е дошло или до върха на шапката, писнАло ти е с 2 приказки. Има ги и такива моменти. Успокойте топката и двамата. Нервите си ги трошим за нищо. Скапан живот живеем за едните кинти..
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Това което остана - съобщение за тия бисквитки е няма и 1% от общата работа.


И кога смяташе да я свършиш?
СЛЕД МЕСЕЦ-ДВА
НИКОГА

Блокирал си ме в скайп, аз ти превеждам пари на другия ден както си е уговорката.
Пита се в задачата ако ти бях превел цялата сума 160 лв останали за плащане дали щеше да си свършиш работата със спряна комуникация.Единственото нещо което събуди интереса ти е че парите бяха с 40лв по-малко.16 часа след като си ми казал да се спасявам както искам аз отивам и ти правя превод-тука познайте кой е балъка.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не, не се обиждай, не би трябвало.. Това е фраза, която просто ще ти изплюе устата без да ти се иска. Както се вика, до гуша ти е дошло или до върха на шапката, писнАло ти е с 2 приказки. Има ги и такива моменти. Успокойте топката и двамата. Нервите си ги трошим за нищо. Скапан живот живеем за едните кинти..

Скапан още повече като почнеш да плащаш от твоя джоб чужди сметки.
Та, чакам да какво ще каже Банко по-случая.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И кога смяташе да я свършиш?
СЛЕД МЕСЕЦ-ДВА
НИКОГА

Блокирал си ме в скайп, аз ти превеждам пари на другия ден както си е уговорката.
Пита се в задачата ако ти бях превел цялата сума 160 лв останали за плащане дали щеше да си свършиш работата със спряна комуникация.Единственото нещо което събуди интереса ти е че парите бяха с 40лв по-малко.16 часа след като си ми казал да се спасявам както искам аз отивам и ти правя превод-тука познайте кой е балъка.

Получи ли си сайта както го искаше бе?
Работи ли всичко?
Кажи спрямо обема на работата каква част е което остана - едно кирливо съобщение? Не се прави на жертва.
И не е зарязано а ЗАБРАВЕНО!!!! Виж кога ми писа за него и дали изобщо си го споменал в уговорката!!!
Така, че това дали ще го добавя или не е по моя преценка.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

[18.8.2015 г. 18:59:48] мд комерс 2015: нямаше задание
[18.8.2015 г. 18:59:53] мд комерс 2015: :D
[18.8.2015 г. 18:59:58] мд комерс 2015: само думата
[18.8.2015 г. 19:00:00] мд комерс 2015: прави
[18.8.2015 г. 19:00:14] мд комерс 2015: но съм доволен
[18.8.2015 г. 19:00:26] мд комерс 2015: сега трендинга
[18.8.2015 г. 19:01:08] мд комерс 2015: трябва да сложим и надписа за бисквитките
А кога си получи сайта?????
Недей повече да се пишеш глупости ,че сайта ти е недовършен!!!!!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Получи ли си сайта както го искаше бе?
Работи ли всичко?
Кажи спрямо обема на работата каква част е което остана - едно кирливо съобщение? Не се прави на жертва.
И не е зарязано а ЗАБРАВЕНО!!!! Виж кога ми писа за него и дали изобщо си го споменал в уговорката!!!
Така, че това дали ще го добавя или не е по моя преценка.

Ама как така не забрави за кинтите преди да ме блокираш-защото аз не забравих да ти направя превод макар и с 40 лв по-малко.
Друга песен ми пееш сега,забрави че съм нямал право на това или онова.
И аз чакам решението.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@bamzo, прочел съм много добре преди да пиша. Виждам, че се правиш на много хитър и още малко ще светнеш в червено ако продължаваш така. Аз дори щях да ти взема предварително парите и няма как да се измъкнеш. Не стига че човека ти прави сайт за 200 лв. с превод и всичко, където тая услуга струва доста повече, ами се правиш и на някакъв велик. @uphero ако още има достъп до сайта направо да го изтрива и да се свършва цирка!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама как така не забрави за кинтите преди да ме блокираш-защото аз не забравих да ти направя превод макар и с 40 лв по-малко.
Друга песен ми пееш сега,забрави че съм нямал право на това или онова.
И аз чакам решението.

Получи всичко и накрая преведе по-малко пари защото?
Кое е недовършеното?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@bamzo, прочел съм много добре преди да пиша. Виждам, че се правиш на много хитър и още малко ще светнеш в червено ако продължаваш така. Аз дори щях да ти взема предварително парите и няма как да се измъкнеш. Не стига че човека ти прави сайт за 200 лв. с превод и всичко, където тая услуга струва доста повече, ами се правиш и на някакъв велик. @uphero ако още има достъп до сайта направо да го изтрива и да се свършва цирка!


Цената е определена от него но не е довършена работата.
Но не е 200лв с превода-значи не си чел внимателно а избирателно.
И защо когато някои си отстоява позицията плашите с червено?Това черна магия ли е или някакво нова червена.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Цената е определена от него но не е довършена работата.
Но не е 200лв с превода-значи не си чел внимателно а избирателно.
И защо когато някои си отстоява позицията плашите с червено?Това черна магия ли е или някакво нова червена.

Кое е недовършеното в сайта?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Получи всичко и накрая преведе по-малко пари защото?
Кое е недовършеното?
Блокира ме в скайп и после ти преведох пари.Спазвай хронологията.Ако бях некоректен, нямаше да преведа изобщо,щях да "забравя" .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Цената е определена от него но не е довършена работата.
Но не е 200лв с превода-значи не си чел внимателно а избирателно.
И защо когато някои си отстоява позицията плашите с червено?Това черна магия ли е или някакво нова червена.

Пратил си му 320 лв, темата струва 134 лв. и остават 186 лв. за него. Прав си, не е 200 лв, а дори по-малко...
 

Горе