Спорът @uphero / @bamzo

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бяхме се разбрали да ми заплати вече.

Е как сте се разбрали да ти плати , пък после казва , че работата не е довършена.... това е детска работа за мен. За такива смешни пари , предполагам и работата дето иска да се довърши , едва ли ще отнеме толкова време. Не можахте да се разберете на лично ами трябваше толкова грозно в форума.... нз кой крив , кой прав но такива дребни проблеми трябва да се изглаждат с диалог между двете страни.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Е как сте се разбрали да ти плати , пък после казва , че работата не е довършена.... това е детска работа за мен. За такива смешни пари , предполагам и работата дето иска да се довърши , едва ли ще отнеме толкова време. Не можахте да се разберете на лично ами трябваше толкова грозно в форума.... нз кой крив , кой прав но такива дребни проблеми трябва да се изглаждат с диалог между двете страни.

В случая нямаше как с диалог.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И сега как ще се разберете - с бой ли ?

За диалог трябват поне 2 страни,ако е само една става монолог.
Разчитах че няма да са проблем тези дребни неща да добави и затова му казах че ще му преведа парите,както и направих.
И няма да има бой,успокойте се.
Сериала за тази вечер свърши ще продължим утре живот и здраве.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За това хората подписват договори, правят се задания и всичко е черна на бяло. Ъпхеро, изненадва ме, че си подходил толкова аматьорски. Ако беше описал точно какво ще правиш, човекът нямаше да може да ти каже ГЪК. Домързяло те е, нали?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

За това хората подписват договори, правят се задания и всичко е черна на бяло. Ъпхеро, изненадва ме, че си подходил толкова аматьорски. Ако беше описал точно какво ще правиш, човекът нямаше да може да ти каже ГЪК. Домързяло те е, нали?

Да голяма грешка от моя страна, човека си нямаше и на идея какво иска. А претенции, че съм го излъгал с 10 леа. Тц тц тц.
Ама така е като работиш с познати, доверяваш се и после го ядеш.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да голяма грешка от моя страна, човека си нямаше и на идея какво иска. А претенции, че съм го излъгал с 10 леа. Тц тц тц.
Ама така е като работиш с познати, доверяваш се и после го ядеш.


Мда аз наистина си нямах на идея какво искам.И не съм имал претенции нито за цвят нито за подредба,абсолютно за нищо.

Но след като трябва да се моля да видя как и дали са похарчени по предназначение пари които съм ти превел.ще блокира скайп и ще прекратява ангажимента а после ще ме изкарва всякакъв тука.

23-08-15 19:45 Blinky това ми е отговора

във форума няма да пусна нищо от скайп вече
ако искаш слагай бан,ако искаш питай хората от които имам оценки дали съм правил пазарлък някога-не дали съм платил а дали съм искал намаление от цената
аз на Иво повече пари няма да пусна
с тая фалшива фактура дето я дава
просто стана смешен
няма да искам извинение за обидите и простотиите които ми е писал
това е от мене
това което пиша на тебе след 5 мин е и в темата
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Мда аз наистина си нямах на идея какво искам.И не съм имал претенции нито за цвят нито за подредба,абсолютно за нищо.

Но след като трябва да се моля да видя как и дали са похарчени по предназначение пари които съм ти превел.ще блокира скайп и ще прекратява ангажимента а после ще ме изкарва всякакъв тука.

23-08-15 19:45 Blinky това ми е отговора

във форума няма да пусна нищо от скайп вече
ако искаш слагай бан,ако искаш питай хората от които имам оценки дали съм правил пазарлък някога-не дали съм платил а дали съм искал намаление от цената
аз на Иво повече пари няма да пусна
с тая фалшива фактура дето я дава
просто стана смешен
няма да искам извинение за обидите и простотиите които ми е писал
това е от мене
това което пиша на тебе след 5 мин е и в темата

Къв ти е зора с тая фактура изобщо не разбирам даже? Аз 4 пъти го написах в темата досега - влизаш, генерираш поръчка на темата, отиваш в пейпал и виждаш колко пари струва.
Това всеки може да го провери, САМО ТИ НЕ МОЖЕШ.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Къв ти е зора с тая фактура изобщо не разбирам даже? Аз 4 пъти го написах в темата досега - влизаш, генерираш поръчка на темата, отиваш в пейпал и виждаш колко пари струва.
Това всеки може да го провери, САМО ТИ НЕ МОЖЕШ.


Не мога.и връзките на обувките не мога да си вържа даже.
Като е толкова лесно я ми кажи на тебе колко време ти отне да я спретнеш тая фактура?
Научи се как да работиш с хора,не с ГОВЕДА а с хора.
Отново ти пожелавам успехи и много работа.
Повече няма да коментирам.
За мене си прочетен вестник и там пише че с тебе не може да се работи.
Приятен ден ,седмица месец и година каквото си пожелаеш.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фактурата си е реална, когато се купуват теми от themeforest, винаги има допълнителни такси и излизат около 140 лв. Щом си поискал нещо, трябва да си го платиш, ако я беше поръчал сам щеше да се пазариш, че не струва толкова и да им платиш по-малко пари ли?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не мога.и връзките на обувките не мога да си вържа даже.
Като е толкова лесно я ми кажи на тебе колко време ти отне да я спретнеш тая фактура?
Научи се как да работиш с хора,не с ГОВЕДА а с хора.
Отново ти пожелавам успехи и много работа.
Повече няма да коментирам.
За мене си прочетен вестник и там пише че с тебе не може да се работи.
Приятен ден ,седмица месец и година каквото си пожелаеш.

http://themeforest.net/item/smartma.../comments?page=74&filter=all#comment_10845039
Това ако не е доказателство не знам :cry:

ПП благодаря за жокера!!!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Фактурата си е реална, когато се купуват теми от themeforest, винаги има допълнителни такси и излизат около 140 лв. Щом си поискал нещо, трябва да си го платиш, ако я беше поръчал сам щеше да се пазариш, че не струва толкова и да им платиш по-малко пари ли?
А ти чете ли че темата е платена или си поредния дето дава мнения и оценки без да си направил труда да прочете.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ



Късно е либе за китка- народна песен
След като аз сума ти време нямам право да искам фактура,ти нямаш право да искаш пари за недовършена работа.
Ама има малка разлика в цената или ми се привижда нещо,едни 16 долара.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Късно е либе за китка- народна песен
След като аз сума ти време нямам право да искам фактура,ти нямаш право да искаш пари за недовършена работа.
Ама има малка разлика в цената или ми се привижда нещо,едни 16 долара.

Къв си тарикат ама...
Няма да ти пиша за 5-ти път едно и също нещо, сори.

99% от потребителите могат сами да видят колко излиза, ама бамзо тариката не...
Тия 40 лева халал да ти са, не е в тях проблема. Можеше да са и х10 и да преебеш някой друг.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Къв си тарикат ама...
Няма да ти пиша за 5-ти път едно и също нещо, сори.
По-лесно е да блокираш в скайп и да оставиш дребни недовършени неща и после -НЕ МИ ПЛАТИХА
Аз съм за трепане щото отрязах само 40лв от 360.
Защото всички други са настройчици,а ти си единствения профи тука.Но става така че настройчиците си вършат работата,обясняват и помагат на лаици като мене.

Как ти се надянах ,не мога да си простя направо.Но това ще ми е за урок,бачкал си с един човек(няма да го споменавам) продължавай само с него и бъди сигурен че нещата ще станат.
Айде със здраве Иво.
 

Горе