Странникът НЕ е cecipenev

От: Странникът НЕ е cecipenev

Странникът може и понякога да засяга по-докачливите люде с коментарите си, но от това, което съм чел като коментари от него ме навежда на мисълта, че едва ли ще седне с друг профил да лепи репутация на този и онзи. Все пак евала на Кулайс, че се зае да разнищи тази драма :)
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

@uphero, аз ли да ти отговоря или да караме пак coolice да прави разследване? :)
Ако приемем, че фамилията ми е рядко срещана, то има вероятност с poryazov да сме далечни роднини, но не сме един и същи човек.
Като цяло винаги съм си заставал с имената, ника и зеленото човече (btw poryazov.com е моя блог, не е негов). :wink:
 
Последно редактирано:
От: Странникът НЕ е cecipenev

Още повече засили подозренията ми с този пост...
@uphero, аз ли да ти отговоря или да караме пак coolice да прави разследване? :)
Ако приемем, че фамилията ми е рядко срещана, то има вероятност с poryazov да сме далечни роднини, но не сме един и същи човек.
Като цяло винаги съм си заставал с иметената, ника и зеленото човече (btw poryazov.com е моя блог, не е негов). :wink:
 
ти за подозрения не говори, защото усещам че се опитваш да заформиш сапунка

между него и poriazov с i (и с точка) който е със статично ип идентано с град от доставчика има отново няколкостотин километра че и един Балкан..
 
От: Re: Странникът НЕ е cecipenev

Никва сапунка нямам намерение да правя,просто споделих едно мое съмнение което се каза грешно.
За което се извиняван на @Poltargaista
ти за подозрения не говори, защото усещам че се опитваш да заформиш сапунка

между него и poriazov с i (и с точка) който е със статично ип идентано с град от доставчика има отново няколкостотин километра че и един Балкан..
 
От: Re: Странникът НЕ е cecipenev

Никва сапунка нямам намерение да правя,просто споделих едно мое съмнение което се каза грешно.
За което се извиняван на @Poltargaista

По принцип зад подобни съмнения трябва да стоят доказателства, защото в противен случай се петни репутацията на сериозен човек, както в случая със Странника.
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Аз пък с малко оффтопик:
Порязов и Полтаргайста дали не са един и същ човек?
Ако сте пропуснали имаше тема за Порязов и там се написаха доста неща за него, та се чудя дали не са един и същ човек,добре ще е да се знае.

Порязов е преподавател във варненския свободен университет и мога да те уверя, че му е през дедовия какво си мислите за него тука :lol: А и фамилията му е идентична с начина му на оценяване, доколкото знам :lol:
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Като стана въпрос за колеги с повече профили какво ще кажете за $INeed$ и темата му за Гущеров?

Най-напред пуска темата:

Днес прочетох в едно онлайн издание, че Гъщеров ще става IT и реших да споделя, защото все пак сме с отворени обятия за нови лица. И като казвам нови, имам предвид чисто нови, а като казвам лица, имам предвид - убави лица. :)

Та, новитна гласи, че Гущерови и певицата Мария ще развият социална мрежа и след като се разрасне, ще я продадат. Аз бих им препоръчал Флипата, ама там да ринеш такива оферти. Сайтът е още в разработки на адрес duvamis.com и силно се надявам да стане следващия Facebook, защото хората имат мечта. :)

Ресурс: lifestyle.ibox.bg/news/id_1001457629

Много ми се иска да чуя вашите коментари. Дано успят. Силно се надявам. Тук се иска нещо повече от гласови данни и пачки. Сори, но съм свикнал такива неща да се правят от хора, които мислят по далеч от сапарето си и "светските" клюки.

И няколко мнения по-надолу:

Гущеров, IT. Това ще е забавно. Нищо, оставете момчето да се порадва и на този си инвестиция. ;)
 
Аз него го познавам лично - колега от унито, както са една голяма част от първите :) тези няколко мнения по надолу са с един ден разлика... предполага си хейти да си ъпва темата и се забвалява 17-06-13, 17:57 - 18-06-13, 18:29

а то си е за фън как някой който не е ит им е ментор на някакви млади ит-а:) хаха

ако си сериозен бизнесмен с пари и влизаш в сериозна ниша която вече окупирана и то от не един конкурент :) взимаш най-добрите консултанти който може да си позволиш и ги слушаш какво ти говорят, а не им се правиш на ментор :) това не е някой да ти нагласи държавната поръчка специално за да може твоята фирма да спечели :)
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

И аз имам интересна история с cecipenev. :) Така и така е за него темата, ще я споделя. :)

На втората среща на форума, която се състоя в Мистър Пица на Черни връх (последната метростанция на линията Лозенец-Обеля) решихме заедно да запазим 20-25 места, даже 30 беше бройката. Не ме питайте кога се състоя, просто съм забравил. Та пича се свърза с мен и ми кажа, че познава персонала там и няма проблем да направи резервацията за всичките 30 човека. Единственото, което трябваше да направя е да отида и да дам име, както и да си харесам маса/маси, за да ни настанят като дойдем. Отива една сутрин аз и започвам да говоря. Така и така, аз съм еди кой си, еди кой си е говорил с вас за резервация. От там пълна тишина....няма такова нещо. :) Искаха ми капаро от 300 лева, което да покрие на всеки по 10 лева. Естествено, стори ми се нормално. НО това, което избрах беше не това, което исках, защото тъй като никой нищо не е говорил - избрах каквото имаше като маса. Даже бе нужно да се правят рокади, защото бяха разпилени из цялото заведение. Успях да уредя да ни ги съберат някои, като не пречим на другите посетители на заведението. Бяхме на втория етаж. От тогава не му имах много доверие.
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Хахаха а що мнението на кулинаря има квото и да било значение? За който и да било?
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Хахаха а що мнението на кулинаря има квото и да било значение? За който и да било?
Защото е от зората на форумните IT тролове и се е нагледал на какво ли не. Но не знам защо някой е сметнал, че Странника е Цецито. :)
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Странник, за една идея Кулайс да те закопчае по погрешка:D

akcia_gdbop.jpg
 
От: От: Странникът НЕ е cecipenev

Странник, за една идея Кулайс да те закопчае по погрешка:D

akcia_gdbop.jpg

Не очаквах и Блинки да е в тази униформа... :(
 
От: Странникът НЕ е cecipenev

Тук е мястото да се извиня на Странникът :) бях подведен от някакъв пост преди време, че той е Пенев както се споменава в темата. Въпросната личност, която се коментира толкова време ме завлече с едни 500 лева преди няколко години и се покри доста добре. Пожелавам на Странникът много нови успехи и да гледа само напред, бързо се забравят подобни истории още повече когато вече всичко е изяснено :)
 

Горе