Странникът НЕ е cecipenev

coolice

Owner
по повод на споменаване че има вероятност да е.... и забележка от страна на Странникът че това му петни репутацията проведохме собствено разследване

както е известно cecipenev се подвизава в София последните му логини са от бтк но все пак си мисля София района на горен лозенец :)

Странникът ползва локален интернет доставчик ясно обособен с идента на иптата в в друг град на няколкостотин километра от София...

Но проверката не свърши само дотук, оказа се че имаме доказал се форумец в този град който го е виждал, та издирих снимка на цеципенев и му я пратих да каже той ли или не е той... отговора е че НЕ е цеципенев

повече за себси ще ви сподели Странникът ако иска а аз оставям на него да постне тази тема в двете теми където го споменаха с това съмнение

s1yf0x

Well-Known Member
От: Странникът НЕ е cecipenev

А кой е Цеци Пенев?!? :confused:

rds100

Premium
А къде е Маги? Някаква драма надушвам тука, ама нямам пуканки :wink:

kreten

New Member

кокойтуй цеципенев и що ората се срамят да се нарекат цеципенев?

Едно велико изказване на организатор на национално състезание, започнало с доста проблеми и пренебрежително отношение.
А сега се изяснява, че и клеветническо!
Организаторите не могат да носят отговорност за това как една платформа се държи. Имаме конкретно изискване и всеки участник трябва да се съобразява с него. Ако не си успял, сърди се на блогър, не на нас. Ето един по-съобразителен участник, който е успял да верифицира блогър домейна.

@Цеци Пенев ака Странникът, точно от човек завлякъл куп хора под различни псевдоними в този форум и в searchengines.bg, да ми чете морал. Хай сиктир!

Пичове, оправяйте се! Аз бях до тук! Има си правила, има си условия, които трябва да се спазват, ако не ви изнася, НЕ участвайте!

kreten

New Member
От: От: Странникът НЕ е cecipenev

язе па ше питам, мое ми са сърдиш щот та гледам днес си лют кат казанлъшко чушле, ама шса повторя

КОКОЙТУЙ ЦЕЦИ ПЕНЕВ? 44 годишен в тийнпроблемс - педофилин някакъв?

язе па ше питам, мое ми са сърдиш щот та гледам днес си лют кат казанлъшко чушле, ама шса повторя

КОКОЙТУЙ ЦЕЦИ ПЕНЕВ? 44 годишен в тийнпроблемс - педофилин някакъв?

Еееее, ти си ламя-бройлер! :( Връзка към експерт по секс ти дадох, снимка ти дадох, даже с татуировка, как се избира псевдоним във форум ти показах - въобще те свързах със Световния Лидер! А ти какви ги редиш - ***филин...
Ся, ако искаш подробности, как се е сдобил с Порше чрез задника си, няма да ти кажа. ;)

coolice

Owner
www.predpriemach.com/member.php?u=989

20тина и малко годишен пада си леко софииски тЕрикат като тези от комиците :) имаше желание ама беше леко малко повече несериозен и не си довършваше работата поне случайте за който знам НЕ е пълен изманик

от кулинара беше взел един сайт да го развива ама бил с пхп бб 2 решил да го ъпгрейдва на тройка омазал ъпдейта изтрил всичко и му разправя няма да се занимавам :)

от spy трябвало да му напише 50 статии написал 40 и трябвало да прави ревю на камера който поне по време на пускане на темата беше позабравил да я върне две седмици

после му я върнал ама без книжката :)

на който му се четат старите форумни сапунки :)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16257

blackout8

Well-Known Member

Сега някой ако каже за какво е цялата врява - цена няма да има

coolice

Owner
ами бгкулинара беше споменал че Странникът е cecipenev има цитиран пост по горе и още някъде си бяха помислили предполагам на база на поста на кулинара че той може да е цеци ... та според него му вредяло на имиджа да го мислят за cecipenev и беше измисли една стана от текст сигурно 800+ думи с варианти как да проверяваме че не е... та направих лека проверка и му обещах да пусна тема тук с резултата... както и направих...

Да видиш блеки какво е да си админ на форум и да се стараеш по-старите потребители който допринасят за комюнитито да са доволни :)

за всеки отговарящ на горните критерии щях да го направя това :|

Unwise

Well-Known Member

Да живее разследващата журналистика!

waldes

Well-Known Member

Кулайс в ролята на следовател:-o

petya77

Well-Known Member

Не познавам Пенев, но със Странникът контактувам често (сродни интернет интереси) и не веднъж е ставало въпрос за лични негови идеи, свързани с мястото където живее - т. е. София е на стотици километри от него. Мога да потвърдя, че е стриктен и амбициозен колега.

pisara

Well-Known Member

Не познавам Пенев, но със Странникът контактувам често (сродни интернет интереси) и не веднъж е ставало въпрос за лични негови идеи, свързани с мястото където живее - т. е. София е на стотици километри от него. Мога да потвърдя, че е стриктен и амбициозен колега.

Цитирам petya77, за да не повтарям същото. Точно това, което казва е вярно.

Странникът

Well-Known Member

Благодаря на coolice. Да, наистина му написах с молба да провери дали сме едно и също лице, и да го каже, защото bgkulinar беше споменал това. Тогава го пропуснах, по принцип не обръщам внимание на тези неща, бях го позабравил и сигурно повече нямаше да се сетя за този случай. Обаче неотдавна преди няколко дни в една друга дискусия се напомни за този факт и друг потребител във форума изрази съмнение кой съм и дали не съм някой друг, с който има да се разплаща, трети потребител също се включи и изрази съмнение. И реших, че това вече е много, знаете как е, когато съмнението един път е посято. И нямаше как да убедя другите, а моето мнение в този случай не струваше, защото в случая се възприемаше, че аз бях виновната страна, а още повече се приема, че bgkulinar си е с репутация.

И за това се обърнах към coolice за помощ, защото той като администратор може да провери фактите, предоставих му няколко начина за проверка. Не го познавам този Цеци Пенев и не знам кой е, аз съм си аз. А все пак малко или много съм помагал на хората във форума, на някой успешно, на други не, но все пак и аз не знам всичко. Но смятам да остана още тук, и както и до сега - да работим заедно, да си помагаме, да правим бизнес. А това ще е много трудно, когато другите те смятат за некоректен.

Няма да бъда многословен, мисля, че това като обяснение е достатъчно, а който желае да се запознаем - може да се видим някой път, на някоя форумна среща, вече бях направил такава тема, та какво ще кажете, да се съберем някой път? Използвам това и като повод да вдигна и тази тема, за форумната среща.

Преди смятах да искам извинение от bgkulinar, но мисля, че вече е ненужно. Вие сами може да си прецените що за човек е той, дали е коректен, дали може да се има доверие на някой, който обвинява незаслужено и петни името на другите. В случая ще загубя много повече ако се занимавам с него, просто ми се искаше тук, за вас да изясним ситуацията каква е.

И накарая ще завърша с една приказка, която може би я знаете: "В началото човек работи за името си, а после името работи за човека."

Така, че пазете името си, ще дойде време то ще ви отваря вратите.

waldes

Well-Known Member

Аз пък мисля, че кулинара дължи извинение и е напълно нормално да го поднесе публично.

brad1985

New Member

Аз пък мисля, че кулинара дължи извинение и е напълно нормално да го поднесе публично.
И аз съм на това мнение.
--------------------------------------------------
Като стана приказката по този повод в една друга тема,
реших да се поразровя в старите постове на Цеци Пенев, за да видя как пише като стил.
Установих, че Странникът е много по-грамотен от Цеци Пенев и има друг начин на изразяване,
което е видно с невъоръжено шпионско око.:)
А с Цеци Пенев и аз си имах вземане - даване по едно време, а историята е почти смехотворна
и ще ви я разкажа като пример за непостоянство.
Въпросният младеж искаше да правим общ проект - сайт за игри на англ.език,
но нищо не разбираше от системи и естествено, нямаше и пари.
Купих домейн и хостинг, сложиш система, направих симпатичен дизайн, събмит по
разни англ.директории и качих доста игри.
Кандидатствах в Гошо и ни одобриха - акаунта го отворих на негово име,
за да сме коректни, а останалите неща на мое.
Сайтът започна да набира посетители и да капят някакви центове.
До тук добре, но оставаше да се качват ежедневно игри, което беше негово
задължение. Цеци Пенев качва една - две седмици по няколко игри и в един
момент ми каза, че не му било вече интересно това и се отказва.:lol:
Та така си останах с още един сайт, за който не ми стигаха ръцете и за
съжаление след година затрих, а той си имаше вече готов одобрен Адс акаунт.:)
Тогава се ядосвах известно време, но сега ми е смешно като се сетя за това
първо и последно мое форумно партньорство.
Ако случайно Цеци Пенев чете това - черпя го по:beer:,
а на Странника желая успехи и истински приятели от този форум.

Sky

Well-Known Member

Аз пък с малко оффтопик:
Порязов и Полтаргайста дали не са един и същ човек?
Ако сте пропуснали имаше тема за Порязов и там се написаха доста неща за него, та се чудя дали не са един и същ човек,добре ще е да се знае.

Горе