Събиране на форума

waldes

Well-Known Member
Аз викам да се посбереме форума, познаваме се от енти век, както е лафа. Първо да изберем град... Желаещи има ли бе?
 
По-скоро нещо тип Трявна/Габрово така по-във центъра на страната. Имам приятел със хотел там и може да се организира нещо хем семейно-хем среща.
 
Това ми е много познато, преди време все с класа се опитвахме да се съберем и да отидем на екскурзия някъде, но за съжаление 4-5 години така и не се разбрахме...
 
По-скоро нещо тип Трявна/Габрово така по-във центъра на страната. Имам приятел със хотел там и може да се организира нещо хем семейно-хем среща.

И аз съм питал точно за този вариант в другата тема, но всеки си мълчи, пасува, а добре знаем, че има доста хора във форума, които имат такива възможности.
 
По-скоро нещо тип Трявна/Габрово така по-във центъра на страната. Имам приятел със хотел там и може да се организира нещо хем семейно-хем среща.
Това би било чудесно. :) Дай инфо, ама малко хора ще успеят. ;)
 
Това би било чудесно. :) Дай инфо, ама малко хора ще успеят. ;)
https://gorskidom.com
цените са НАПЪЛНО нормални.

И аз съм питал точно за този вариант в другата тема, но всеки си мълчи, пасува, а добре знаем, че има доста хора във форума, които имат такива възможности.
Ами то не-семейно е трудна работата. Отделно разни хора имат деца и как да им обясниш "тати ще ходи да се вижда със едни чичковци"? А мама какво ще си помисли "ей сега кОврите ще го нападнат!"?
Когато е семейно нещата по-може да се случат "айде на почивка цялото семейство" и много по-лесно ще мине през семейния съвет.
По-горе съм шернал линка на хотела. Един телефон и можем да го резервираме целия. Ако има още желаещи - наоколо има др. хотели и пак е въпрос на телефон.

PS: Хотела си има интернет. А вярвам че голяма част от вас си имат 3G/4G интернет тоже.
 
https://gorskidom.com
цените са НАПЪЛНО нормални.


Ами то не-семейно е трудна работата. Отделно разни хора имат деца и как да им обясниш "тати ще ходи да се вижда със едни чичковци"? А мама какво ще си помисли "ей сега кОврите ще го нападнат!"?
Когато е семейно нещата по-може да се случат "айде на почивка цялото семейство" и много по-лесно ще мине през семейния съвет.
По-горе съм шернал линка на хотела. Един телефон и можем да го резервираме целия. Ако има още желаещи - наоколо има др. хотели и пак е въпрос на телефон.

PS: Хотела си има интернет. А вярвам че голяма част от вас си имат 3G/4G интернет тоже.

Личи си, че не си чел моята тема. Та аз съм предложил точно това - да е семейно. Вземи прочети ми темата и ще видиш, че преливаме от пусто в празно - същите приказки ги приказваме 4 години по-късно.

П.П.: А да припомня и това - тогава, преди 4 години имах работещ вариант как да направя така, че този уикенд да бъде безплатен за нас или поне да платим символични цени, но никой не искаше да се видим, всеки предпочита да си стои зад компютъра.
 
Значи имаме като предложения - София, Варна, Трявна, Габрово за сега. Чакаме и други да се включат и да си избереме място за среща.
 
Кви такива мъже сте бе!? Аз ако трябваше да питам жена ми, когато ходя някъде не знам как щеше да стане. В месеца ме няма минимум 4-5 дена. Децата знаят че съм на работа, жена ми също. Какъв е проблема? Даже и за банкет да е, какво от това, като е с колеги и съмишленици. Веднъж преди много години съм вземал жена ми на банкет и от тогава не ще и да чуе. :) Вече не ме пита къде ходя и какво правя, само кога ще се върна!

Информираш какво и кога ще правиш и го правиш, край на въпроса. То ако за всичко си слушате жените само у вас ще си седите Жените си мислят, че е най-готино мъжлето да и е под ръчичка и да слушка. Ама след време осъзнава, че не е баш така. Правиш каквото иска и накрая бегом при някой друг, щото не си мъжа който беше. :) Децата също играят съществена роля в тая работа!

Това са си мои, може би старомодни разсъждения, не ангажирам никого! Ама това да питам жена ми дали мога да направя нещо, не го приемам!
 
PS: Хотела си има интернет. А вярвам че голяма част от вас си имат 3G/4G интернет тоже.
Ама срещата виртуална ли ще бъде?!! :eek:
 
Личи си, че не си чел моята тема. Та аз съм предложил точно това - да е семейно. Вземи прочети ми темата и ще видиш, че преливаме от пусто в празно - същите приказки ги приказваме 4 години по-късно.

П.П.: А да припомня и това - тогава, преди 4 години имах работещ вариант как да направя така, че този уикенд да бъде безплатен за нас или поне да платим символични цени, но никой не искаше да се видим, всеки предпочита да си стои зад компютъра.

Братле - мен преди 4 години май ме нямаше тук или съм се вясвал от дъжд на вятър.

Значи имаме като предложения - София, Варна, Трявна, Габрово за сега. Чакаме и други да се включат и да си избереме място за среща.

София е шибана като дестинация. Голяма част от форумните членове не са оттам и реално ще се изпие бира-две, ще се изяде една пица и Софиенци ще се прибират по домовете. Останалите какъв ще го дървим?
Далеч по-добре е някаква неутрална територия - няма свои, няма мои; ядеш-пиеш-лягаш и утре пак.
 
Аз ще съм труден, но ако е нещо другите месеци, може да се направи.

Е аз нещо Май-Юни примерно; както ти казах собственика ми е приятел - един телефон и сме там.
 
Голяма част от форумните членове не са оттам и реално ще се изпие бира-две, ще се изяде една пица и Софиенци ще се прибират по домовете. Останалите какъв ще го дървим?
Далеч по-добре е някаква неутрална територия - няма свои, няма мои; ядеш-пиеш-лягаш и утре пак.
Гр.Троян? Аре бе хора, давайте оферти, егати интернетджиите сме..Давайте предложения, да си избереме нещо, май месец.
 
Гр.Троян? Аре бе хора, давайте оферти, егати интернетджиите сме..Давайте предложения, да си избереме нещо, май месец.
Пускайте предложения и ще пуснеме анкета кога и къде, толкова ли е трудно?
 

Горе