Форумна среща

Странникът

Well-Known Member
Какво ще кажете да си направим една форумна среща? Някой от хората от форума се познават, работят заедно, но все пак друго си е да се съберем в реалността? Според мен най-добрия вариант е някой уикенд - събота и неделя. А пък по желание може да започнем още и от петък следобед. Времето вече се стопля и може за два дни да си починем? Според мен за да е удобно на всички, би било добре да се видим някъде около централна България, може би Велико Търново? А за време - според мен може да го направим след 3-4 седмици, някъде около средата на април, за да има време всеки, който желае да се подготви, а и да намерим подходящо място, което да ангажираме.
Такава среща ще е повод да се видим на живо, да разпуснем, даже да се установят нови контакти!

И едно уточнение - това, което предлагам е различно от мероприятието, предприето от администраторите на форума. Докато тяхното мероприятие е платено, и е работна среща, предназначена да се научат нови практики, и за обмяна на опит, което за целта си има входна такса за всеки, който желае да присъства там, то тази среща ще е напълно безплатна. Целта - отпускане, релакс, зареждане с нови сили и положително настроение, за да успеем да преборим Гугъл и конкуренцията! :)

А, да, и още нещо важно - по възможност - компютрите са забранени, разрешава се единствено пиене, ядене и мацки!
 
От: Форумна среща

Aко 90% са от Сф (1/3 от България е там) по-добре...
защото всички трябва да бият по 150 км за да идат по Търново, а иначе само няколко...

мислете за природата, ей
aggressive.gif
 
От: Форумна среща

Аз предпочитам да бия 150 км път и да се откъсна от ежедневието тук, тъкмо и жената и щерката малко да се разсеят :)
 
От: Форумна среща

за Бургас няма ли мераклии?

Aз викам за Кърджали :D

Аз предпочитам да бия 150 км път и да се откъсна от ежедневието тук, тъкмо и жената и щерката малко да се разсеят :)

става въпрос за тези които ще дойдат само заради срещата..иначе ти пак може да си ги биеш, не 150 а 250 км за хубава почивка със семейството :)
 
От: Форумна среща

тъй като Странникът повдигна тази тема с линк от друга да се включа и аз съм ЗА
 
От: Форумна среща

Карлово може да се каже, че е в най-централното място. Но като по-малък град бих предложил алтернатива - Пловдив. Мисля, че това е най-централното място където можем да се срещнем. Има си магистрала и от източна и западна България, може да се пътува спокойно насам. :)
 
От: Форумна среща

Няма ли да е по-яко да се пусне една анкета кой би отишъл и къде. Инак няма да се стигне до консенсус, а и като гледам колко пишат от Март насам, май ще са 4-5 човека...
 
От: Форумна среща

Подкрепям Мастер и Странника за Велико Търново.. и аз съм от София, но ще е хубаво да се направи една разходка, а градът е страхотен и без това :))

Но си мисля, че една анкета ще свърши работа и хубаво е това да стане преди есен.. когато всички сме на работа вече.. защото сега всеки щъка по море/планини :)

Поздрави
ПП - Анкета за град и месец за ориентир
 
От: Форумна среща

Карлово може да се каже, че е в най-централното място. Но като по-малък град бих предложил алтернатива - Пловдив. Мисля, че това е най-централното място където можем да се срещнем. Има си магистрала и от източна и западна България, може да се пътува спокойно насам. :)

Пловдив звучи добре. Както се казва: Близо до мен, да е удобно на всички...

+1 :)
 
От: Форумна среща

И мен ме устройва Търново. Но дано да е през уикенда. Варна също ме устройва ако е в началото на август месец. :) Аз лично ще гледам да цъфна на нея, защото искам да се запозная с повечето, които ще дойдат. ;)
 
От: Форумна среща

не ми се разкарва, иначе бих дошъл. Още повече след 2-3 седмици е време за море или за чужбина :)
ако е в София, може.
 
От: Форумна среща

Изчаках достатъчно за да видя мненията, които ще напишете.
Анкета няма да правя, ясен е града в който ще бъде срещата.
Среща в София е изключена - там си е събирайте колкото често искате, но това няма да е форумна среща.

Срещата ще бъде във Велико Търново. Смятам, че това е най-добрия вариант за първа среща. След това срещите ще станат редовни, през 2-3 месеца и бихме могли да променяме всеки път мястото и да отиваме на някой на гости, ако ни покани. :)


Времето напредва и достатъчно се забавихме с организацията, за това според мен най-подходящи дати са 19-21 юли или 26-28 юли. Август месец е отпускарски и мисля, че трудно бихме се събрали тогава, всеки е планирал да ходи някъде?

За целта търся хора, които живеят във Велико Търново или около града. С тях ще се уговорим за заведението където ще бъдем и мястото на което ще отседнем.

Тук му е мястото да се включат и други, които биха могли да помогнат. Много от Вас имат сайтове в туристическия бранш и имат необходимите контакти, занимават се с туризъм. Те могат да се включат и да помогнат в избирането на място, където да отседнем, като за нас ще ни направят отстъпка от цената. Също така би могло примерно и да е бартер - те ни приемат безплатно, а присъстващите ще напишат по една-две статии за обекта, ако обекта има сайт ще му сложим линкове - в това сме добри, това ни е работата все пак, и смятам, че това е добра сделка.

Очаквам да се включите с мнения, да разбера дали сте съгласни с мен или ще продължаваме да се срещаме поединично?
 
От: Форумна среща

Като заведение в Търново предлагам "Щастливеца" евтино и много вкусно готвят.. и е голям ресторанта :)

Поздрави

Знаеш ги ти заведенията там. :) Да, много е добро местенцето. Има два Щастливеца, ако единия не са го махнали, както предричаха. ;)

Но определено ни трябва една силна организация и да се видим в красивото кътче. ;)
 

Горе