Съвети и мнения как да успея :)

Дискусията в 'Успей с Нас' стартирана от prophet, Ноем 21, 2016.

1. Noke

Noke Well-Known Member

Рег.:
    Септ 15, 2008
    Съобщения:
    3,551
    Харесвания:
    489
    Точки:
    83
    Като сравня последния ти пост, загледам линковете в подписа, и като скролна нагоре из темата... Не виждам особена разлика :)

2. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    601
    Харесвания:
    94
    Точки:
    28
    Не е важно ти какво виждаш, а какво виждам аз. Хората могат единствено да си задават въпроса "Как?" , гледайки ме как се справям с препядствията поставени ми от живота всеки един ден. Не ме познаваш, не ме докосва мнението ти.

Странникът харесва това.
  3. Noke

Noke Well-Known Member

Рег.:
    Септ 15, 2008
    Съобщения:
    3,551
    Харесвания:
    489
    Точки:
    83
    Аз влязох у раздела с намерението да почна да ръся акъл и съвети за успех на нуждаещите се...

... Пък то само успели индивиди тука?! :) Пускат теми само колкот да се хвалят колко са напреде :)

4. prophet

prophet Active Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    601
    Харесвания:
    94
    Точки:
    28
    Не бих се нарекъл "Успял", не все още. Но дали съм по-добра версия на себе си от преди близо 2 години - ДА! Не съм дошъл да се хваля, не обичам да го правя, по-скоро видях, че някой е писал в тази тема, дори я бях забравил почти... И реших да напиша нещо като "update" за да може, ако след време я прочете някой тази тема да си каже, че и той може да постигне това, което иска стига да има желание и да опитва.

Странникът харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice