С днем победы! Помнете!

От: От: С днем победы! Помнете!

Прочети книгата „Архипелага ГУЛаг” на нобеловият лауреат Александър Солженицин, там изброява доста имена на ционисти от свитата на Ротшилдови, помня имената на Рапопорт и Ягода, ама има още доста имена. Това са началниците в ядрото на болшевиките, тези които са давали заповеди и идеи. Ще го цитирам по памет: "Болшевишките евреи избиват над 60 милиона души в концлагерите на СССР". Това са повече убити, отколкото във всички страни уастници във ВСВ.

За жалост жертвите са повече - ако вкараш всички масови кланета, Гладомор и подобни на него и още ред безчинства ...
 
От: С днем победы! Помнете!

Празнувайте бе, още 27 минути остават до края. После ще пишете.
 
От: С днем победы! Помнете!

Е даваш ми някви статии и книжки, а не доказателства. От пръв поглед се набива "American Red Cross" "Wall Street" "American bankers" пък после не били САЩ. Отделно, от къде искаш да се финансират, от листата по дърветата ли. Нали спореше в една друга тема, как бизнеса нямал общо с морала.
 
От: С днем победы! Помнете!

Празнувайте бе, още 27 минути остават до края. После ще пишете.

Минута мълчание и едно прекръстване ми бяха достатъчни на мен. Не съм празнувал, не съм се радвал. Не се бях сещал скоро за дядо ми, стана ми тъпо и мъчно, и затова отворих темата- Да помним миналото си и да почетем загиналите за по-доброто ни бъдеще. Някое русначе е порастнало без дядо, защото неговия е загинал спасявайки моя. Респект и толкова!
 
От: С днем победы! Помнете!

Е даваш ми някви статии и книжки, а не доказателства. От пръв поглед се набива "American Red Cross" "Wall Street" "American bankers" пък после не били САЩ. Отделно, от къде искаш да се финансират, от листата по дърветата ли. Нали спореше в една друга тема, как бизнеса нямал общо с морала.
Прочете ли това, което ти дадох? На пръв поглед се набива, че или не знаеш английски или те мързи да четеш.
 
От: С днем победы! Помнете!

Минута мълчание и едно прекръстване ми бяха достатъчни на мен. Не съм празнувал, не съм се радвал. Не се бях сещал скоро за дядо ми, стана ми тъпо и мъчно, и затова отворих темата- Да помним миналото си и да почетем загиналите за по-доброто ни бъдеще. Някое русначе е порастнало без дядо, защото неговия е загинал спасявайки моя. Респект и толкова!
А моята баба е израстнала без баща, защото може би твоят дядо е спасил някой руснак. Така е в историята, не може да се промени. Обаче е хубаво да се посочват виновните. Да се кръстиш на днешния ден е странно :)
 
От: С днем победы! Помнете!

Честно казано, не ми се пълни главата с подобни неща от някви знайни и незнайни автори и сайтове. Със същата сила мога да напиша статия, че съм пряк наследник на Симеон Велики.
 
От: С днем победы! Помнете!

Характерно за комсомолците е, че дори и да им покажеш фактите под носа, те пак си знаят тяхното. Често дори тотално ги игнорират и показват нежелание да разчупят мисленето си. Дали ще си ти, дали ще е някой червена бабичка, все тая.
 
От: С днем победы! Помнете!

Нещата, за които аз ти пиша могат да бъдат проверени и са истина. Хората, за които се говори в статиите/книгите са реално съществували хора. В книгата има библиография. Мога да ти дам статии с библиография. Аз ти пиша за история, а не за извънземни.
 
От: С днем победы! Помнете!

Има си библиография бе пич, ти какво искаш повече? Ако не вярваш на нещо, проверявай го. Май ти е трудно да приемеш истината, вътрешната борба сигурно е жестока :lol:
 
От: С днем победы! Помнете!

За амнайсти път казвам, че е нормално дори и да е така. Всички режими се финансират от някъде. Та не виждам, какво доказваш с това, че болшевизма е финансиран от "банкстерите". Ако тая библиография е призната за неоспорим факт, защо наследниците на тези "банкстери" не си понасят последствията.
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Не разбирам какво има общо училището адаш!? Аз съм учил там, дъщеря ми учи в момента там, къв е проблема с това училище....

[h=4][/h]
  • Валентин Райков · СОУ Гео Милев ВарнаДо кога бе хоооорааа ?....До кога ще се излагаме пред Руснаците ????.....Нима не разбрахме че ако те спрат да идват на почивка тука и спрат напълно търговските си отношения със нас сме за никъде.Не съм от никоя тъпа партия но се надявам да се вразумим скоро и да си подобрим отношенията със Русия щото в противен случай ще се превърнем във втора Босна .Имайте в пред вид че с Русия имаме доста история а със Американците какво ни свързва едно голяяяямооооо нищо.....ама на .........да сме "ДЕМОКРАТИ".....

:lol:
 
От: От: С днем победы! Помнете!

Не разбирам какво има общо училището адаш!? Аз съм учил там, дъщеря ми учи в момента там, къв е проблема с това училище....
Това е коментар от фейсбуй и явно примата там е учил.
 
От: От: С днем победы! Помнете!

То е езиково училище със засилено изучаване на руски език :-o


Това е коментар от фейсбуй и явно примата там е учил.
 
От: С днем победы! Помнете!

Убаво, де. Я обяснете сички, дето пишете за лошата Русия: що у нас вече 25 години без Русия нещата са на това дередже?
 
От: С днем победы! Помнете!

Убаво, де. Я обяснете сички, дето пишете за лошата Русия: що у нас вече 25 години без Русия нещата са на това дередже?

Вискярски, ти не по добре знаеш - бил си свидетел на разграбването двата фалита 2-рият с хиперинфлация - за 7 години БКП номенклатурата нулира всичко. А в добавка синчета и щерките им сега пак са на ръководни постове. Когато страната е разделена на 300 БКП клана какво искаш да стане се пита?

ПП Ако си забравил, чети тук:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56550
 
От: С днем победы! Помнете!

Чиче, не разбират хората, че добри и лоши няма, има интереси. Вече зависи ние от коя страна на кура сме застанали... Това че винаги завъртаме дупарата от към погрешния ъгъл си е изцяло наш проблем. Дето се вика винаги сме от страната на булката, за съжаление....

10 страници тема ви гледам тука как си играете на фоби и фили.... ДОКОГА!? Историята си е история, минало заминало. С това мислене я докарахме до тук, деба! Добри и лоши няма! Трябва да сме с всички и с никой. Кога ще се научим да гледаме само се бе си, не знам...

Това, което са ни направили са го направили комунистите, не Русия и руснаците, комунистите са пробутани от еврейските американци! Так че и едните и другите са еднакво виновни. ФАКТ!





Убаво, де. Я обяснете сички, дето пишете за лошата Русия: що у нас вече 25 години без Русия нещата са на това дередже?
 

Горе