Татуировки

Аз си имам класически ЕН надписа, да си го знам, че да не ме нашари някой със Супа, пък да ми обяснява, че искал да напише "Животът е за да се живее" или неква друга мъдрост. :)

Чудя се дали да си плесна още една и аз за лятото. :) Ама на крака този път.
 
От: Татуировки

А защо са ви въобще надписи? Туширайте някоя картинка :)
 
Аз имам само 3 ;( 2 от които ми заемат повече от половината гръб, а третата е малка на краченцето :lol:

Мисля скоро да завърша целия гръб и да почна целия ляв крак
emoticon-0142-happy.gif


Татусите се правят СИМВОЛИЧНО и целенасочено. Не си правете татуси, защото Вашите приятели имат.. Направете си го за Вас :)

И, които казва, че "омръзвали" вероятно няма такъв, или просто е избързал с правенето..
П.С. Ходете при скъпоплатени и добри татуисти.. от съображение за сигурност.. Все пак имаш 1 тяло :)
 
От: Татуировки

Май е вярно, че никой не минава само с една :) Винаги има и още след това.
 
От: Татуировки

Май е вярно, че никой не минава само с една :) Винаги има и още след това.

И преди съм го чувала това, но не е вярно. Аз минах само с една, която ми направиха преди 2 години, и до ден днешен не съм сигурна, че искам друга. От време на време ми скимва, че искам, обаче не се минава много преди да осъзная, че всъщност не е така.
 
От: Татуировки

Най-зловещото нещо което съм виждал е татуировка на окото не смятам това за нормално, трябва да си пълен идиот за да направиш това, но пък със сигурност ще привличаш погледи:)

eyeball-tattoo-causes-man-to-weep-ink.jpg
 
От: Татуировки

Звездички, йероглифи, модерна работа баце.
 
От: Татуировки

Много са ми интресни тези, които си пишат някакъв израз на латински или италиански примерно и не казват какво означава.Голяма тайна. После постват снимки с татусите и дали не отварям гугъл транслейт и не разгадавам тайната фраза, която се оказва изтъркано клише.
 
Re: От: Татуировки

Много са ми интресни тези, които си пишат някакъв израз на латински или италиански примерно и не казват какво означава.Голяма тайна. После постват снимки с татусите и дали не отварям гугъл транслейт и не разгадавам тайната фраза, която се оказва изтъркано клише.

Да, за да не ги урочасаме. :) И на мен са ми странни такива хора. Но нека си живеят в този свят.

Мен ми е чудно как може да си плеснеш нещо на кожата, което пък нищо да не значи. Да знаеш, че няма символика за теб и пак да го плеснеш. Странно. Но хора всякакви. Може би защото модата така е казала. Имам един приятел (приятел много силно казано), който си прецака цялата ръка - направи я цялата като все едно е с рибени люспи. Направо отврат.
 
От: Татуировки

Здравейте! * и тук да стана мерудия на гърнето но поне имам доста опит*
Работя в магазин * известна верига за алтернативна мода * и има таттоо и пиърсинг студио при нас. От наблюденията знам това:

НЕ СЕ МИНАВА САМО С ЕДНА, РАНО ИЛИ КЪСНО ИДВА ПОРЕДНАТА

Таттоо се прави ЗИМАТА

Митовете че ако пиеш и ще ти избие мастилото са бабини деветини.

Нямате си на представа колко МНОГО хора имат написани клишета по тях, на разни " Екзотични езици " който са преведени с gTrans ... за канджита и иероглфи да не става и въпрос.

За колегата създал темата:
Най-добре ще е да си намериш някой който говори китайски и той да ти го напише * дори аз имам такъв познат който е от БГ и живее в Търново *

А иначе най-добре е да си напишеш / нарисуваш нещо което има значение за теб ... аз още нямам но скоро време най-вероятно ще си направя и аз една.

Като цяло колкото по-детайлна и финна ( може и да е само черно бяла ) толкова по-хубава е * това е картина а не просто рисунка *
:)
 
От: Татуировки

И един съвет-никога не татуирайте името на половинката си, познавам 3 такива двойки, до днешна дата всички са разделени и не знаят какво да правят надписите си. Единствено възприемам ако е името на детето ти0това със сигурност е любов за цял живот.:)
 
От: Татуировки

А да това с името е вярно .
Една жена от контингента имаше 6 различни, друга поне мислеше как да ги закрие още като пишеше,че да е сигурна че има резервен вариант :Д
 
Можеш да ползваш услугите на onehourtranslation.com - там има всякакви по народност преводачи, включително китайци, и преводът ще ти струва някакви центове. За да си сигурен в превода, можеш да си поръчаш и превод+редакция, извършени от различни преводачи.
 
От: Татуировки

И един съвет-никога не татуирайте името на половинката си, познавам 3 такива двойки, до днешна дата всички са разделени и не знаят какво да правят надписите си. Единствено възприемам ако е името на детето ти0това със сигурност е любов за цял живот.:)

Много интересен съвет. Ами, ако не се разделите? И това все пак е някаква символика и напълно твое желание, какво, къде и как да си татуираш. Няма установени правила и принципи, освен на всеки каквото му харесва.
Моя татуровчик например (много симпатичен младеж, със сини очи красиво лице и косица с къдрици, като хирувимче беше, нищо общо със страшните гологлави нататуирани батковци с пиърсинги), единствено ме пита, защо искам точно такава и че не прави татуировки на смъртт-а с косата или черепи, защото са носители и привличат лоша енергия. Самият той имаше една единствена татуировка, много красива и цветна, от вътрешната страна на ръката (предлакътника) на тролче. Не му знаех репутацията, нито колко е добър, просто му се доверих. Направи ми я бързо, стана добре и ми взе някакви си 60 лева.
 
От: Татуировки

Благодаря много колеги дадоха ми точният превод който е: 我从来不向别人屈膝。
който точно значи: "Никога не коленича пред другите" или "Никога на колене пред когото и да е."
Ще бъде на ръката от долната част. Ще се похваля със снимка като си ги направя :beer:
 
От: Татуировки

А ако търсиш майстор .. мога да ти препоръчам един в Плевен ;)

Да кажи. Мисля да отида при този който е близо до часовника. Иначе знам горе под хотел балкан, че е много добър.
 

Горе