Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Ай и аз да се отбележа ;)

2 сайта от ПР2 станаха на ПР3
1 сайт от ПР0 стана на ПР3
1 сайт от ПР0 стана на ПР2
1 сайт от ПР1 стана на ПР2
И 2 сайта съответно с ПР4 и ПР2 не са мръднали

Мисля, че трябва да съм доволен :)))
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен почти няма промяна само на 1-2 сайта повишение с 1.
Тоя път ме пропусна ъпдейта
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен надолу с 1 в 2 сайта, другите си стоят без промяна
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен почти няма промяна само на 1-2 сайта повишение с 1.
Тоя път ме пропусна ъпдейта
Не мисля, че те е пропуснал, просто добре си работил след последния ъпдейт и сега просто си запазил получените стойности. На мнение съм, че с постоянство постепенно ще увеличаваме нашия PR, няма да има големи скокове, които могат да бъдат фатални.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Хахаха като дигнахте темата и си викам брейййй тоз гугъл много начесто взе ги пуска тез ъпдейти. :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Темата е стара и аз не и обръщах внимание ама почна прекалено да ми се набива на очите и викам дали пък верно не е дошъл новият ъп и то верно - така че темата е стара но ъпът си е пресен
 
От: Тече ПР ъпдейт

Не стига, че в даскало има 3-ки ами и ПР-то на 3 пак си стои... Обаче страницата на сайта във фесйбук от 0 стана на 3 :) :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Я си прегледайте туловете днес при мен на единия нулиран! Споделете дали има промени и при вас.
 
От: Тече ПР ъпдейт

От над тридесет сайта които следя няма промяна явно е само при теб
 
От: Тече ПР ъпдейт

Няма промяна и при мен, зануления ти сайт може да е наказан
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ето я промяната:
bginfo.jpg

Сайта е наказан от година, и в момента намирам този адрес в гугъл с класиране каквото трябва да си е без наказание само, че с съвсем друг домейн. :(

Не знам какво става, говорих и писах на суперхостинг и работят в момента по въпроса.

Реалния домейн е: bg-info.info, и се намира на 50-надоло позиция, след наказанието, а сега този веднага изкача на първа: host126-58.superhosting.bg , като зарежда едно и също един от сайтовете ми!
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ето я промяната:
Виж файлът 4005

Сайта е наказан от година, и в момента намирам този адрес в гугъл с класиране каквото трябва да си е без наказание само, че с съвсем друг домейн. :(

Не знам какво става, говорих и писах на суперхостинг и работят в момента по въпроса.

Реалния домейн е: bg-info.info, и се намира на 50-надоло позиция, след наказанието, а сега този веднага изкача на първа: host126-58.superhosting.bg , като зарежда едно и също един от сайтовете ми!

Имал съм подобни случаи и обикновено удрям една проверка за хост-а и ако не е домейна ми, връща 301 редирект към основният ми домейн... оправи нещата, но за съжаление изисква време :)
 

Горе