Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

сайта в подписа ти е ПР2
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен има промяна в три от сайтовете ни, и това е от днес

0 - 3
2 -3
3 - 5 :D

При останалите не виждам промяна.... за сега :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

при мен два нови блога от 0-3 и 0-2 от преди няколко часа. ъпдейта започна към 26-27 януари, като много малко сайтове са били отразени до днес.
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен всичко е надолу, но ми е все тая.
Защо се отчайваш сега.. :|

При мен диетите са от 0 на 3 останалите не са мръднали, а и форума от 0 - >1 :)
Доволен :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен за сега само една промяна
2-1
 
Последно редактирано:
От: Тече ПР ъпдейт

Не се отчайвам, линкове не продавам и не ме бърка ПР. Давам го всичкия, стига да съм в топа на СЕРПА :)

Защо се отчайваш сега.. :|

При мен диетите са от 0 на 3 останалите не са мръднали, а и форума от 0 - >1 :)
Доволен :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Не се отчайвам, линкове не продавам и не ме бърка ПР. Давам го всичкия, стига да съм в топа на СЕРПА :)

В момента не става въпрос за продажба на линкове, а за ПР като оценка.
Иначе да.. и аз давам вся и всьо да съм топ 1 в серпа ;)
 
От: Тече ПР ъпдейт

След тоя ъпдейт мъглата около начините за образуване на пр-а става все по-гъста :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен почти няма промяна - имам 1 нагоре и един надолу всичко друго е без промяна, но разместването в серп-а пак е голямо
 
От: Тече ПР ъпдейт

Тъкмо гледам, че сайта ми от Pr1 е повишен на PR0 и реших да погледна тук във форума има ли и други повишени или съм само аз :confused:. Ама какво да се прави като не му слагам качествени линкове така ще е.
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен 1 > 0 и три други сайта 1 > 2 ...всичко друго стой на място.
В серпа има леко разместване според очакванията ми.
Кажете някой фрее онлайн или ПС инструмент за проверка в Серпа но да проверява до 500. Използвам сега Free Monitor for Googleно след четири проверки до 500 и вече не ми дава да чеквам, чак на другият ден отново. Имам няколко нови сайта който са на 350 позиция и искам да виждам на къде вървят.
 
Последно редактирано:
От: Тече ПР ъпдейт

Кажете някой фрее онлайн или ПС инструмент за проверка в Серпа но да проверява до 500. Използвам сега PaRaMeter но след четири проверки до 500 и вече не ми дава да чеквам, чак на другият ден отново. Имам няколко нови сайта който са на 350 позиция и искам да виждам на къде вървят.

Free Monitor for Google
 

Горе