Трият профили във Vbox7 на поразия

nortrant

Well-Known Member
http://vbox7.com/user:nfsb

Описание:
Потребителският акаунт е BAN-нат!

99.999%, че беше официален (иначе не бих си го букмаркнал)

Работата върви все по-зле...

Сега казаха по телевизията за нещо за изтрит профил в сайт за видеосподеляне..и реших да проверя...
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Изборите наближават, борбата ще става все по-жестока, а цензурата - непоносима :) Ламята е най-страшна когато умира :D
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Да си сменят хоста с не български... Както е тръгнало, нашите провайдъри ще трябва да засилят защитата на клиентите си.
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Вкарват си автогол педерасчетата от бокса. Много хора започнаха да се усещат, че ги цензурират злобно и се прехвърлиха към тубата.

Отдавна не ползвам бокса, даже се чудя кво има толкова което го няма в туба, че има доста потребители, пък може би има, но за това че него ползвам да не знам.
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Готвят се за новия си собственик
 
От: От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Изборите наближават, борбата ще става все по-жестока, а цензурата - непоносима :) Ламята е най-страшна когато умира :D

Точно така - змията най много хапе когато умира! Аз принципно гледам от YouTube.
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Да си сменят хоста с не български... Както е тръгнало, нашите провайдъри ще трябва да засилят защитата на клиентите си.

:D ще им трябват няколко тира за да си преместят оборуването извън колокационните центрове, които ползват. А и трафика който ползват навън ще им излезе златен, те и без това я карат на загуба (поне по офиц. подадени отчети). btw те не ползват хостинг.
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Абе бокса да духат таратора, има си Ютуб и си го ползвам него.
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

:D ще им трябват няколко тира за да си преместят оборуването извън колокационните центрове, които ползват. А и трафика който ползват навън ще им излезе златен, те и без това я карат на загуба (поне по офиц. подадени отчети). btw те не ползват хостинг.

Златни са им "спокойните" сънища... Ако не ползват хостинг (ползват наш х., ако е достоверно инфото), наистина ще са нужни не "няколко тира", а 10 тира за всеки гигабайт... ;)

Вярвам, че ще си изплетат здрава паяжина, ако погледнат отвъд призмата на корупцията...
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Златни са им "спокойните" сънища... Ако не ползват хостинг (ползват наш х., ако е достоверно инфото), наистина ще са нужни не "няколко тира", а 10 тира за всеки гигабайт... ;)

Вярвам, че ще си изплетат здрава паяжина, ако погледнат отвъд призмата на корупцията...

Смени си източниците на информация с по-надежни. for sure :)
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Говорех няколко дни преди да му изтрият профила на човека от СКАТ ( НСФБ ) и ми сподели интересни неща от бокса. А пък аз бокса си ги обичам много - заради тях в ГДбоп се разкарвах, да не говорим, че също ми изтриха клиповете и профила.
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Ти какво очакваш? Каквото им нареди партията, това правят. Ако не слушкат, за нула време могат да им спретнат една акция за "събиране на доказателства".
 
От: Трият профили във Vbox7 на поразия

Имат ли опция за изтриване на профила ? Ако някои има клипчета в профила си, изтрийте ги, нека да им освободим местенце, без това народа е тръгнал да се мести към тубата :)
 

Горе