Троловете във форума

От: Троловете във форума

"Крадеца вика "дръжте крадеца" ... ама карай.
Точно авторът на темата толкова брутално е тролил, обиждал и нагрубявал без никакво основание, само по призник, че съм женско и вероятно мозъкът ми доказано е с 50 грама по-лек, че е някак иронично, ако не и абсурдно да пуска подобна тема с възмущения.

... може пък да е пустото Его :-o
 
От: Троловете във форума

Или поне година във форума за да виждаш раздел политикА.

Точно ти ли вътворяваш ред, дето само твои постове с латиница репортвам или пък с нецензурни картинки? Или ти имаш право?
П.С: Очаквам сега като качествен трол да започнеш да ме хейтиш и да се отклониш от темата.
 
От: От: Троловете във форума

Ряпа ти дадох, защото ти ми даде правейки се на защитник на женския ни трол. Разбирам мнението ти, но то е утопично. Анархизмът не съществува, трябва си тояга, за да са нещата в ред. Иначе единици тролове могат да направят стотици хора криви.

Бързо забравяш, колега! Темата беше за "Спам-форумът Предприемач", а за Нандито беше друга ряпа... Все пак тя ми е приятелка и се чудя как с едни хора се напълно нормално разбира, а с други ще си извадите очите??? Въпрос на подход, явно ще да е!

Само за статистиката, от мен имаш над 10 + и 2 репи... а от теб само репи имам... Ако толкова много си садил в градината, мисли позитивно: направи една салата с тях, пий една домашна сливовица и се усмихни на света и той на теб! Нищо лично и Успех от мен! :)
 
От: Троловете във форума

И кво? Ревеш срещу троловете и 10 минути пускаш тролска тема.
 
От: От: Троловете във форума

"Крадеца вика "дръжте крадеца" ... ама карай.
Точно авторът на темата толкова брутално е тролил, обиждал и нагрубявал без никакво основание, само по призник, че съм женско и вероятно мозъкът ми доказано е с 50 грама по-лек, че е някак иронично, ако не и абсурдно да пуска подобна тема с възмущения.

... може пък да е пустото Его :-o
Ти всъщност какво правиш в този форум, след като не се интересуваш от нищо свързано с него, освен от офтопика? Ти си по-мекия вариант на другия ни женски трол и вашето тролене е причината да бъда циничен и ироничен, понякога. Разбираш ли, каквото повикало - такова се обадило.
 
От: От: Троловете във форума

Ти всъщност какво правиш в този форум, след като не се интересуваш от нищо свързано с него, освен от офтопика? Ти си по-мекия вариант на другия ни женски трол и вашето тролене е причината да бъда циничен и ироничен, понякога. Разбираш ли, каквото повикало - такова се обадило.

Какво правя си е моя работа. Ти къв` си, че да ми държиш сметка?! Киселият чичко, на който му е много шумно и скоро не съм му донесла от домашнярката и е много раздразнен. Или пък онзи, на когото жена му толкова е отвикнала от присъствието му, че сигурно си е намерила поне двама е...чи, които да й обръщат внимание, че на великия й съпруг от много цъкане по форумите не му остава време за ... "глупости".
Ето, без конкретна причина пиша глупости, ти сега ще включиш турбото- т.е. провокацията ми е проработила- и ще ни покажеш как само ти го можеш троленето!!! С обидите и безсмислените коментари. И разбира се, твоята тема няма как да се репортва, щото е ултра-злободневна, а ти си Дядо Коледа, който всъщност ако не се навърта тук форума ще блатяса съвсем.
Едва ли ще вденеш иронията ми, но си помисли как да я поизпилиш поне малко тази греда в окото ти, че и на мен почва да ми е досадно, да не мога да проведа един нормален разговор все пак с хомосапиенси, без да кацнеш от някъде и да се изходиш подобаващо.

А иначе те уважаваХ като събеседник в началото, но си позволи прекалено и то незаслужено от моя страна. Като те дразня или който те дразни го игнорвай, защо трябва да си готов веднага да "сдавиш" всеки който не е на твойто мнение?! Но пък е елементарно и няма как сам да не си се сетил. Идва логичния въпрос на обадилото се: А ти какво правиш в този форум?
От 5 години в този форум имаш 4 000 мнения. Самооцени се и ни светни, колко от тях реално са били полезни и за колко човека? Хайде!!! Покажи ми какъв си Мъж!!! :clap:
 
От: Троловете във форума

Това е по-добра идея от 5-те поста на ден.

Не си мисли, че във форума се регистрират хора само заради раздел Политика :wink: Аз не съм забелязал това, особено за "професионални тролове" платени от политически партии.
Нивото на форума се сваля и от стари потребители (като теб), така, че скриването на раздела няма да реши нищо.
Примерно темата за алексей петров не вълнува никого. мафиоти винаги е имало и винаги ще има. Не разбирам какво прави във форум Предприемач. Ако имаше ограничение от 5 поста, доста щеше да се позамислиш дали да наводняваш форума с помии.
 
От: Троловете във форума

Примерно темата за алексей петров не вълнува никого.
Отвори всички медии да видиш дали никой не го вълнува. Темата е интересна, абсолютно културно съм я пуснал в правлния раздел. Ако не ти харесва, не пиши.

Касиопея, аз сметка не мога да ти държа, защото нямам власт. Просто казвам, че от форумна гледна точка си безполезна.
 
От: Троловете във форума

За какво я дъвчете тая политика бе момчета?! Малко ли ни набиват в главите по всички медии!!??
Човек иска нещо да научи. Да подбираш, да подбираш теми, какво остава за четене?!
И както почнете с тия репи...
 
От: Троловете във форума

"Крадеца вика "дръжте крадеца" ... ама карай.
Точно авторът на темата толкова брутално е тролил, обиждал и нагрубявал без никакво основание, само по призник, че съм женско и вероятно мозъкът ми доказано е с 50 грама по-лек, че е някак иронично, ако не и абсурдно да пуска подобна тема с възмущения.

... може пък да е пустото Его :-o

Точно това имах предвид и аз.
Идеята да се направи скрит форум (този за Политика) е комплексарско. Да не говорим, че няма да реши проблема (готов съм да се обзаложа).

Отвори всички медии да видиш дали никой не го вълнува. Темата е интересна, абсолютно културно съм я пуснал в правлния раздел. Ако не ти харесва, не пиши.

Масс медиите ги вълнува. Мисля, че се имаше за нещо повече от масата? :oops:
Да не говорим, че нивото в раздел Политика може да се сравни с коментарите във Вести.бг. Качеството не може да е за сметка на количеството.
Затова моята идея е добра. Дори форумните дискусии ще се превърнат в дебат. В момента има дълги теми които никой няма да ги чете. А те са направени такива от двама, най-много трима потребителя за изключително кратък период от време.

Най-добре би било всеки да даде предложение за справяне с положението и след това една анкета. :)

п.п. относно последното - за да тестваме моята идея, може да отворим една нова тема за предложения. Там всеки ще има право на един пост в който да изложи предложението и неговата защита. След това пускаме анкета в същата тема и народа гласува.
Това е идеята и ако проработи, бих искал всяка тема да се развива по този начин, а не по сегашния :)
 
@redrum, не е нужно да се събира фонд или каквото и да е. Нужно е две неща - репорти, които се обработват. Ако нещо сме изпуснали (с два изключено да се случи). И троловете да си знаят мястото. С Политиката филтрираме глупостите да не се изливат в другите раздели като Инвестициите, Офтопика и други такива. без нея сме обречени да търпим намеси на определени индивиди в сериозните теми, които си обсъждаме. Казваме обсъждаме, защото аз в Политиката не стъпвам, дори в Кофата по-често пиша. И второто, което е важно - политическата обстановка малко или много оказва влияние на бизнес климата. Но тук политиката е мръсна дума, та и темите са в същия стил. И там няма да не се случат крайни изказвания. ;)

Днес съм измодерирал няколко репорта. И имам и аз въпрос към определени хора - Какво правят в бизнес форум, като съзнанието им на обикновен бачкатор? :) Винаги съм се чудил на тези хора. Какво работят, какво искат от живота. ;)

Какво предлагаш да се прави. Лошото е, че форума става голям със всеки ден и това малко или много ще доведе освен читави хора, така и много плява. Казвам го директно, защото е истина. Вижда се не само тук. В Дижитала е така, Блекхета и къде ли не....а най-добрия пример е бг мама. :)
 
От: Троловете във форума

Отвори всички медии да видиш дали никой не го вълнува. Темата е интересна, абсолютно културно съм я пуснал в правлния раздел. Ако не ти харесва, не пиши.

Касиопея, аз сметка не мога да ти държа, защото нямам власт. Просто казвам, че от форумна гледна точка си безполезна.

ъм. Можеш повече. Колко ... ведро ми стана, че нямаш власт наистина. Тогава не задавай въпроси, които не си задал първо на себе си. Няма статут, който да ти делегира самочувствието да си форумен полицай, който да поддържа вътрешния ред. От твоята форумна гледна точка съм убедена, че съм ти безполезна, но си свободен да не ме забелязваш, от друга страна и гледни точки може да не е така. Не че ми дреме мнението/мненията за моя принос във форума, но все пак не виждам отговор на по-конкретния ми въпрос за твоята полезност?!
Дори да се окаже, че си в пъти по-полезният потребител това по никакъв начин няма да ме потисне или огорчи, обещавам!
 
От: Re: Троловете във форума

@redrum, не е нужно да се събира фонд или каквото и да е. Нужно е две неща - репорти, които се обработват. Ако нещо сме изпуснали (с два изключено да се случи). И троловете да си знаят мястото. С Политиката филтрираме глупостите да не се изливат в другите раздели като Инвестициите, Офтопика и други такива. без нея сме обречени да търпим намеси на определени индивиди в сериозните теми, които си обсъждаме. Казваме обсъждаме, защото аз в Политиката не стъпвам, дори в Кофата по-често пиша. И второто, което е важно - политическата обстановка малко или много оказва влияние на бизнес климата. Но тук политиката е мръсна дума, та и темите са в същия стил. И там няма да не се случат крайни изказвания. ;)

Днес съм измодерирал няколко репорта. И имам и аз въпрос към определени хора - Какво правят в бизнес форум, като съзнанието им на обикновен бачкатор? :) Винаги съм се чудил на тези хора. Какво работят, какво искат от живота. ;)

Какво предлагаш да се прави. Лошото е, че форума става голям със всеки ден и това малко или много ще доведе освен читави хора, така и много плява. Казвам го директно, защото е истина. Вижда се не само тук. В Дижитала е така, Блекхета и къде ли не....а най-добрия пример е бг мама. :)
Репортите са неефективни, не банвате, а трябва да го правите. Трябва да има бан и триене на теми, време е да помислите за помощници, ако не ви стигат силите.

@Касиопея - аз съм обикновен потребител с мнение, който пише тук от 5 години и чете от повече. Ти лично не пречиш, въпреки че не си полезна. Пишеш рядко и се изтърпява. Но има други, които не са така.
 
Специално за белстъра, няма следа от последните му никове и са сериозни банове по години. ;) А реално новото попълнение има право на още 1 погрешна стъпка. Все пак трябва и да проявяваме и някакъв вид толеранс и за да се различаваме от повечето диктатури, даваме малко повече толеранс, което не значи, че няма банове. То нали за нас се носи слуха, че трябва да си яко бъгав, за да те банират от форума. :) И май все още е така. Лошото е, че някои дори не знаят къде е границата, а простотията им напира натурално и в един момент се чудят какво им се е случило. :) Стигат ни силите, но малко сме на принципа - Кула е готиния, Блинки кофти модератора. :) Темите, които не се трият, реално са под око...особено ако са и с няколко репорта. Определено влизат в полезрението. Бате, а ти защо се разписваш в тази секция така. Там нали знаешш, че освен да се генерират тъпотии, нищо умно не излиза. :)
 
От: Троловете във форума

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=63244
Toва нормално ли е? Тема в офтопика и идва бърнх - провокира и после аз съм виновен?

Е как точно няма да си виновен след като псуваш като каруцар ? Това е все едно да дойде някой да ти завърти един шамар и като го задържат за нападение да каже - ама аз какво съм виновен той ме гледаше лошо и ме провокира, той е виновен.....
 
От: Троловете във форума

Щях ли да те препсувам ако не се беше изсрал в темата бре?
Ъпвам си темата, и идваш и ми изсираш:
"

Спирай наркотиците , че Волен ще дойде да те обискира.

"

????!?!?!?!?!?!!?

ТОВА Е ТРОЛ



и нандибанди да не се обижда и да не си ходи от форума - темата е за мен с цел да бъда баннат, активно мероприятие пълно с провокации от другата страна с цел да ме баннат
 
От: Троловете във форума

Колко ника е нужно да прави, за да го разбереш?

Не знам какви опции има тази форум система, но в phpBB и SMF има много практично наказание за дразнители и досадници - цъка се опцията написаното да не се вижда във форума. Дразнителя си пише, но само той си чете написаното.
И това сме го дискутирали преди, но защо тук не се прилага, не ми е ясно. Не вярвам да го няма.
 
От: Троловете във форума

За системно засиране на теми трябва да има наказания, без значение кой го прави. Не просто да триеш Блинки, банвай смело.

Иначе Банко, да, защо не слагате shadowban на дразнителите?
 
От: Троловете във форума

Сигурно много хора ще засегна, но... Тая политика на кого е нужна в този форум? Само гадни теми, хейт, пропаганда. А, и прави потребителите да се намразват един друг.
 

Горе