Троловете във форума

От: Троловете във форума

Сигурно много хора ще засегна, но... Тая политика на кого е нужна в този форум? Само гадни теми, хейт, пропаганда. А, и прави потребителите да се намразват един друг.
Преди като я нямаше, темите бяха в офтопика, а омарзата се разпространяваше навсякъде. Така че, нека я има, хора сме. Само да има контрол.
 
От: От: Троловете във форума

Щях ли да те препсувам ако не се беше изсрал в темата бре?
Ъпвам си темата, и идваш и ми изсираш:
"

Спирай наркотиците , че Волен ще дойде да те обискира.

"

????!?!?!?!?!?!!?

ТОВА Е ТРОЛ



и нандибанди да не се обижда и да не си ходи от форума - темата е за мен с цел да бъда баннат, активно мероприятие пълно с провокации от другата страна с цел да ме баннат

Хахахахахахахха :lol: :D :-o :lol: :D :-o :lol: :D :-o :lol: :D :-o :lol: :D :-o

Боже, колко мъка има по този свят, Боже!
 
От: Троловете във форума

Ето жив пример за тролове - последните двама. Това е което дразни най-много! За това стават скандалите!

Едното вече го няма, бърнито беше!
 
Re: От: Троловете във форума

За системно засиране на теми трябва да има наказания, без значение кой го прави. Не просто да триеш Блинки, банвай смело.

Иначе Банко, да, защо не слагате shadowban на дразнителите?

Имаме и такова решение, дори бластера и още няколко (в миналото) бяха така. Дори по-гадно, всеки път койт пише нещо, вместо да събмитва поста, го препращаше в чуджа поскока - извън форума, а реално като отваря някоя тема, друга му се показва. И ей такива. После ми се измолиха, на мен и на кула и ги оправихме да са ОК, после продължи и бан директно. ТО идеята е бате, или си читав или не ти е тук мястото, някакви средни варианти са някакво временно решение. Мисля, че го знаеш и това. ;)

Политиката е филтър за шит. А гледам доста хора искат да правят онлайн бизнес и са размирачи в политическо естество, та все е за това. Макар, че ако имаш добре вървящ бизнес и си се насочил да правиш нещо креативно, не мисля, че би трябвало да имаш време по цял ден да пишеш тъпотии за някакви хора, които са много далеч от дефиницията на политик. :)
 
От: Троловете във форума

ef08338006f761d83a2599216b5b1797.png


Страницата с репутациите :D
 
От: Троловете във форума

Сигурно много хора ще засегна, но... Тая политика на кого е нужна в този форум? Само гадни теми, хейт, пропаганда. А, и прави потребителите да се намразват един друг.

Много хора не пишат в други форуми освен този. Няма нищо лошо да се интересуваш от актуалните събития.
Трябва да кажеш някъде това което мислиш, било то и на политическа тематика. Форума (раздел политика) за много хора е единственото място.
 
От: Троловете във форума

Няма никакви проблеми? Ти си ми безличен, нямаш нищо общо с това, че пускам снимките
 
От: Троловете във форума

Няма никакви проблеми? Ти си ми безличен, нямаш нищо общо с това, че пускам снимките

Аааа, добре. Викам да не съм засегнал крехката ти лумпенизирана душица и посегнеш към торбичката с лепило...
 
От: Троловете във форума

по-добре да ме наричат лумпен и хулиган, отколкото третополов еврогейски трансесексуален олигофрен
 
От: От: Троловете във форума

Ето жив пример за тролове - последните двама. Това е което дразни най-много! За това стават скандалите!

Едното вече го няма, бърнито беше!

Айде да погледнем колко теми съм пуснал аз в Политиката и колко Ремайндчо ? Значи оня непрекъсно си лее неговите атакистки лайна , обаче като се вземе отношение трол съм бил.
Значи съжалявам , че не подкрепям Атака , а Герб , но това не дава право нито на ремайнд нито на някой друг да псува. И точно за такива селски псувни трябва да се получава бан , а не просто модериране.
 
От: От: Троловете във форума

Да влезеш, да пуснеш две думи, като "Бега да си пиеш хапчета" или нещо подобно е тролене от най-малоумен тип! Кат като не си съгласен се обосноваваш съобразно дискусията, която се води! Ти мен видял ли си ме някога да пиша по подобен начин? Това с обидите и псуването е по малкия проблем.


Айде да погледнем колко теми съм пуснал аз в Политиката и колко Ремайндчо ? Значи оня непрекъсно си лее неговите атакистки лайна , обаче като се вземе отношение трол съм бил.
Значи съжалявам , че не подкрепям Атака , а Герб , но това не дава право нито на ремайнд нито на някой друг да псува. И точно за такива селски псувни трябва да се получава бан , а не просто модериране.
 
От: От: Троловете във форума

Да влезеш, да пуснеш две думи, като "Бега да си пиеш хапчета" или нещо подобно е тролене от най-малоумен тип! Кат като не си съгласен се обосноваваш съобразно дискусията, която се води! Ти мен видял ли си ме някога да пиша по подобен начин? Това с обидите и псуването е по малкия проблем.

обидите и псувните са най-малкия проблем ..... :D Пиян ли си ? Това е форум за предприемчи , не селска кръчма.....
 
От: От: Троловете във форума

Тука винаги е било така и си прекарвахме супер. Неприятно стана последно време, като се появиха троловете масово. Ти като беше сам се издържаше, ама сега е ужас:)


обидите и псувните са най-малкия проблем ..... :D Пиян ли си ? Това е форум за предприемчи , не селска кръчма.....
 
От: Троловете във форума

Наистина много тролове се навъдиха тука, явно трябва да се направят по-строги правилата. Бананите не са решение, защото същия човек си прави нова регистрация и продължава да дразни. Трябва друга схема за ограничаване на простотията. Иначе да се премахва раздела с политика нищо няма да промени, все пак всяка друга тема може да се осере само за няколко минути пак с политически аргументи :)
 
От: Троловете във форума

Да ви еба и драмите, аман вече.

Нямаше начин любимеца на Блинки, попълвача на дивове във врътпрес - черноработник до дупка, да не довтаса в целия си блясък:

9770fd2a930.jpg


От откриването на темата, до тук, вече всички тролове се разписаха.
Само бластера го няма. :(
Блинки, пусни бластера (и се научи как се пише!) за тази тема! Инак е като "Той три пъти свърши, а мен не дочака нито веднъж."
 
Re: От: Троловете във форума

Наистина много тролове се навъдиха тука, явно трябва да се направят по-строги правилата. Бананите не са решение, защото същия човек си прави нова регистрация и продължава да дразни. Трябва друга схема за ограничаване на простотията. Иначе да се премахва раздела с политика нищо няма да промени, все пак всяка друга тема може да се осере само за няколко минути пак с политически аргументи :)

Не са решение, но реално, ако някой реши да прави мизерии, няма сила на света, която да го спре, защото проблема е много по-детайлен от това, че е баннат, или негово IP е блокнато. В главата е всичко. И дори да се банне по IP не е тайна за никой, че може да мине през някое прокси, което пак е все тази. Имахме един случай такъв от далечен Китай, и нямаше сила на света, която да попречи.

И недейте разсъждавате така....Едно време беше яко....да едно време бяхме 5К. :) Разходете се по улицата, 100% от минаващите около вас поне едно 20-30% няма да ви харесат, защото имат някакъв си техен мироглед за света. Дали прав, дали крив, ще му кимнете одобрително и ще го подминете, нали? Защо...защото знаете, че времето ви ценно и впускането в обяснения не само ще ви го загуби, но и може да ви докара нерви. Казвате си го и продължавате. За жалост хората не разбират колко е кратък живота и как някакви глупости може да му го изпият....Да седнеш да спориш за бг политика....извинявам се, ама по-голяма тъпотия от това няма.

Да, кажи кое от сегашното правителство пречи на бизнеса ти, кое може да се подобри и как, какви практика са успешни. И всичко това интелигентно и поднесено с добър тон....иначе каруцаска история е всичко останало. Ама оня ме обидил, ама тоя ми дал червено....това не е сериозно за хора, печелещи онлайн - качество, което хора с няколко живота няма да схванат как става. Моля ви се....
 
От: Троловете във форума

Взимайте пример от milsem той си седи само в 2-3 лично негови си теми в пазара и вече си ги е направил по 9 страници сам, него не може да го видите другаде освен в личните си съобщения :D :D
 

Горе