Троловете във форума

От: Троловете във форума

Ето един списък, с който може да се започне. Наблюденията ми са от когато съм регистриран, не претендират за изчерпателност... дано да съм пропуснал някоя не тролска полезност от тия по-долу (ама надали)

redrum - Мнения 4,132, Rep Power 416, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 1
ReminD - Мнения 5,088, Rep Power 336, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 0 (когато беше scorpi / alanfort пускаше полезни, ама подлуде...)
nortrant - Мнения 4,919, Rep Power 315, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по-малко от дузина
BurnX - Мнения 1,778, Rep Power 82, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 0
uphero - Мнения 6,170, Rep Power 251, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по-малко от дузина

и тия са троловете само от тая тема :lol:

ако някой въобще се чуди що не пиша
 
От: От: Троловете във форума

Ето един списък, с който може да се започне. Наблюденията ми са от когато съм регистриран, не претендират за изчерпателност... дано да съм пропуснал някоя не тролска полезност от тия по-долу (ама надали)

redrum - Мнения 4,132, Rep Power 416, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 1
ReminD - Мнения 5,088, Rep Power 336, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 0 (когато беше scorpi / alanfort пускаше полезни, ама подлуде...)
nortrant - Мнения 4,919, Rep Power 315, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по-малко от дузина
BurnX - Мнения 1,778, Rep Power 82, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 0
uphero - Мнения 6,170, Rep Power 251, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по-малко от дузина

и тия са троловете само от тая тема :lol:

ако някой въобще се чуди що не пиша

Някои хора имат уникално чувство за въртене на света около тях - човек с под 1000 мнения реши, че съм го причислил към троловете и ми даде червено! :D
А проблема на форума с горния списък - с малки изключения, е безсмислената агресивност, цинизми, и сипването на обиди във всяко второ мнение.
На времето харкона бе титуляр-мизирабъл, но си има достойни заместници.
Липсата на самочувствие и авторитет се заменя с потоци от помия.

Всъщност, както и преди сме го дискутирали, вината за нещата е на стопаните. Опитват се да правят голям форум без модерация, без наказания. Не знам това дали е възможно дори за малък форум. Слободията винаги се намества върху свободата и трол-мизирабъла, когато бъде оставен без внимание и наказание, добива самоувереност и още повече наглост.
 
От: Троловете във форума

Аз се чувствам обиден защото не съм в списъка с троловете. Влизам тук единствено да троля по простата причина, че няма никакви правила както и полезни теми от който мога да науча нещо :)
 
От: Троловете във форума

От къде ще се намерят тея безпристрастни модератори точно в този форум? Аз не се сещам за нито един, който може да свърши тая работа! Говоря само за политиката и офтопика, другите раздели са си ОК.
 
От: От: Троловете във форума

От къде ще се намерят тея безпристрастни модератори точно в този форум? Аз не се сещам за нито един, който може да свърши тая работа! Говоря само за политиката и офтопика, другите раздели са си ОК.

Ще е яко някой от самите тролове да бъде произведен в длъжност "модератор" по тези теми 8)
 
От: От: Троловете във форума

От къде ще се намерят тея безпристрастни модератори точно в този форум? Аз не се сещам за нито един, който може да свърши тая работа! Говоря само за политиката и офтопика, другите раздели са си ОК.

Аз бе, ще ви скъсам спамерските задници :twisted:
 
От: От: Троловете във форума

Ето един списък, с който може да се започне. Наблюденията ми са от когато съм регистриран, не претендират за изчерпателност... дано да съм пропуснал някоя не тролска полезност от тия по-долу (ама надали)

redrum - Мнения 4,132, Rep Power 416, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 1
ReminD - Мнения 5,088, Rep Power 336, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 0 (когато беше scorpi / alanfort пускаше полезни, ама подлуде...)
nortrant - Мнения 4,919, Rep Power 315, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по-малко от дузина
BurnX - Мнения 1,778, Rep Power 82, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ 0
uphero - Мнения 6,170, Rep Power 251, ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по-малко от дузина

и тия са троловете само от тая тема :lol:

ако някой въобще се чуди що не пиша
Е, все пак имам полезна тема :lol:
 
От: Троловете във форума

Да бе, нямам полезни теми, гръмни се, ходи по разделите и виж колко от моите теми са маркирани като важни, отелно тази седмица съм помогнал на трима души с постове, където питат неща, които не знаят
 
От: Троловете във форума

Да бе, нямам полезни теми, гръмни се, ходи по разделите и виж колко от моите теми са маркирани като важни, отелно тази седмица съм помогнал на трима души с постове, където питат неща, които не знаят
Ето една моя Важна тема - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=45665
Та, аз каква заслуга имам и с какво съм полезен пускайки я?
 
От: Троловете във форума

Ето една моя Важна тема - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=45665
Та, аз каква заслуга имам и с какво съм полезен пускайки я?

Очевидно имаш доста ограничено разбиране за "тема". Просто си измрънкал преди две години, че си програмистче, което иска да изкарва кинти от хобито си, и толкова. А, да, и колко са несериозни всички, с които си осъществил контакт от тук ... как беше? Пускам една сълза :(
 
От: Троловете във форума

Абсолютно трябва да се спрат дразнителите. Не им е мястото тук.

Предлагам да се сформира Отряд на справедливостта, съответните тролове (като преди това е гласувано кои точно са те) да бъдат издирени, затворени в поправителен лагер, след което отново да се върнат тук и да покажат, че превъзпитанието и мерките са си заслужавали ... :|
 
От: Троловете във форума

Предлагам да се сформира Отряд на справедливостта, съответните тролове (като преди това е гласувано кои точно са те) да бъдат издирени, затворени в поправителен лагер, след което отново да се върнат тук и да покажат, че превъзпитанието и мерките са си заслужавали ... :|

Азе па викам в концентрационен лагер,,,,
 
От: Троловете във форума

Зема почна да пиша в политическите теми - белким се класирам и аз?!

По моему, троловете са безобидни и просто разведряват обстановката. Всичките са ми симпатични.

Виж, келешчетата дето вилнеят из Пазаря и нанасят реални вреди на бизнеся, са си за бан.
Ма само от раздела, не от целия форум, че да ни веселят...
 
От: Троловете във форума

Лично мнение, с което не ангажирам никой.

В този раздел нямащ нищо общо с идеята на форума, би трябвало да ви бъде разрешено "да се биете, скубете, колите и бесите даже". Какво се оплаквате, като самата дума "политика" в България е толкова мръсна, че WC-то е рай в сравнение с нея. Нормално е като сте пристрастни да отнасяте по някоя друга псувня. То е като при футболните агитки...Трябва все някъде да си изкарвате негативната енергия, когато ви мързи да работите и не сте на кеф :twisted:
 
От: От: Троловете във форума

Зема почна да пиша в политическите теми - белким се класирам и аз?!

По моему, троловете са безобидни и просто разведряват обстановката. Всичките са ми симпатични.

Виж, келешчетата дето вилнеят из Пазаря и нанасят реални вреди на бизнеся, са си за бан.
Ма само от раздела, не от целия форум, че да ни веселят...
Да бе, бате - като те мързи да работиш някой трябва да ти е виновен. Нещо не съм те видял да пускаш теми из "пазаря", странно защо?А от троловете профит-а намалява ( говоря за печалбата на бизнесмените, които правят нещо в този форум, което е различно от тролене ). Първото нещо, което прави клиентът, е да прочете отзивите за някой/продукта. И как да го направя при 5 страници със спам? Времето ми струва пари и не смятам да го губя в глупости....а троловете са задоволили "мъжките" си нужди.
 
От: От: Троловете във форума

Да бе, бате - като те мързи да работиш някой трябва да ти е виновен. Нещо не съм те видял да пускаш теми из "пазаря", странно защо?А от троловете профит-а намалява ( говоря за печалбата на бизнесмените, които правят нещо в този форум, което е различно от тролене ). Първото нещо, което прави клиентът, е да прочете отзивите за някой/продукта. И как да го направя при 5 страници със спам? Времето ми струва пари и не смятам да го губя в глупости....а троловете са задоволили "мъжките" си нужди.

Ивайло, спри да се правиш на големия предпрЕемач. Тролиш не по-малко от останалите, само че по-некачествено.
 
От: Троловете във форума

Чи аз ако почна да работа у Пазара,
ще изям хляба на всичките пишман бизнесменчета,
дето сте се събрали там.

Тва статии, преводи, дизайн, СЕО, програмиране, "изработки", магазини,....
Нищо няма да остане за вас.
 

Горе