Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
блестяща идея ????? изглежда с теб имаме различни идеали и идеи... Ако си грамотен технически ще знаеш , че това ON/OFF бутон който всеки сам да си спира даден раздел няма и само създателите на PhPBB евентуално могат да направят или да слагат промени по кода на форумите.

@Sky аз като гледам админите толерират и нацисти като теб ама ние не се оплакваме
Различнията биха могли да бъдат, че аз - имам праг на търпимост и след прекрачването му на 99% няма връщане назад. Този праг не се минава лесно. И реално ти досега не си се докоснал дори до предверието на този праг - т.е. няма нищо.
Също не знам да сме си казали нещо, което да е засегнало другия.
А ти - поне на мен ми изглежда, че си от хората които трудно търпят възражения.

Но, ако си предпоставяш мнение да знаеш че това не е в моя стил и за мен т. нар. първо впечатление е почти нищо. Има изключения и това са някакви химии и физики, но то важи само за емпирично и лично първо впечатление, т.е. среща на живо с някой за който не знаеш нищо но просто не ти допада или дори повече.

Отделно ще ми харесваш повече, ако не си правиш предварителни заключения.

Ето каква беше моята идея, и това си мисля, че трябва да бъде направено в някой форум. А за техническата част не съм запознат, затова и написах да се тълкува преносно.

Идеята е един вид график в който даден раздел да бъде затворен или отворен, като идеята може да се разшири. Не говоря за реален бутон ON/OFF. Може да се направи един тест ръчно, примерно за седмица.
Но освен, че е интересно едно такова нещо ще поклаже по друг начин как реагират потребителите. Няма да се взема за база само трафик.
 
А ти - поне на мен ми изглежда, че си от хората които трудно търпят възражения.


Отделно ще ми харесваш повече, ако не си правиш предварителни заключения.
да аз не търпя възражения!
1. Аз винаги съм прав!
2. Ако не съм прав виж алинея 1 !

Ок спирам да си правя предварителни заключения специално заради теб :)
Приемам плащания само по карта Wise Business, за да не си правя предварителни заключения да знаеш :)
 
да аз не търпя възражения!
1. Аз винаги съм прав!
2. Ако не съм прав виж алинея 1 !

Ок спирам да си правя предварителни заключения специално заради теб :)
Приемам плащания само по карта Wise Business, за да не си правя предварителни заключения да знаеш :)
Ако това, което си написал е твоето верою не виждам смисъл да поддържаме комуникация.
 
Ако това, което си написал е твоето верою не виждам смисъл да поддържаме комуникация.
на сила ли те карам да подържаме комуникация? Реално аз и на ЛС ти го казах , че си някакъв странен тип който винаги иска да каже нещо , но не го доизказва! Примери мога да дам няколко. Аз обичам -Право куме в очи! Така съм действал винаги и за това в живота ми съм успешен човек.
 
Право куме в очи!
Ми... давам пример. Ноке за мен е свършен. Дребнави и злобни хора с комплекси, чието удовлетворение идва ако успеят да напакостят на някого за мен са нищожества от морална гледна точка.
Нанди лъкатуши, за мен тя е странна птица.
С теб не знам да е имало нещо, поне в разговорите.
 
работата е ясна, админите са ОК със подръжниците на изнасилвачи на деца.
Може би това ги възбужда, знам ли.

Живи и здрави да са.
Ти това ли разбра от всичко?
Доста криви помисли се лутат из глава ти?
 
Явно просто не чета всичко, което НЕ ме вълнува просто
Да, явно. ;)

работата е ясна, админите са ОК със подръжниците на изнасилвачи на деца.
Може би това ги възбужда, знам ли.

Живи и здрави да са.
Момче, лекувай се. Имаш сериозни ишута. Пълен кретен си. И през годините, ако са имали голям толеранс към болни хора, спокойно може да се сложиш на първо място. Щом те са издържали, смятай. И ме е доста срам, че си в моя отбор срещу рашките, като постовете са ти адски пошли, предимно обидни и губещи. Слаб си и в това отношение. И какво правят слабите? Обвиняват другите за смотаната си личност. ;)

Какво значи ''заяжда''? Поведението ми към хората е строго персонално. Има дори опоненти, с които спорим културно без обиди. Тва, дето негъра с жълтите зъби си мисли, че съм лудия с картечницата, си е поредната му заблуда. С него специално се спречкахме по-сериозно, единствено когато без никаква причина ме нарече ''пияна мастия''. После не му хареса, че поговорихме за майка му. Еми... така става, като се самозабравиш. ;)
Нали ти казах и тогава, само една група хора започват на майка, баща, и рода след като нещата се нагорещят. ;) Всичко друго са празни приказки.
 
Ми... давам пример. Ноке за мен е свършен. Дребнави и злобни хора с комплекси, чието удовлетворение идва ако успеят да напакостят на някого за мен са нищожества от морална гледна точка.
Да е, голяма отрепка беше тоя.
Добре че са махна... или го баннаха, не помна вече.

Форумът има самопречистващ механизъм, не го мислете много.
 
само една група хора започват на майка, баща, и рода след като нещата се нагорещят.
Какво значи ''нещата се нагорещят"? Ти започваш с ''пияна мастия'', аз ти казвам, че не е хубаво да говориш така за майка си. Идеята беше да си представиш как би се почувствала майка ти, ако я нарекат така. Е, аз не съм по-малко човек от майка ти. Очевидно не си го схванал. Освен това обидата беше абсолютно непредизвикана, а и умишлено правеше лъжливо внушение. Имам доста кусури, но алкохолът не е сред тях - не консумирам.

Както и да, идеята ми беше, че си голямо боклучЕ, ама иначе с лека ръка правиш психо-портрети на хората.
 
Като ти казвам, че си урод, го имам предвид. Ти доколкото знам не си майка, няма такова нещастно същество да иска дете от теб. Не може да говориш от тази позиция въобще. И ти казвам, че засягането на майки и роднини е точно на пияниците изразния арсенал. ;)
 
  • Wow
Реакции: Vbb
Като ти казвам, че си урод, го имам предвид. Ти доколкото знам не си майка, няма такова нещастно същество да иска дете от теб. Не може да говориш от тази позиция въобще. И ти казвам, че засягането на майки и роднини е точно на пияниците изразния арсенал. ;)

Верно ли го мислиш или просто се настърви като видя че Блинки не е особено позитивен към нея?
Предвид форумния ти образ, бих заложил на второто.

Ем си [да не го повтарям], ем немаш грам възпитание, за галантност да не говорим.
Разбирам да се изпуснеш 1-2 пъти та евентуално да се приеме за майтап, ма ти много зацикли с простотиите.
Разваляш атмосферата.
 
Верно ли го мислиш или просто се настърви като видя че Блинки не е особено позитивен към нея?
Предвид форумния ти образ, бих заложил на второто.

Ем си [да не го повтарям], ем немаш грам възпитание, за галантност да не говорим.
Разбирам да се изпуснеш 1-2 пъти та евентуално да се приеме за майтап, ма ти много зацикли с простотиите.
Разваляш атмосферата.
Пука ми на шишарката с кой как се държи. Не очаквам много от нея, и пак съм разочарован.
Точно ти да ми говориш за разваляне на настроението. Лошото е, че пък аз наблюдавам една групичка глупендери, които се поддържат както в общата простотия, така и в нападките си. Като глутница бесни чакали.

Май не следиш добре разговорите ни с нея да разбереш какво ме е настървило. Жалко.
 
Пука ми на шишарката с кой как се държи. Не очаквам много от нея, и пак съм разочарован.
Точно ти да ми говориш за разваляне на настроението. Лошото е, че пък аз наблюдавам една групичка глупендери, които се поддържат както в общата простотия, така и в нападките си. Като глутница бесни чакали.

Май не следиш добре разговорите ни с нея да разбереш какво ме е настървило. Жалко.

Кой пък те е нападал тебе?
Да не се окаже сега че си много тънкообиден и чувствителен за човек дето с такава лека ръка лепи грозни етикети на хората?

Почти всички грубости из темите могат да бъдет приети с чувство за хумор или поне не насериозно.
С ИЗКЛЮЧЕНИЕ на твоите и на още 1-2, които иначе с големи претенции за интелект и култура.
 
Кой пък те е нападал тебе?
Да не се окаже сега че си много тънкообиден и чувствителен за човек дето с такава лека ръка лепи грозни етикети на хората?

Почти всички грубости из темите могат да бъдет приети с чувство за хумор или поне не насериозно.
С ИЗКЛЮЧЕНИЕ на твоите и на още 1-2, които иначе с големи претенции за интелект и култура.
Далеч съм от тънкообиден. ;) Който си е го заслужил си го е отнесъл. И обикновено има причина, и то доста голяма. Как точно би приел на шега сипване на майка? За всичко друго съм съгласен. Моите са много по-нисши от това, което по принцип се излива от други хора, но както ти писах, трябва да наблюдаваш и четеш добре. Имам един очен, до ъгъла на блока, ако решиш, пиши на лично. ;)
 
Имам доста кусури
от моите наблюдения и контакт с теб досега един кусур не видях ! Никога не съм си и помислил да те свалям или да ти се мазня, но те уважавам адски много не само заради умствения ти капацитет , но и заради това , че си просто готин човек. Това , че от време на време се закачам с теб или на твой гръб като например със заплатата ти от Люблянка е мой запазен бранд да превръщам всяка една тема в приятен разговор като вмъквам ирония и хумор. Има обаче много хора с оперирано чувство за хумор за съжаление и не разборат иронизирането.
 
Гледам и тази тема я обърнахте на мухабет.
Съжалявам да го кажа, но вече почти не намирам какво да чета тук. Или трябва много да ровя сред плявата от политика и глупости. Нямам нищо против да има раздел политика, но в нея да пишат хора, които поне малко имат досег до тая материя. Все едно чета шивачката и пияницата в кръчмата разискват световната политика, базирайки се на факти от телевизията.
Мисля, наистина е време малко да се намалят политическите теми и активността в тях. Освен псувните и обидите, да не говорим за абсурните твърдения, не допринасят за имиджа на форума.
Опитвам се да бъда обективен, защото държа този форум да бъде готино място, не за мен, а за подрастващите, които евентуално ще го четат. Не разбирам, това ли искате да им оставите?
Другото е, добре форума си има име, за жалост пак не виждам предприемачи тук, в това състояние. Форумната политика е едно, но как се променят потребителите, Шерифа си тръгна сега четем Дефа. И двамата не ги разбирам, но мисля Шерифа беше по-обогатяващ, бих казал.
Това е просто пример, не искам да засягам никого.
Ако търпят, ще си позволя да дам съвет на админите. Блинки го помня, другия не. Господа, бъдете малко по-хард. Вие не сте полицаи да чакате някой да извърши престъпление. Някой, ако ползва груб език или е неадекватен, просто го банвайте за период. Също не е логично да държите политическите теми, за да не влезе някой в парламента с "райски газ". По тая логика, трябва да отворите публичен дом, да не опънат накой от коментиращите в полит. темите, щото много им се насъбира на хората.
Сега и на колегите съфорумци. Г-да, просто пишете по темите във форума. Темата е "как да си ъпдейтна уиноуса", а отдолу четем "затвори бурканите през май". Срщате се. Нека се съобразяваме с човрка пуснал темата и се ограничаваме с коментари по нея. За другото има лично.
Още нещо, когато пишете, имайте в предвид, че се записва! Четат го много хора, като нямате какво да кажете по темата, може би е по-добре да не пишете нищо. Защото, имаме уста и пръсти за да държим лъжица и да ядем, а не да пишем глупости. Защото тези глупости се четат и вие се оценяте по това. Не ТИ. С написаното носиш отговорност за целия народ. Предполагам ви четат и чужденци.
Моля, спазвайте някакво ниво. Важно е човек да има ниво, и да държи на него.
То стана доста дълго, извинявам се за което.
Моето мнение за политическите теми е, че са отрова за форума, свалят му нивото, там няма една истина. И ако не могат да се махнат изцяло да се редуцират. Защото, не му виждам бъдещето на форума със същото име.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Гледам и тази тема я обърнахте на мухабет.
Съжалявам да го кажа, но вече почти не намирам какво да чета тук. Или трябва много да ровя сред плявата от политика и глупости. Нямам нищо против да има раздел политика, но в нея да пишат хора, които поне малко имат досег до тая материя. Все едно чета шивачката и пияницата в кръчмата разискват световната политика, базирайки се на факти от телевизията.
Мисля, наистина е време малко да се намалят политическите теми и активността в тях. Освен псувните и обидите, да не говорим за абсурните твърдения, не допринасят за имиджа на форума.
Опитвам се да бъда обективен, защото държа този форум да бъде готино място, не за мен, а за подрастващите, които евентуално ще го четат. Не разбирам, това ли искате да им оставите?
Другото е, добре форума си има име, за жалост пак не виждам предприемачи тук, в това състояние. Форумната политика е едно, но как се променят потребителите, Шерифа си тръгна сега четем Дефа. И двамата не ги разбирам, но мисля Шерифа беше по-обогатяващ, бих казал.
Това е просто пример, не искам да засягам никого.
Ако търпят, ще си позволя да дам съвет на админите. Блинки го помня, другия не. Господа, бъдете малко по-хард. Вие не сте полицаи да чакате някой да извърши престъпление. Някой, ако ползва груб език или е неадекватен, просто го банвайте за период. Също не е логично да държите политическите теми, за да не влезе някой в парламента с "райски газ". По тая логика, трябва да отворите публичен дом, да не опънат накой от коментиращите в полит. темите, щото много им се насъбира на хората.
Сега и на колегите съфорумци. Г-да, просто пишете по темите във форума. Темата е "как да си ъпдейтна уиноуса", а отдолу четем "затвори бурканите през май". Срщате се. Нека се съобразяваме с човрка пуснал темата и се ограничаваме с коментари по нея. За другото има лично.
Още нещо, когато пишете, имайте в предвид, че се записва! Четат го много хора, като нямате какво да кажете по темата, може би е по-добре да не пишете нищо. Защото, имаме уста и пръсти за да държим лъжица и да ядем, а не да пишем глупости. Защото тези глупости се четат и вие се оценяте по това. Не ТИ. С написаното носиш отговорност за целия народ. Предполагам ви четат и чужденци.
Моля, спазвайте някакво ниво. Важно е човек да има ниво, и да държи на него.
То стана доста дълго, извинявам се за което.
Моето мнение за политическите теми е, че са отрова за форума, свалят му нивото, там няма една истина. И ако не могат да се махнат изцяло да се редуцират. Защото, не му виждам бъдещето на форума със същото име.
сега и аз да ти кажа нещо защото ти го даваш много съвестно :) Българина не се интересува от това което си написал. На българина му дай бой и зрелища. Дай му интрига! Най елементарен пример е с новините по Нова ТВ и БТВ. Само лоши новини , интриги, и глупости. Гледат ли Нова и БТВ? Не спират да ги гледат независимо , че всички казват , че били платени и проамерикански. Същото и и с Блиц и ПИК, всички ги плюят , че видиш ли пишели глупости и били настроени проБойко. Да така е обаче на пук на всеобщото мнение са най четените медии в България! Това с децата и бъдещето... са някви опорки защото днешното поколение е неразумно , необразовано , наркоманско и невъзпитано! Ако ти не смяташ така, значи живеем на две различни планети.
 
сега и аз да ти кажа нещо защото ти го даваш много съвестно :) Българина не се интересува от това което си написал. На българина му дай бой и зрелища. Дай му интрига! Най елементарен пример е с новините по Нова ТВ и БТВ. Само лоши новини , интриги, и глупости. Гледат ли Нова и БТВ? Не спират да ги гледат независимо , че всички казват , че били платени и проамерикански. Същото и и с Блиц и ПИК, всички ги плюят , че видиш ли пишели глупости и били настроени проБойко. Да така е обаче на пук на всеобщото мнение са най четените медии в България! Това с децата и бъдещето... са някви опорки защото днешното поколение е неразумно , необразовано , наркоманско и невъзпитано! Ако ти не смяташ така, значи живеем на две различни планети.
Това е така, донякъде. Но нима и ние трябва да сме част от това. Аз, за мене си казвам, търся интелект и опит в този форум. Иначе ще съм в някой друг, по общ като БГ мама или ще гледам въпросните телевизии, даже няма да се сещам, че може да има такъв форум. За това и съветвам да влагаме малко повече стойност. Кой колкото може, аз мога малко то е видно и от постовете ми. Но гледам да не спамя и да не се излагам.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Това е така, донякъде. Но нима и ние трябва да сме част от това. Аз, за мене си казвам, търся интелект и опит в този форум. Иначе ще съм в някой друг, по общ като БГ мама или ще гледам въпросните телевизии, даже няма да се сещам, че може да има такъв форум. За това и съветвам да влагаме малко повече стойност. Кой колкото може, аз мога малко то е видно и от постовете ми. Но гледам да не спамя и да не се излагам.
аз не спамя , аз изразявам собсвеното си мнение. Разликата е, че освен в раздел политика аз пиша и в другите раздели където давам компетентни отговори и съвети на начинаещите за банкови и картови системи - на това ми е компетентността . Може да погледнеш последните ми постове в профила ми и ще разбереш
 

Горе