Турско радио настъпва в България

Статус
Not open for further replies.
От: Турско радио настъпва в България

Обикновените българи не са се смесвали масово с никой, а са живеели в затворени патриархални общности със строги правила и контрол. Когато някой е изнасилвал момиче, момичето или се е самоубивало или е убивало нежеланото дете. Това са историческите факти, хората са имали силно развито чувство за родова чест. Как иначе си представяш да е имало запазени чисто български села в Мала Азия, моят род например идва от едно такова.


Ти ставаш смешен, искам да ми цитираш исторически доказателства, изследвания, народно творчество, които да доказват, че българското селско население масово се е смесвало с друг етноси. Казах ти, че освен да твърдиш нещо, трябва да можеш и да го докажеш. Това, че сега всяка жена си разтваря краката на първия срещнат, не значи че преди 100 години българките са правели така. Твърдиш абсурди и неща, които съм сигурен, че не можеш да докажеш.

Че ти тогава си също толкова чужд на тия земи, колкото са и турците, азиятецо. НИЕ СМЕ СЛАВЯНИ, не знам дали си чувал :D
Вьпреки, че сме България, славяните ги претопяват... А на бас, че генетично (толкова важно за теб) ти си чужденец, айде - братовчед, тука.
 
От: От: Турско радио настъпва в България

НИЕ СМЕ СЛАВЯНИ

Не сме бре. Що ли си играя да пускам клипове като никой не ги гледа?:(

Аз викам да приключваме тази тема щото много се отклонихме от радиото.
 
От: От: От: Турско радио настъпва в България

Не сме бре. Що ли си играя да пускам клипове като никой не ги гледа?:(

През телефона не ги ловя клиповете. Ама утре с удоволствие :)
 
От: Турско радио настъпва в България

Тео, толкова глупости пишеш, че ми идва да си прережа вените.

Ето, чети:

Малоазийски Българи - Казах ти, че това на каква географска ширина живееш не определя етническата ти принадлежност. Може да живееш в Турция и да си българин, можеш да живееш в България и да си турчин.

Ако не те кефи и не вярваш на уикипедия метни един поглед на тази книга - Необикновената история на малоазийските българи

Другото, искам да ми докажеш, че сме славяни, защото най-малкото славянин не е етническа група.
 
От: Турско радио настъпва в България

Сакън, че чиста кръв ще пролееш. Освен, ако родовия ти кодекс повелява :D
Е , за тез емигранти не знаех. Но пак генетиката ти няма нищо общо с самоопределението ти. Пак си балканско меше.

Пп. Славяноговорящ народ, да ти кихна на буквалиста. Що за гърците не ме заяде? И те не са онзи етнос.

Пп2 Аман от тая тема - няма ти уври главата - изопачаваш и увърташ както ти изнася.
 
От: Турско радио настъпва в България

Но пак генетиката ти няма нищо общо с самоопределението ти. Пак си балканско меше.
Ами докажи го бе змей. Едно е да искаш, второ е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш :wink:

Чакам.
 
От: Турско радио настъпва в България

ние българите сме един от най-чистите народи.
Това май №1 по идиотизъм от темата:D
 
От: От: Турско радио настъпва в България

Това май №1 по идиотизъм от темата:D
Какво ти е толкова смешно слатински мелез такъв? :)
 
От: Турско радио настъпва в България

Ами докажи го бе змей. Едно е да искаш, второ е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш :wink:

Чакам.

ХАХАХАХАХАХА

КАТО ЩЕ ЦИТИРАШ МЬДРА МИСЪЛ, ПОНЕ ГЛЕДАЙ ДАНЕ СА ПОСРАМИШ

Хайтов МОМА КРАДЕ у тоя разказ, бе чожум.
Върви чети книжки.
 
От: От: Турско радио настъпва в България

Какво ти е толкова смешно слатински мелез такъв? :)
Седи мирен, чистокръвния.
 
От: Турско радио настъпва в България

Не виждам да съм се посрамил. Момата си я крадат свои, а и краденето на булки не ми е известно да е било разпространено сред немюсюлманското население :wink: Все още чакам да си докажеш твърденията, не се хващай за цитат, който съм използвал. Книжки чета, не бери грижа за мен :)
 
От: Турско радио настъпва в България

Не ми отговори КОЛКО българи са основали България :)
Там ти е доказателството.
 
От: Турско радио настъпва в България

Не ми отговаряй на върпоса с въпрос Тео. Няма преки сведения за това. Колкото и да са били са успели да е*ат майката на Византия. Византийската армия в битката при Онгъла е била 40 хилядна, нашата - не знам. Между другото, тук славяни няма, липсват каквито и да е археологически находки от тях.
 
От: Турско радио настъпва в България

Редруме, то туй твойто чист нацизъм :D
Аз като хейтър одобрява - зер гут, майн хер, зер гут! :lol:
 
От: Турско радио настъпва в България

redrum, изпадаш в странни крайности според мен.

Относно славяните:
Някои наши съфорумци отричат тяхното съществувание, но нека се огледаме наоколо. Нашият език и другите "славянски езици" и най-тъпият човек ще забележи, че си приличат. Или и те са българи? С времето много неща са се променили и нашия народ яко се е омешал. Това, което е, не е онова, което е било. За наша радост, много полезни за нас гени са ни останали в наследство.

Толкова страници се изписаха, но само се пъчим колко сме велики като народ как едва ли не сме се самосъздали. Хубаво е да имаме самочувствие, но не трябва да се прекалява. "Добър" пример за това ни дават съседите "македонци". Най-важните неща за нашата държава са това дето е тук и сега, а не това, което е било. Историята ни дава самочувствие, но не можем да живеем само с историята си. Трябва да градим история и в настоящето. За добруването на нашата държава трябва да се съобразяваме със съседните ни държави, но и да внимаваме да не ни правят на глупаци. Конкретно това с радиото не го намирам като междудържавен или междуетнически проблем. По-скоро бих го определил като предизборна пропаганда.
 
От: От: Турско радио настъпва в България

Но нека се огледаме наоколо:

Немският език се говори главно в Германия, Австрия, основната част от Швейцария, Лихтенщайн, Люксембург, Южен Тирол в Италия, Източните кантони на Белгия и южна Дания, части от Румъния, в Елзас и североизточната част от Лотарингия във Франция.

Немският език в Германия и в другите немскоговорящи страни и най-тъпият човек ще забележи, че си приличат. От където и да го погледнем се вижда и с просто око, че немците са откраднали езика от Австрия, Швейцария, Лихтенщайн, Люксембург, североизточната част от Лотарингия във Франция и много други. :D

Аре заключвайте я тази тема, че почваме да се излагаме пред чужденците и без това се изврати и заби в друга посока.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе