Тъпия Гугъл ме деиндексира!

От: Тъпия Гугъл ме деиндексира!

:) за всеки случаи го слжи и него с но фолоу и блогни в деиндесирания блог като добавиш тагове да те захапе техноратито и блог сърча да видим какво ще стане ще го върнеш ли :)
 
От: Тъпия Гугъл ме деиндексира!

Еее тия гугъл прекаляват .. пак са ми деиндексирали блога - http://dietpills-us.blogspot.com верно че не е с чисто уникално съдържание но съм го пооправил колкото мога .. каква е причината според вас ?

простаци

еми постове уникално и линкове, кво друго да ти кажа
 
От: Тъпия Гугъл ме деиндексира!

Според е временно.
След 2 дена си пак индексиран.
Споко. Изкарай със сайта две години, после ако един ден изчезне така пак целия, тогава се притеснявай :)
 
От: Тъпия Гугъл ме деиндексира!

еми кво искаш тогава ...

сега слушай схемата наколко дни горе наколко дни долу - и така до безкрайност

специално за блогър тази схема ми е много много много позната

ако искаш да не става така - здраво го набучи с линкове, иначе то с добро нама да стане

по-принцип ако примерно утре започнеш сутринта и вземаш цял ден ама здраво, вечерта или вдругиден си в индекса и доста по-добре в класацията, но има и още нещо важно - трабват ти наколко добри линка, за да не те върти постоянно

аз както ти казах специално тези схеми са ми познати много добре - до болка, така че ако искаш пиши ми или питай тук ще ти кажа как да се отървеш от това

вземеш ли 1-3 добри линка въртележките с тази деиндексацията спират за доста време напред

иначе и постване трябва но не е задължително, може и без
 

Горе