Тъпия Гугъл ме деиндексира!

И аз чакам за моя вчера си направих един експеримент(сигорно нема да мине номера ама да видим) :)
 
Според вас как е по-добре да направя, да пусна блогче в блогспот, да пиша в него и да давам линкове към домейна partypills-us.com или да си прехвърля домейна та да се хоства от блогспот ?

и какво това помага ли ?
и като ти се хоства от блогспот пак ли нямаш никакъв достъп до сървара ... ?
 
Google ми извадиха от индекса и няколко блога, които са напълно оригинално съдържание и линкват към домейна с GB темплейт.
Нещата загрубяват :)

Еми можеш да им сложиш по един къстъм домейн. При положение че .инфо е $3, не губиш нищо. Също няма да е зле да сложиш nofollow атрибут на линковете ако не си го направил.

Едно, че ще се върнат в индекса, както беше при мен, а и конверсията е по-добра. Домейна е много по-trusted от блогърския събдомейн, и тези $3 ще ти се избият доста, доста бързо. :)
 
Ами слагаш нофолоу и не се захващаш с темплеит .... освена ако не си решил да оптиизираш за яхо...

Иначе освен да затвориш тези блогове и да прехвърлиш контента на други блогове... не ми хрумва нищо по креативно засега
 
Мен пък гугъла ми деиндексира getxtz.blogspot.com/. Така и не разбрах защо , някои има ли си представа от какво може да е?
 
Последно редактирано от модератор:
От името на някой статии, като:what-is-xt*
xt*-revolutionary по бранд, батка.:) Кофти едитори си имат тея лайнари в Г. Немогат да се примирят с факта че има още сайтове/блогове рекламиращи тази програма. :)
 
Последно редактирано от модератор:
Иначе освен да затвориш тези блогове и да прехвърлиш контента на други блогове... не ми хрумва нищо по креативно засега
Имам още няколко блога, които не са вън от индекса и ранкват сравнително добре. Ще продължа да пускам статии на тях и така...

@ Blinky's - деиндексираните ми блогове нямат брандове никъде. Нито в статии, нито в URL.
Аз мисля обаче, че са плъзнали много едитори и ръчно преглеждат.
Не използвайте един и същ Google Analytics акаунт. По възможност изобщо не използвайте Google Analytics.
 
Последно редактирано:
@AnTrakS - не си ли прочел важната тема в Книги и Куросве че деиндексират по име на продукт

ssh_on ами незнам ама аналитикса маи наистина не е добра идея с един и същи аналитикс ли са ?

Тегава история как ги цакат... Ама които остане ще стане много корав :)
 
Мен ако питаш вече са на принципа "звездите ми го говорят" и си деиндексират по каквото си искат:)

ПП: от моя тъп експеримент, който излезе неуспешен имам чувството, че ръчно ги преглеждат щото смених темплейта с един фри Html темплейт и нямам нищо общо с ГБ освен един банер с ноффолоу и неще да ме индексира:)
 
ssh_on ами незнам ама аналитикса маи наистина не е добра идея с един и същи аналитикс ли са ?
Тези които са деиндексирани бяха на един и същ Google Analytics акаунт.
Тези които останаха единия не е в Analytics изобщо, другия е на самостоятелен Analytics акаунт.
 
Ясно сега ще премахна тази статия, мерси за информацията!

EDIT: По името на статията ли ме деиндексира или адреса getxtz.blogspot.com/2008/02/what-is-xtz.html ? И примерно ако сменя името на статията май адреса неможе да се смени , а си оставя същия..


 
Последно редактирано от модератор:
триеш статията и я качваш наново с ново заглавие така се сменя адреса

Няма гаранции че ще те върне заради името на блога но един пич на които проблема му беше със урлата на статиите му се върна блога

не проете ли статията

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=2297

Най добре почни на чистокато запазиш статите и си направиш новблог с тях а този го изтриеш.....

ПП Катоти гледам блоговете имаш2 деиндексирани оправи гои другия

ППП Подпис ще можеш да имаш като стигнеш 10 поста (системата е автоматична незнам как не е сработила но я опрвих да не мислиш че е нещо лично)
 
Последно редактирано от модератор:
"Reason: МОЖЕШЕ ПОНЕ ПРЕЗ НАС ДА СЕ ЗАПИШЕШ ЗА ПРОГРАМАТА ЩОТО НАЙ ЛЕСНОТО МИЕ ДА ТИ НАПИША ОПРАВЯИСЕ САМ ЩОМ СИ ТАРИКАТ"

А това какво ще рече? Когато се регистрирвах в genbucks изобщо незнаех за този сайт(predpriemach.com), ако имаш в това предвид , че не съм ти станал реферал , но както и да е , ще си изтрия блоговете и ще ги направя наново.
 
Последно редактирано:

Горе