Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

опс любимеца на всички фенки и женки нортран пак ми даде червена репичка, ами сещам се летоска търсех някой да ми направи каталог за фирми и се зае той-обаче НЕМА ГО НИКЪВ ОТКЪМ ПХП И ДИЗАЙН.,но като злобна бабичка дава червена репичка.и ша ми пръдни на хуя.МОЖЕ ДА СИ ДОБЪР В ПРОДАЖБИ И ГОТОВИ ЦМСИ НО ДОТАМ,
а за търга дано го продадеш домейна
 
Последно редактирано:
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Ама си точно като партията ти.Преди по малко от месец ми пойска 2000 лева за този сайт.Момчета вземете си сверете часовниците!!!

Ненчо имам интерес да закупя твоя сайт за филми от подписа ти за 100лв мисля че е добра сделка
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Не знам какво се хванахте за резервната цена, ама такава е практиката, в търговете на ebay не се показва колко е, пише само дали е достигната или не.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Ненчо имам интерес да закупя твоя сайт за филми от подписа ти за 100лв мисля че е добра сделка

Нямаш проблем бе.Само ми дай кординати да се видим да ти го прехвърля!!!Дори и отстъпка ще ти направя :)
 
Последно редактирано:
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

опс любимеца на всички фенки и женки нортран пак ми даде червена репичка, ами сещам се летоска търсех някой да ми направи каталог за фирми и се зае той-обаче НЕМА ГО НИКЪВ ОТКЪМ ПХП И ДИЗАЙН.,но като злобна бабичка дава червена репичка.и ша ми пръдни на хуя.МОЖЕ ДА СИ ДОБЪР В ПРОДАЖБИ И ГОТОВИ ЦМСИ НО ДОТАМ,
а за търга дано го продадеш домейна
Докато пускаш обяви тип "най-ниската оферта пичели!!" ще си пръцкаш под одеала с изпълнители дето ги няма 'откъм ПХП и дизайн' или просто не им дреме за каузата ти :) .
И накрая най-вероятно ще се бракосъчетаеш с някой такъв и ще се редувате кой на кого да пръцка на *** :) .

... Понеже мацките така и няма да захаресват сайтовете ти, респективно месечния ти доход, и респективно тебе.

ПС: сори, сега се усещам че това тук е търг у пазаря, ама ми замяза на Офтопик и не съ сдържах...
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Нямаш проблем бе.Само ми дай кординати да се видим да ти го прехвърля!!!Дори и отстъпка ще ти направя :)

И аз така си и помислих че 100лв са му много с тия по 200 посетители на ден ама ми беше неудобно да ти предложа по малко.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Резерва във флипа е скрит. Не не нужно да откриваме топлата вода. Сайта е готин
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

И аз така си и помислих че 100лв са му много с тия по 200 посетители на ден ама ми беше неудобно да ти предложа по малко.
Само ще ти отговоря едно моят сайт е не два месеца,а твоят изтърбушен сайт е на една година и няма нови филми поне от седем месеца,откакто ми го предлагаше партията ти да го купя за смешните 15-20 долара.Така,че дай да се видиме да ти дам моя и да ти дам 100 лева за да може да си платиш на някой да ти качи някой нов филм.А и помоли този който ще ти качи филмите да ги качи в по добро качество,че качеството на тези 100 филма дето имаш е по добре да ги нямаш,те са набор на баба ми.Просто сложи някаква нормална цена на скъпият сайт,че преди седмица-две ми казаха 2000 лева,а за 2000 лева моят ще седи над твоят във г ;)
п.п.Извинявай не бях видял че има 4 нови филма,дано и те не са крадени ( http://moviebg.eu/movie/missing_in_action_()_изчезнал_по_време_на_акция_ ) от друг сайт като http://myonvideo.com/
 
Последно редактирано:
Re: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Само ще ти отговоря едно моят сайт е не два месеца,а твоят изтърбушен сайт е на една година и няма нови филми поне от седем месеца,откакто ми го предлагаше партията ти да го купя за смешните 15-20 долара.Така,че дай да се видиме да ти дам моя и да ти дам 100 лева за да може да си платиш на някой да ти качи някой нов филм.А и помоли този който ще ти качи филмите да ги качи в по добро качество,че качеството на тези 100 филма дето имаш е по добре да ги нямаш,те са набор на баба ми.Просто сложи някаква нормална цена на скъпият сайт,че преди седмица-две ми казаха 2000 лева,а за 2000 лева моят ще седи над твоят във г ;)

Пробвал ли си да отвориш сайта си с включен адблок? Гледай магията или по-точно гледай нищото.
Отделно на това, не се надявай да вземеш нещо от този адсенс който си лепнал, даже вземи го разкарай преди да ти е отлетял целия акаунт.

Извинявай за офтопика манта, просто не се сдържах.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Няма проблем Томов нали за това съм я пуснал тази тема да има екшън за Коледа :) иначе е скучно.
А Ненката си гризе ноктите от яд, защото този сайт е можел да го купи за 30лв но му се е досвидело а сега ги дава на месец за реклама.
Ненка кажи точно по коя дума или фраза ще ме надминеш че като ти гледам денситито на думите не мога да разбера за какво точно го опитимизираш този сайт.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Няма проблем Томов нали за това съм я пуснал тази тема да има екшън за Коледа :) иначе е скучно.
А Ненката си гризе ноктите от яд, защото този сайт е можел да го купи за 30лв но му се е досвидело а сега ги дава на месец за реклама.
Ненка кажи точно по коя дума или фраза ще ме надминеш че като ти гледам денситито на думите не мога да разбера за какво точно го опитимизираш този сайт.

Да прав си дори не ми останаха нокти,извинявай аз немога да си меря п@шката с такива силни сайтове.Аз просто съм един човек който не разбира от такива неща и затова си плащам за тях.Успех в продажбата.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Можели нов пдф на аналитика, че виждам огромен спад в посещенията ?
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

изпълнители дето ги няма 'откъм ПХП и дизайн'
ако му беше видял творението ,щеше сам да си сложиш желязото на шамандурата.
За търговете -явно изобщо те няма.Аз Търсяслуга ,а не продавам ползван презерватив на наполеон.ВИНАГИ ПЕЧЕЛИ този който дава-иска по-малкоАз Търся услуга ,а не продавам ползван презерватив на Наполеон. СТРОИ СЕ СГРАДА- при едни и същи условия 10 фирми кандидатстват.Сумите ,които искат са от 1милион до 10 милиона за едно и също нещо,пита се в задачата кой пичели търга.
А ЗА пръцкането ,пробал ли си го във водата ,като те ...т.НЕВЕРОЯТНО Е правиш 3 балови вълни.


към Mad Neno красив и изчистен сайт.СТРАХОТНО.Адмирации.Не да се лутам ,като в някои други сайтове
 
Последно редактирано:
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

@dalasweb, с риск да ми лепнеш червена ряпа, но просто не се сдържам. Няма да е лошо да понаучиш това-онова за българската граматика(правопис, пунктуация и тн.). Не претендирам, че съм много грамотен, но определено нищо не мога да разбера от поста ти. Дори и да има нещо смислено в него, едва ли някой ще седне да го чете.

Иначе към продавача на сайта: Успех с продажбата :)
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

@dalasweb, с риск да ми лепнеш червена ряпа,

сори няма да има червена или зелена репичка просто не знам как се прави.
Пунктоация нещо със запетайките беще,амо забравил съм кое къде беше!
 

Горе