Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

То на живо немогат да им хванат шашмите, а тука ли. За какъв търг говорим. Сега ако кажа че давам 2000 марки на вас каква ви е гаранцията, че аз не съм приятел на продавача и него цената не му харесва и така сме се разбрали.
Примерно на търга се стига до 500 лв, цената не му харесва и той ми казва биндвай, ако никой не качи сделка уж има ама няма.
Трябва да има фиксирана цена.
Много сте зле. Няколко човека в този форум се опитват да правят другите на маймуни.
Кажи му давам ти 200 лв ако ти харесват обади ми се, а приятелите му да си наддават. :)

Виж какво мили мой незнайни войне. Вятърните мелници що не ги оставиш на дон Кихотя да ги бори? Ти дори не отговаряш на условията на търга. Дали за тебе, мили Санчо, търгът е шашмав, на никой не му пука. Продавачът се е доказал като коректен дълго преди да чуеш за съществуването на този форум (може и преди да си проходил да е било).

btw. Горещо ти препоръчвам работа у некое ТиВи - там наемат баш като тебе, клонинги на Валя Ахчийска
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

То на живо немогат да им хванат шашмите, а тука ли. За какъв търг говорим. Сега ако кажа че давам 2000 марки на вас каква ви е гаранцията, че аз не съм приятел на продавача и него цената не му харесва и така сме се разбрали.
Примерно на търга се стига до 500 лв, цената не му харесва и той ми казва биндвай, ако никой не качи сделка уж има ама няма.
Трябва да има фиксирана цена.
Много сте зле. Няколко човека в този форум се опитват да правят другите на маймуни.
Кажи му давам ти 200 лв ако ти харесват обади ми се, а приятелите му да си наддават. :)
Ти обезсмисли всички търгове по света :)
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Това мнение е беше тъпо. :)

Виж какво мили мой незнайни войне. Вятърните мелници що не ги оставиш на дон Кихотя да ги бори? Ти дори не отговаряш на условията на търга. Дали за тебе, мили Санчо, търгът е шашмав, на никой не му пука. Продавачът се е доказал като коректен дълго преди да чуеш за съществуването на този форум (може и преди да си проходил да е било).

btw. Горещо ти препоръчвам работа у некое ТиВи - там наемат баш като тебе, клонинги на Валя Ахчийска
 
Последно редактирано:
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Колега, 111 айде ще ти обесня по културно.

Ако сме стингали до 500 кинта, а цената която е определена да е 600 и ти влизаш с 2000 или 605 и ако няма никой, насреща и в двата случая, няма никва разлика.

А и да те светна, този който отговоря за търга е наясно с тази резервна цена, няма как да стават тези шашми, щото това са големи къщи, а за тях най-важна е репутацията. Не съм запознат до каква степен са регулирани на запад тези къщи, но щом кажат такива са условията, значи са такива. Винаги има шашмни, но затова има репутация, такива като теб много много да не скачат
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Длъжен съм да те предупредя, че тука дъртите невестулки много се поддържат, като се озъбиш на един, значи си се озъбил на всички... Не ги гледай че се ръбат помежду си:)

Абе ти си поредния анимационен герой които говори заучени и добре звучащи фрази, но логическото мислене много не им се отдава.
Кой казва че е бил некоректен? Или ти си мазник и му се слагаш.
btw Аз на теб ти препоръчвам работа в политиката. Там такива подмазвачи виреят на средно управленско ниво и са добре подсигурени.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Принципно е прав, но в случая с продавачът, определено не е. За това е тази рейтинг система - да се избегнат максимално несериозните. Пак принципно - ако някой реши да се ебава, абсолютно нищо няма да е в състояние да го предотврати (случая за който говори 111)
За това по-скоро, а и в интерес на всички продаващи, е да има по-голяма прозрачност. Но пак казвам в случая едва ли има съмнения, и аз лично съм сигурен, че ще бъде оповестен (за интересуващите се) изхода на сделката :)

Аз щях да го пусна холандски..с долна граница :)
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

349 лв.

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Колега, 111 айде ще ти обесня по културно.

Винаги има шашмни, но затова има репутация, такива като теб много много да не скачат

За това дето ми излизаше сега ли ми говориш? И какво няма да мога да пиша във форума ли? Немога да разбера. Кой го интересува това нещо? Ако извадя пет хилядарки някой ще ми каже нестава защото имаш червена репутазия? :D

Забавен си. :)
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Затова ли ти ми даде червено? :)

Незнам интриги ли въртиш или какво се опитваш да направиш, но за сметка на това аз на теб и на ktomov ви давам зелено да знаете че съм ларж момче. :)
Длъжен съм да те предупредя, че тука дъртите невестулки много се поддържат, като се озъбиш на един, значи си се озъбил на всички... Не ги гледай че се ръбат помежду си:)
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

349 лв.

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

аз съм до тая цена,ако има печеливш със здраве да си го ползва
Весели Празници и не се карайте ;)
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Колега 111 заплесваш се по глупости изпускаш важните неща. Не си наддаваме тайно да вдигаме цената щото няма смисъл нали за това е сложена резервна цена като не се достигне цена дето ми изнася не продавам.
Тука врътката е друга ама още не можеш да се усетиш - Доказано е че като видят хората че за нещо много се наддават и те се включват защото са сигурни че е на далавера.
За това пускаме нещо на търг и почваме да имитираме че наддаваме докато някой току що кацнал не се закачи и щом наддаде спираме и после делиме.

Тоя номер го научих преди 15г. от едно приятелче ходеше да продава стоки по Сърбия и го питам как определяш какво да купиш - А той ми вика отивам на Илиенци на пазара и гледам на коя сергия са се струпали циганите и грабят - бутам се между тях и аз започвам да купувам :)
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Колега я пробвай пак формулираш нещо, ама смислено този път, в следствие на мозъчна дейност - че в най-скоро време колегите ще те вземат за мезе, а и като ти гледам подхода на дали 5 хилядарки си виждал дори и в монголски тугрици
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Аз забравих че съм в света на интернет, а тук всички са богати и красиви. Поредния льохман който говори заучени и добре звучащи фрази, но без никакво съдържание. :)
Аз казвам, че като ти гледам на теб мисленето се съмнявам че си виждал 5 хилядарки, па дори и в монголски тугрици. Кога ще напишеш нещо смислено blackout0826 ?
Кога ? Кога blackout0826? Кога?

Колега я пробвай пак формулираш нещо, ама смислено този път, в следствие на мозъчна дейност - че в най-скоро време колегите ще те вземат за мезе, а и като ти гледам подхода на дали 5 хилядарки си виждал дори и в монголски тугрици
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Не знам в каква интрига мода те завъртя точно тебе... Как да стане при положение, че ти никой не познаваш и теб никой не те познава. Стори ми се грубо мнението ти, това е.

Мерси за репутацията, обаче твоята е негатив.


Затова ли ти ми даде червено? :)

Незнам интриги ли въртиш или какво се опитваш да направиш, но за сметка на това аз на теб и на ktomov ви давам зелено да знаете че съм ларж момче. :)
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

500 лв. от мен
Ще има ли информация кога е достигната резерв цената, както се разбира при търговете в ebay?
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Аз забравих че съм в света на интернет, а тук всички са богати и красиви. Поредния льохман който говори заучени и добре звучащи фрази, но без никакво съдържание. :)
Аз казвам, че като ти гледам на теб мисленето се съмнявам че си виждал 5 хилядарки, па дори и в монголски тугрици. Кога ще напишеш нещо смислено blackout0826 ?
Кога ? Кога blackout0826? Кога?

Не знам къв го дириш - но държанието и изказа ти са достъчно показателени, без причина скачаш като шизофреник, не си ми в категорията - хайде бегай се веселиш, че ваканцията скоро ще свърше, пак на училище трябва ходиш.

Той Мантаман-а ти обесни схемата, дано си спокоен :D
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Манете го момчето със сигурност е някой който вече има регистрация и е създал профила да ви дразни, а вие даже му се връзвате
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Какво става достигната ли е резерв цената или няма да се разкрива подобна информация?
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

няма да се разкрива
 

Горе