Търсим фирма,която да на спонсорира

Re: От: Re: От: Re: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Гаден хомофоб :)

уф, остъй са - просто като си помисля, какви красавици познавах на 16, само мисълта да се натискам с някой от другарчетата си ми се стори меко казано антинатуралистична, противоестествена, небогуугодна, неродителскисъгласна и най-вече противна.


То на тая възраст ако не гониш момичетата трябва стафидки да имаш вместо...амм сещаш се. Ся друг е въпросът, че някои могат да си пипат *ишката само като хванат мишката щото освен от уебкамерите друго момиче няма да ги погледне, ама да се надяваме, че случаят не е чак такъв.
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Младежа ми изглежда съвсем у ред. Просто още е много зелен... Има още време и ако не се откаже - ще успее
 
Re: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Младежа ми изглежда съвсем у ред. Просто още е много зелен... Има още време и ако не се откаже - ще успее

прав си. ся можеше в неделя вечер да се напива като прасе в близката чалготека вместо да се опитва да гради нещо. много гаден ставам като пия

варезе, смени си ника - наистина просто пиши на администраторите

и още нещо - повече информация в темите иначе просто никой не си губи времето с тях. няма човек, който да дава пари и да те гони за още информация - имаш 30 секунди да го заинтересуваш с нещо иначе просто не ти обръща внимание

когато предлагаш нещо на инвеститор трябва да се постараеш да привлечеш вниманието му, да събудиш интереса - едно мрежа от сайтове просто не е достатъчно. трябва ви ясен бизнес план - кой какво прави, кой какво печели и кога

ПП за културното ми отношение може да благодариш само на Spy - в момента съм толкоз втасал, че ако не беше той щях да лея още мъдрости
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

В този форум научих,че "големците" се присмиват на всяка подобна тема.. Незабравяйте всички потребители тук - сме равни! Писна ми да чета подобни теми,все едно всички сте се родили експерти във всички области. Хайде със здраве!
 
Последно редактирано:
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

1.Искам да кажа на BullBlogger,че имам приятелка.
2.Захванал съм се сериозно с този проект и не мисля да се отказвам докато не го развия.
3.В най-скоро време ще се погрижа за ника. :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

1.Искам да кажа на BullBlogger,че имам приятелка.
2.Захванал съм се сериозно с този проект и не мисля да се отказвам докато не го развия.
3.В най-скоро време ще се погрижа за ника. :)

добро утро - честит нов ник!
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Добре де, всичко е ок, ама как става така работата, значи:
1. фирмата дава парите
2. тя прави всичко по сайтовете
3. после делите парите?

Или имате някаква невероятна и уникална идея с огромен потенциал..,или нз...
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Добре де, всичко е ок, ама как става така работата, значи:
1. фирмата дава парите
2. тя прави всичко по сайтовете
3. после делите парите?

Или имате някаква невероятна и уникална идея с огромен потенциал..,или нз...
Фирмата дава парите,но не прави всичко по сайта
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Фирмата дава парите,но не прави всичко по сайта

Аааааааааа зацепих - плаща ви да работи :lol:

Гениално!

epic%20fail.jpg
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Мисля, че първо трябва да наблегнеш на училището.

Булбогър, верно ли не знаеш, че имаш приятелка :D:D:D
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Ебаси и несериозността от младежа, предложих му 1 леФ инвестиция и после ще делим 50/50 печалбата, ясно че няколко месеца ще бачкат без пари аз докато си клатя крата от тази мощна фин. инжекция, не ми е писал още на ЛС
 
От: От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Ебаси и несериозността от младежа, предложих му 1 леФ инвестиция и после ще делим 50/50 печалбата, ясно че няколко месеца ще бачкат без пари аз докато си клатя крата от тази мощна фин. инжекция, не ми е писал още на ЛС

Не си разбрал, трябва да им плащаш и да работиш едновременно... пък уж разбираш как работи пазарната икономика тц тц тц :p
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Глейдай сега, как съм се заблуждавал :lol:
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Scanolions, Що с такива репутации бе момче, нещо не успя да ме оцветиш, да те нашяря ли с една червена ряпа аз сега?!
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Пич, аз сериозно ти говоря. Погледни си заглавието на темата. Все едно го е писал някой циганин, ша ма извиняяш, ама къ да та зема насирьозно?
 
От: Търсим фирма,която да на спонсорира

Сърцето на Mark Scanolions е пленено от Изтрит профил
Mark Scanolions спечели игра на морски шах срещу Николай.
Тъжно е сърцето ти да е пленено от Изтрит профил... :?
Марк, ако започнеш да пишеш на кирилица дори и във феса, ще можеш по-лесно да не ставаш за смях. Тази латиница, дето мърсите българския език, никога няма да ви позволи да станете грамотни!
 

Горе