Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Статус
Not open for further replies.
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Това чудо само ще се продава. Защо ти е партньор!?!

Само отговорите на тези два въпроса:

Има ли вселената КРАЙ ?
Защо теориите на Айнщайн за светлината и времето - са грешни ?


ще ти осигурят Нобелова за физика, а там премията е 1 (един) милион долАрес :)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

До сега продал ли си поне 10-тина копия ? Покажи статистика (колко бройки за колко време на каква цена) за да може инвеститора да види черно на бяло какво ще вложи и какво ще спечели. Когато цифрите (фактите) говорят и боговете( и Чък Норис :D) мълчат.

В един book-store има хиляди книги мислиш ли че всички се купуват? (пък да не говорим в Амазон). Истината е , че 90% от книгите които се издават не се купуват.

Кои са ти основните клиенти ? Възрастова група, пол, финансово положение. Какво основно предимство (облага - benefit) предлага на тези хора тази книга, за да си дадът трудно изкараните пари в замяна на нея ?

Когато си наясно с тези неща, тогава по има шанс да някой инвеститор да ти обърне внимание.

Това е книга, която предполага, да е от 10% (както ти смяташ) - които се Продават.
То и 90 % от стоки като играчки, модни аксесоари, бижута, часовници И много - много други - Не се купуват, но хората се стремят да ги продават, нали ?! Моля, не ми давай неподходящи примери !
Основните клиенти са - всеки, които може да чете. Интерес проявяват - както висшисти - професори, учители и т.н.т. - така и малограмотни индивиди (хора).
Възрастова граница - 13 години - до 120 -Всеки, който Може да чете.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Това чудо само ще се продава. Защо ти е партньор!?!

Само отговорите на тези два въпроса:

Има ли вселената КРАЙ ?
Защо теориите на Айнщайн за светлината и времето - са грешни ?


ще ти осигурят Нобелова за физика, а там премията е 1 (един) милион долАрес :)


Много се надявам, да стане това !
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

КАКВО означава /шит/ ?

(Сега може да ти е Последното изказване)

Шит означава shit. Избирай, кой превод по-добре пасва.
Навсякъде е пълно с такива шитове (членувам го специално заради теб), и защо точно реши, че твоя ще се продава?

А ти точно какво искаш? Някой да ти даде пари за да я напечаташ ли? А той ще получи какво - процент от продажбите или?

И не, няма да ми е последното изказване :).
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Силно се надявам да успее да продаде книгата и да изкара милиони от нея, защото това означава че всички писачи на статии изведнъж ще преминат в едно ново измерение, където за месец труд и писане, ще станат известни и богати писатели.

Ако ти си автора на тази книга,.. промени държанието си. важно е ако искаш да си уважаван писател и национален гуру.
Предполагам че гледаш над нас с пренебрежение както ние гледаме на невежите, от своя връх на знанието, щом успяваш да дадеш отговор на толкова важни въпроси, опитай се поне и да се държиш като такъв. :)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Силно се надявам да успее да продаде книгата и да изкара милиони от нея, защото това означава че всички писачи на статии изведнъж ще преминат в едно ново измерение, където за месец труд и писане, ще станат известни и богати писатели.

Ако ти си автора на тази книга,.. промени държанието си. важно е ако искаш да си уважаван писател и национален гуру.
Предполагам че гледаш над нас с пренебрежение както ние гледаме на невежите, от своя връх на знанието, щом успяваш да дадеш отговор на толкова важни въпроси, опитай се поне и да се държиш като такъв. :)

Не съм съвършен. Нямало е и няма да има такива люде. Като всеки човек - и Аз имам недостатъци.
За да променя държанието си - трябва да съм станал Важна фигура в обществото, а на този етап - аз съм Никому неизвестен.
С други думи - сега съм обикновен човечец, като Вас.
Уважавам, много добрите .... хора и се държа надменно Само, с тези, които ми навредят с глупостта си.
Не се смятам за по - умен от вас.
Просто бях призван - да напиша информациите, които са в книгата.
Следващата година - ще създам - най - великата / значимата книга, в СВЕТА, ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

За да променя държанието си - трябва да съм станал Важна фигура в обществото, а на този етап - аз съм Никому неизвестен.

Уважавам, много добрите .... хора и се държа надменно Само, с тези, които ми навредят с глупостта си.

Човека искаше да каже да си по-сериозен (така да си промениш държанието). Иначе никой няма да те взема на сериозно. Дръж се сериозно пиши качествено, ако искаш да имаш име, да те уважават, да ти гласуват доверие хората (давайки си парите за продукта ти) , за да станеш ВАЖНА фигура.

Иначе пак можеш да станеш известна фигура, ама дали ще бъде важна...

И какъв е смисъла да се държиш надменно с когото и да е. Било то и с тези, които ти "вредят с глупоста им". Това показва, че лесно се влияеш от мненията на останалите. ( казвам го като съвет просто )
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Просто бях призван - да напиша информациите, които са в книгата.

Следващия път, когато бъдеш "призван" да напишеш нещо, по-добре първо провери дали ще има други призвани, които да го четат. Направи рисърч (изледване) Поразипитай из форуми, където се подвизават хората, за които е предназначена книгата. Физика или там за каквото е. Пусним им съдажанието и питай дали ще искат да четат такава информация за да провериш нивото на мотивация.

По-добре хвърляй повечето от труда си в това да откриеш скрита нужда у хората и да направиш продукт , който да задоволи тази нужда отколкото да се мъчиш да "навиваш" хората да си купят нещо, което не искат.

(ако живееш в град където имате нещо като колхозня пазар във Варна, знаеш какво имам в предвид)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Пусни част от книгата да може да прочетем за какво иде реч. Иначе по-добре да отида една вечер на стриптиз бар, да ми се търкат в чатала и да пия хубаво пиене, отколкото да ти давам иляда лева на тебе.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

За да вложа 900 лв, трябва да ми осигуриш бройката на книгата да е около 1 лев и да я продавам за по 5, от които ти получаваш еднократно 2 минимални работни заплати в рамките на 2 последователни месеца и забравяме, че се познаваме..
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Следващата година - ще създам - най - великата / значимата книга, в СВЕТА, ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.

Сбъркал си форума, защо не пробваш при Слави - Имате Думата?
Там една преди три дни си призна че е призвана да стане президент и да поеме хорото за да оправи страната.

А ти лично с тези приказки ми напомняш на Йоло Денев и на още няколко подобни елемента.
Всички сме луди човече, всички без изключение, но повечето донякъде владеем специални умения с които да прикриваме явните изблици на лудоста си...
А ти си нещо кастриран откъм тази дарба, нещо като японец към алкохол.
като стана дума за акохол, някой пил ли е вино с редбул и ако да има ли интересни последствия?
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Тоя пацул оспами форума заради тази умряла книга,ужас. Ако продадеш и 1 бройка от тоя шит ,аз безвъзмездно ще ти дам 1000 лева
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Истините, които трябва да знаеш - "страници: 68". Истината е в нас и с това заглавие не ме привличаш като потенциален клиент. Можеш да поработиш над него. И приеми съветите на колегите, като постнеш част от съдържанието - толкова, че да разпалиш любопитството на всеки, 'който може да чете'. Макар, че 'призван' е всеки с душа. Не за всеки, обаче е призванието другиму. По-интересно ще е да разкажеш истински 'случки' от твоето призвание, отколкото да приканваш човеците какво 'трябва' да знаят.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Аз не знам, наистина ли си мислиш, че някой от тук ще ти даде 1000 лв. просто ей така? И защо пишеш с женски ник дагое?
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Пусни част от книгата да може да прочетем за какво иде реч. Иначе по-добре да отида една вечер на стриптиз бар, да ми се търкат в чатала и да пия хубаво пиене, отколкото да ти давам иляда лева на тебе.

Предпочитам да не пуска част от книгата, опасенията ми са, че ще е пълна само с тирета. Все пак не сме виСшисти, нито малограмотни индивиди (хора)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Аз не знам, наистина ли си мислиш, че някой от тук ще ти даде 1000 лв. просто ей така? И защо пишеш с женски ник дагое?


С мъжки не успя да пробие и светна в червено със силно положение :lol:
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт


анибани...
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Сега ще Игнорирам - тези, които докато ме е нямало и са си пили сладко седобедните кафенца - са пописали от скука. Усралите се, които се мислята за по - велики от мен - получават игноре.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе