Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте. Понеделник пускам новия ми магазин. Дизайна ще бъде следния темплейт - клик
Магазина ще бъде за скъпи часовници и е насочен главно към Испания. Тоест желателно е в името да се вкарат някакви ефекти с часовници или някакви испански символи. Мога да си позволя да платя около 20лв. Пишете на ЛС, за да Ви дам името на домейна и ще измислим нещо.
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Намерих си лого. Благодаря на всички за предложенията!
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

ЕДНА КАМАРА ЧЕРВЕНИ КАМЪНИ !

Несериозно отношение ! Поръчва при няколко човека и си избира само едно .. А останалите си смучем пръста и си губим времето.
Успех с магазина...
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

дай да го видим магазина
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Аз съм си в правото да избера по-доброто лого. Писах ти дали може да променим цвета и ти излезе. Изтрих те от скайп, затова не мога да дам хронология. Вярно е, че преди това се занимава, но в последния момент да не ми отговориш - еми ще избера друг тогава. Работихме с колегата
nnikolov и както виждате - направи по-добро лого(поне за мен).
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Първо избираш с кой дизайнер искаш да работиш, спрямо работата, която ти е представил, и след това вече го караш да прави промени, докато ти хареса (е, и в това не бива да се прекалява, но все пак зависи от предлаганата цена). Така смятам аз, че е най-честно и коректно!
Иначе логото на мен ми хареса, има идея в него!

А какво е логото на LovechGuy, ние не го виждаме? :)

п.п: Ааа, видях го, на мен ми изглеждат леко идентични... Странно.
п.п2: Само да кажа, че в логото в сайта липсва "l" след delrelojes.com
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Има го тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43305
Като гледам двете лога явно клиента е посочил доста пътя. И може би се е стигнало до някакво недоразбиране между изпълнителя и него. Защото знам че LovechGuy работи добре и комуникацията върви с него. Това, че е излязъл в конкретен момент може и нета да му е спрял не смятам че за 2 мин като не се получи точно каквото си искал трябва да скачаш на друг цвят.
С леки козметично промени е щял да получи клиента точно каквото иска от човека от който го е поискал първо без да има такива ненужни ядове за изпълнителя...
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

В моя случай всички ми пращаха каквото са измислили и аз изчаках и последната оферта, който всъщност най-много ми допадна. Но преди да получа последната оферта, накарах LovechGuy да ми направи малки промени в цвета. Всъщност затова е цялата работа. Е щом той продава логото си, нека всички, които ми писаха да ги пускат на търг, щото им отказах... :D
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Не ти ли се струва странно, че изглеждат идентични двете логота?
И моля те, сложете това Л в логото :)
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Не ми се струва странно. Според мен или им е пратен на хората пример или им е описано доста добре и еднакво с думи какво иска.. и от там идват доста близките предложения...
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Голяма разправия за 20 лева ужас.. Писа ми да смена цвета на "часовничето", като това била последната корекция .. Не знам какъв е проблема като цвят се сменя за 5 секунди .. Излязох, понеже си мислех, че сме се разбрали и всичко беше готово .. Даже ти дадох данни за превода .. Както и да е.
Рейтнах те, да знаят другите от форума колко си сериозен. Като искаш много предложения си пусни 1 конкурс, а не занимавай всички да ти угаждаме на акъла, пък после да си избереш само едно.
ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕСЕРИОЗНО И НЕКОРЕКТНО !

ПП: Логото е хубаво, поздравления
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Пускам ти една червена точка за голямата наглост. Търсиш ЕДИН човек, а не правиш конкурс за логота!
П.С. а това в сайта ли са ти скъпите часовници?
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Не ти ли се струва странно, че изглеждат идентични двете логота?
И моля те, сложете това Л в логото :)

L няма в логото, ако става въпрос за "del" .. не знам и аз защо .. явно щом са реплики трябва се различава текста в лото от домейна :D
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Да, да некоректен съм. Нека аз да ти изпратя един часовник до твоя адрес, а ти като го откажеш, че не ти е харесал, аз да те обявя във форума, че си некоректен. Пускал съм конкурс - всички пълнят темата със спам, че цената била много ниска, че човек да се занимава. То и на тео му взех данните за паричен превод, когато мислех да отварям магазин при него, но не е тръгнал да ме обявява за некоректен.
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Да, това са ми часовниците. Не знам какво очакваш да ти отговоря, като казваш това ли са скъпите часовници. За някои са скъпи, за други са евтини. Още предстои да кача стотици продукти.
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Да, да некоректен съм. Нека аз да ти изпратя един часовник до твоя адрес, а ти като го откажеш, че не ти е харесал, аз да те обявя във форума, че си некоректен. Пускал съм конкурс - всички пълнят темата със спам, че цената била много ниска, че човек да се занимава. То и на тео му взех данните за паричен превод, когато мислех да отварям магазин при него, но не е тръгнал да ме обявява за некоректен.
Не знам и аз какво се хабя да ти пиша, като не разбираш или не искаш да разбереш .. само ти вдигам малоумната тема ..
Едно е да вземеш данните на някого и да не ти е почнал проекта, след което да не му платиш .. а друго е при завършен проект, очакващ заплащане да се отменеш от думата си.
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Настина и аз няма смисъл да пиша. Просто разбиранията са ни различни. Всеки има право да се откаже от сделката. При нас това са клиентите, които отказват поръчаните продукти, дори без да заплатят доставката. Друго си е от морална гледна точка. Прав си!
 
От: Търся дизайнер да ми направи лого за магазина

Аз май излязах лошият от цялата работа... Ловеч с дни са ме бавили за лого и прищявки и не съм взимал нито стотинка и не съм се оплаквал. Ако искаш да ти преведа 20-те лева да се почувстваш победител. А и до колккото разбрах, е имало повече кандидати който са му правили лого. Извинявам се за приликата несъзнателно е ако има такава... Човекът ми писа редактирах си логото спечелих това е. Няма какво да му давате червени точки там и простутии. Той е клиент и може да си закупи което сметни за най-хубаво. И аз съм обещавал на много магазини "да да от тук ще дойда да си купя" но не отивам. Както и да е. Извинявам се че спечелих :)
И човека си е много точен и коректен за плащанията с тоя -1 itrade дано ви тежи на съвестта :)
 

Горе