Търся клиенти за своята страст

От: Търся клиенти за своята страст

Ок. Става. До утре най-късно ще я драсна. В момента не знам колко ще е като количество?
Не ползвам фейсбук по принцип. Имам профил, колкото да следя няколко спортни звезди какви ги вършат.
И аз не съм фен на Фацебуцето, но са ми интересни разни работи свързани с него.

Да не я сложиш тук, като я напишеш?!
Пусни едно лично, а аз ще напиша отзиви в темата и като я кача ще пусна линк
да я прочетат колегите и колежките. Благодаря!
 
От: Търся клиенти за своята страст

Направи го като поредица от статии с леко Студио Х елемент. В Епилога чак да стане ясно кой е Дявола.
Така ще ги продадеш всичките статии в пакет.:)

А с моята безплатна статия за Фацебуцето / както му вика Вискяр :) / какво става?

Значи това за Слугите на Дявола ме засяга лично. Дълго е за обясняване, но съм се сблъсквал с такива абсурди, че нямам думи.
Един мобилен оператор ми дължеше 6-7 лв. по прекратен номер, но нямало как да ми ги върнат докато имам договор с тях ( нов номер).
Не можело прехвърляне и сторниране уж. Така си стояха тези пари няколко години и реших да се разкарам с този оператор. И уж платих всичко и
и повече от 6 месеца не ползвах услугата. Тези 6-7 лв. ги бях забравил при тях дори. И изведнъж се пръкна съобщение, че дължа някаква неустойка
143 кинта и (забележете ) ги закръглят на 150 лв. , защото това което ми дължаха се оказа, че вече аз го дължа. Отиваш в офиса - там ти казват, че при тях нищо не се
вижда - нямам договор с тях. Да се обадя на ххх. Обаждам се и питам няма ли начин за среща на живо? Приемна? Нямало! Да подам молба през интернет. ОК. Подавам
аз и обстойно обяснявам всички абсурди. Почти след час идва отговор по имейл - Така и така за съжаление вие имате неплатени сметки и дължите неустойка. Студено любезен текст, но колко дължа, за кой месец? Няма числа! Пак пиша, този път вмъквам няколко "стоичковски" лафа , леко намеквам, че има доста протестиращи по улиците и някой може да ги подсети да помятат яйца и домати по централа на мобилен оператор. ;) Следва същият отговор до запетайката. Явно насреща ми е "бот".
И аз се питам как човек да си търси правата? Срещу него не стоят хора, а някакви машини. И така са всички слуги на Дявола.
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

И аз не съм фен на Фацебуцето, но са ми интересни разни работи свързани с него.

Да не я сложиш тук, като я напишеш?!
Пусни едно лично, а аз ще напиша отзиви в темата и като я кача ще пусна линк
да я прочетат колегите и колежките. Благодаря!
Така да бъде.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Значи това за Слугите на Дявола ме засяга лично. Дълго е за обясняване, но съм се сблъсквал с такива абсурди, че нямам думи.
Един мобилен оператор ми дължеше 6-7 лв. по прекратен номер, но нямало как да ми ги върнат докато имам договор с тях ( нов номер).
Не можело прехвърляне и сторниране уж. Така си стояха тези пари няколко години и реших да се разкарам с този оператор. И уж платих всичко и
и повече от 6 месеца не ползвах услугата. Дори тези 6-7 лв. ги бях забравил при тях дори. И изведнъж се пръкна съобщение, че дължа някаква неустойка
143 кинта и (забележете ) ги закръглят на 150 лв. , защото това което ми дължаха се оказа, че вече аз го дължа. Отиваш в офиса - там ти казват, че при тях нищо не се
вижда - нямам договор с тях. Да се обадя на ххх. Обаждам се и питам няма ли начин за среща на живо? Приемна? Нямало! Да подам молба през интернет. ОК. Подавам
аз и обстойно обяснявам всички абсурди. Почти след час идва отговор по имейл - Така и така за съжаление вие имате неплатени сметки и дължите неустойка. Студено любезен текст, но колко дължа, за кой месец? Няма числа! Пак пиша, този път вмъквам няколко "стоичковски" лафа , леко намеквам, че има доста протестиращи по улиците и някой може да ги подсети да помятат яйца и домати по централа на мобилен оператор. ;) Следва същият отговор до запетайката. Явно насреща ми е "бот".
И аз се питам как човек да си търси правата? Срещу него не стоят хора, а някакви машини. И така са всички слуги на Дявола.
Позови се на давностен срок, мисля, че има такъв законов.
Да са се сетили по-рано да си търсят задълженията или да ти докажат документално, че нещо им дължиш.
На мен са ми искали пари от Рийдър Дайджест да доплащам за някаква книга отпреди 7-8 години,
като ми твърдяха, че не съм я платил. Исках им да докажат, че им дължа нещо си и така и не се обадиха повече,
защото просто няма такова нещо, а се опитват да цънцарят пари.
С Виваком същата работа - изтекъл договор, пуснал съм молба,
ама те продължавали да си ми начисляват такси за нещо, което не съм ползвал,
защото уж служителката им не била придвижила молбата до централата им.
Че мен какво ме интересува служителката им?!
Да си гледат работата, ще им платя на кукуво лято. Абе всички са такива - криза.
Вече не се впечатлявам дори.:)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Позови се на давностен срок, мисля, че има такъв законов.
Да са се сетили по-рано да си търсят задълженията или да ти докажат документално, че нещо им дължиш.
На мен са ми искали пари от Рийдър Дайджест да доплащам за някаква книга отпреди 7-8 години,
като ми твърдяха, че не съм я платил. Исках им да докажат, че им дължа нещо си и така и не се обадиха повече,
защото просто няма такова нещо, а се опитват да цънцарят пари.
С Виваком същата работа - изтекъл договор, пуснал съм молба,
ама те продължавали да си ми начисляват такси за нещо, което не съм ползвал,
защото уж служителката им не била придвижила молбата до централата им.
Че мен какво ме интересува служителката им?!
Да си гледат работата, ще им платя на кукуво лято. Абе всички са такива - криза.
Вече не се впечатлявам дори.:)

Добре ме изпързаля с тази тема - "Манията Фейсбук". Светна ми, че се предполага да е доста експлоатирана и реших да видя колко.
Драснах в чичко Гугъл "Манията Фейсбук" и ми излязоха над 2 млн. и 600 хил. резултата. Само погледнах първите няколко като заглавия - статии по темата
на български в наши сайтове. Веднага избягах, защото ако прочета нещо може да ми повлияе. Трябва да запазя оригиналност и уникалност стъпил на най-тънкия лед
на света. В момента сигурно ще е по-лесно да намеря пари и да купя компанията Фейсбук. После бързичко да я закрия и така манията да се окаже мит, а моята статия
хит - "Виртуалния труп Фейсбук и последиците за световната мрежа". Милиарди хора, умни, интелигентни, млади и красиви излязоха по целия свят и поискаха оставката на Виртуалното чудовище Ивобос, който уволни добрия Фейсбук и на негово място се кани да сложи Пеевскибук. Всички пият благотворително кафе и ядат банички, осигурени от Рокфелер и Ротшилд. Дори принцеса Кейт заяви в прав текст, че няма да роди докато Ивобос не подаде оставка. Елтън Джон заплаши, че ще мине на другия бряг, което разтревожи цялата гей общност. Обама предупреди, че Осама Бен Ладен всъщност е жив и ще бъде пратен да издири Ивобос....... ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Виждам, че питате за творение на Иво - ето едно относно 'Как да игнорираме тв рекламите' (за да не е явна реклама, пействате заглавието в полето за търсене). Зададох му тема, която се оказа противна за неговата страст, но за сметка на тази противност получих съвети за раздигане на масата и да изведа кучето :D
 
От: Търся клиенти за своята страст

Добре ме изпързаля с тази тема - "Манията Фейсбук". Светна ми, че се предполага да е доста експлоатирана и реших да видя колко.
Драснах в чичко Гугъл "Манията Фейсбук" и ми излязоха над 2 млн. и 600 хил. резултата. Само погледнах първите няколко като заглавия - статии по темата
на български в наши сайтове. Веднага избягах, защото ако прочета нещо може да ми повлияе. Трябва да запазя оригиналност и уникалност стъпил на най-тънкия лед
на света. В момента сигурно ще е по-лесно да намеря пари и да купя компанията Фейсбук. После бързичко да я закрия и така манията да се окаже мит, а моята статия
хит - "Виртуалния труп Фейсбук и последиците за световната мрежа". Милиарди хора, умни, интелигентни, млади и красиви излязоха по целия свят и поискаха оставката на Виртуалното чудовище Ивобос, който уволни добрия Фейсбук и на негово място се кани да сложи Пеевскибук. Всички пият благотворително кафе и ядат банички, осигурени от Рокфелер и Ротшилд. Дори принцеса Кейт заяви в прав текст, че няма да роди докато Ивобос не подаде оставка. Елтън Джон заплаши, че ще мине на другия бряг, което разтревожи цялата гей общност. Обама предупреди, че Осама Бен Ладен всъщност е жив и ще бъде пратен да издири Ивобос....... ;)
Хаха, точно в момента чета статията ти за "Стойтук" или по нашему Фейсбук и се хиля.:)
Много забавна се е получила, браво!:D

Петя, мерси за подсказката! Ще прочета и това произведение на Ивобос, след като свърша с МОЯТА статия.:)
 
От: Търся клиенти за своята страст

@brad1985 и да ни укажеш мястото после да се похилим и ние :D
Непременно ще пусна линк като я кача.:)

Нищо не мога да намеря в тази търсачка. Можеш ли да ми пуснеш линк към "Как да игнорираме тв рекламите"?
Мерси предварително!
 
От: Търся клиенти за своята страст

Тук минават много хора, които се занимават с писане и искам да ги питам нещо, ако е удобно? ;)
Днес като писах статията за "Фейсбук" ми беше едно сериозно, делово и ме обвзе едно творческо вглъбение.
Същевременно обаче пръстите ми трескаво шареха по клавишите на клавиатурата. Я да видим в същност колко пръста участват в това свято дело?
1 2 3 4 5. Ахааа. Петопръстната система. Дали е за рекорд? ;) Или лиценз на мойто име? А авторски права и чек с повече от нула нули? ;)
Извинете за това лирично отклонение. Сега мрачно и сериозно - когато реших, че съм готов със статията и започнах да я чета, за да добия представа
какво аджеба съм скроил с думички безброй....на няколко пъти се смях на глас и дори си помислих "На кой идиот може да му хрумнат да напише такива неща?"
Знам, че съм аз ама не се сконфузих, а изпитах някакво измамно удовлетворение. При вас така ли се получава? Благодаря на тези, които ще споделят какво изпитват. За мен ще е интересно, дори бих се изразил, че ми е важно да прочета какво се случва при писателите. Лека нощ. ;)
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

Здравейте. В началото споменах, че мога да пиша коментари по форуми. Често го правя и ми идва отвътре. Съвсем безкористно, с надеждата да бъда полезен с мнение и информация. Ако се стигне до спор влизам в него с аргументи и факти и съм умерен и добронамерен. Ако някой излезе от добрия тон спазвам желязното правило "Беж Ивчо да бягаме". ;) Не знам дали е ставало дума, но аз следя доста изкъсо спорта. Особенно тениса на корт, с който ме свързва дългогодишна любов. Надявам се взаимна. Всъщност сигурен съм, че е така, защото и в най-тежките ми моменти този велик спорт ми е носил само положителни емоции. И понеже съм ценител, любител, почитател, познавач и ревностно прехласнат по нежната част на човечеството, то е в реда на нещата женския тенис да ми е много на сърце. Наистина го следя доста редовно и дори мога да твърдя, че отлично разбирам какво и как се случва там. Само един факт, за да не изляза голословен и самохвален - познах още много от рано евентуален финал на Уимбълдън жени тази година - Марион Бартоли - Сабине Лисики. Не залагам пари на спорт, но четох мнения на буккмейкъри за полуфиналите. За всички било голяма изненада и вероятността е 1:30 000. Залагаш 10 евро - печелиш 300 000. Кой ти ги дава? Не знам каква е била вероятността да се падне точно този финал, но си беше огромна изненада. Не и за мен. Няма как сега да намеря извадки от спортните форуми, но защо да ви лъжа. И прогнозите ми бяха много силни и смели - още преди да играе с Елена Веснина аз казах за Сабине нещо подобно - "Лисичето (така й викам ;) ) бие ли Елена го виждам на финал". А след Веснина престоеше мач с почти непобедимата и миналагодишна шампионка Серина Уилямс и аз добре го знаех това. Американката е номер едно и тази година мачка наред и е в бясна форма, но моето подсъзнание ( за което говорех по нагоре ) ми подсказваше, че Серина няма да спре сладкото германче. Много смела прозноза. Дори на марсианец не би му хрумнало! Да оставим подигравките по мой адрес - "пий си хапчетата", "каква трева пушиш" , "нищо не разбираш" и т.н. Познах ли? Познах! Дори не се изненадах особенно. За Бартоли бях сигурен, че ще стигне до финала преди четвъртфиналите. Там нещата стоят малко по-различно - аз съм й голям фен отдавна и влагам много лични чувства и си давам сметка, че това влияе на преценките ми. Естественно, че искам да стига до финала на всеки турнир и да го печели, но следя и как играе и в каква форма е. Тя имаше контузии, понапълня и по-трудно се движи по корта. Но тревата се оказа благодатна за нейния стил на игра и когато стигна до четвъртфинала вече нямах съмнения за финала и го обявих. Пак имаше подигравки и обиди дори. Всъщност сега се сещам, че бях писал и в официалната страница на Евроспорт България с фейсбук профила си и докато за Сабине Лисики ( особенно след победата й над Серина ) повечето бяха съгласни, то за Марион срещнах сериозен отпор и дори едно момче каза, че ще стане каменоделец, ако Бартоли стигне финал. Жалко наистина - след този случай той се покри и престана да пише, а беше интересен събеседник. ;) Затова е важно човек да мисли 10 пъти преди да каже или напише нещо. "Казана дума хвърлен камък". А относно финала - харесвам и Лисичето много, но бях убеден, че Марион ще бие и дори стана по-лесно от моите очаквания. Ето и едно ревю на мое мнение от днес в един спортен форум:

Не е по темата, но е интересно и актуално, а не виждам да е споменато в отделна новина и затова го споделям тук. Марион Бартоли е отказала участие в Станфорд, турнир който на практика започва днес с квалификациите, а официално от понеделник. На сайта на турнира удобно нищо не е споменато. Нищо, че до тази нощ имаше реклама за нейното участие - "Купете си билети, за да видите шампионката от Уимбълдън" и голяма нейна снимка с "чинията". Тъкмо приключваше мача по волейбол Италия - Аржентина и се канех да си лягам доволен, че сме на полуфинал и след 4.20 часа на фен сайта на Бартоли във Фейсбук изтече новината, че тя е отказала участието си поради мускулни проблеми с бедрото. Обяснява - така било още на Уимбълдън и се надявала да отшуми, но още не се чувствала съвсем добре. Тук има друга интрига - в Станфорд се записа за участие Радванска под номер 1, а Марион беше номер 2 и евентуален финал между двете щеше да е много любопитен след едно изказване на Ага, свързано с мача й със Сабине, което меко казано не беше много ласкаво за качествата на французойката. Явно Бартоли не е готова за такъв мач, а и изобщо за здрави мачове на твърда настилка. Тя последните дни беше медийна звезда и на принципа "ден година храни" натрупа много дивиденти в рекламната област - смени си имиджа коренно, снима се с кой ли не и какво ли не, пътува насам-натам и едва ли е тренирала както тя си знае. Ако за Цвети е приемливо да загуби от 300 в ранглистата, то актуалната шампионка от Уимбълдън не би могла да си позволи лукса да падне рано рано в който и да е турнир. Ще е неприятен удар по токущо добре излъскания й имидж. Може и да греша, но нещо ми подсказва, че в моето предположение или предчувствие (наречете го както искате ) има процент истина. Вие имате ли друга информация и на какво мнение сте? Приятна и слънчева събота. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Горният ми пост стана много дълъг, но какво да правя като съм дяволски продуктивен и като ми потече мисълта няма спиране. Ето сега виждам, че съвсем несъзнателно съм написал словосъчетанието "дяволски продуктивен" и не мога да не направя едно обяснително отклонение. Да, може би за вас този израз е абсолютен шит. Как може Дявола да е продуктивен? Та той е лош и гаден и голям гамен. Обаче при мене нещата стоят по друг начин - аз отдавна съм вдигнал ръце от Бог. По лични причини - дълго е за обяснение. Ако го видите го питайте сами. Интересно ми е какви ще ги плещи за свое оправдание. И като няма Господ, човек почва чат-пат да вика Дявола. Ама той се оказа пичага и симпатяга и намерихме общи мисли и приказки и напоследък често кибичи при мене. Подготвя ме за Ада така да се каже. Преди имах един лаф "По-лошо от това не може да стане". Лициферчо ме убеди, че може и всеки ден ме изненадва "приятно" с нови и нови гадорийки. Много е изобретателен, креативен и работоспособен. Изобщо не спи дори. Аз подремвам понякога и той тогава ми праща сънища - разни кошмарчета, за да не съм скучаел. Добрата новина, според него е, че Ада ще ми се види Рай след всичко преживяно тук. Затова казвам Дяволски продуктивен - на практика ние с Дявола сме една фирма и работим заедно. ;)
И този пост стана дълъг. По Дявола. Исках да кажа, че мога да пиша статии на спортни теми за сайтове и дори да правя прогнози за бетинг платформи. Аз не залагам, не съм хазартен тип. Твърдо Не. За този ресор в нашата фирма отговаря Дявола. Работя на хонорар. Лек ден.
 
От: Търся клиенти за своята страст

пусни им по едно ревю на двама - трима мераклии, хем ще ти дадат оценка на труда, хем ще помогнеш и на някой с по малки финанси

Това мнение съм го пропуснал преди. Да помогна на някой с по-малко финанси? ;) Чел си приказката "Болен здрав носи", нали? Провокираш ме да я пренапиша ли?
Познавам те отнякъде? ;) Дали не те мернах на една опашка за безплатни ревюта? ;) Ако греша, моля за извинение.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Да, аз бях на опашката, ако може да се нарече опашка понеже бях сам :) , просто ти дадох идея, а не че искам ревю. След като не ти се пише без пари дай лин към твои статии и готово, успех с твоята страст
 
От: Търся клиенти за своята страст

И аз имам забавна идея за статия - нещо като отговор на статията, която скоро Сън писа за българия - От България към Вулгария . За отговор на тази статия трябва точно човек като теб, който да разпали дискусия, да се подиграе с пияните чужденци, които всъщност носят славата на българските курорти като алкохолна дестинация... Какво мислиш по въпроса ? Имаш ли желание да напишеш такава статия като ревю ?
 
От: Търся клиенти за своята страст

Очакваме с нетърпение ревюто на brad1985 за Фейсбук комедията ;)
Аз съм много доволен от статията на Иво, защото е забавна и оригинална, но все още не ви я пускам да я четете,
защото реших да си преправя един сайт и да я кача там, за което ми трябва малко време.
До края на седмицата ще се опитам да свърша това. Още малко търпение, моля!:)

П.П. Ако напишете нещо забавно, а нямате все още флаш банер за сайта си
и искате такъв, може да направим бартерче - от мен банер, от вас статия.:)
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

И аз имам забавна идея за статия - нещо като отговор на статията, която скоро Сън писа за българия - От България към Вулгария . За отговор на тази статия трябва точно човек като теб, който да разпали дискусия, да се подиграе с пияните чужденци, които всъщност носят славата на българските курорти като алкохолна дестинация... Какво мислиш по въпроса ? Имаш ли желание да напишеш такава статия като ревю ?

Не съм чел статията на Сън. Мернах заглавието в нета, но мислех, че е написано от някой буден блогър. ;) Покрай протестите много се нароиха. Постепенно престанах да ги чета, защото повечето представят информацията напълно сдъвкана и забраняват да се мисли. Например - повтарят олигархия и олигарси. Питам по форумите да ми кажат някое реално име на олигарх. Толкова ли са заскретени? Мразят нещо, а не го знаят какво е. Взех да си мисля, че може и аз да съм олигарх. Това е идея за статия - легнах си клошар, събудих се олигарх. Примерно. Но да се върнем на алкохолния туризъм.Иначе имам наблюдения какво става, но не лични, а по телевизията. Доколкото разбирам това е добре за нашия туризъм и туроператорите правят кинти. Дори една репортерка от видна телевизия се беше включила в една група, за да покаже, че "не е толкова лошо". Трудно ще се подиграя..... Може да е шегичка, майтап, но добродушно. Умея да се подигравам само със себе си и евентуално предметите около нас. Живите хора ги обичам. Да. Дори с половината бих правил секс. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Да, аз бях на опашката, ако може да се нарече опашка понеже бях сам :) , просто ти дадох идея, а не че искам ревю. След като не ти се пише без пари дай лин към твои статии и готово, успех с твоята страст

Значи познах! Това око трудно се бърка. ;) Въпроса не е дали ми се пише без пари. Както виждаш аз си изписвам по 2-3 статии на ден само от постовете по форумите. Да си начеша крастата. Но е глад. Няма шега. Гледах темите на колегите писачи - има наплив само когато предлагат безплатно или намаления ....Обезцени се умствения труд. Това ме тревожи.
 

Горе