Търся клиенти за своята страст

От: Търся клиенти за своята страст

никой не иска без пари, но пък най големите обороти се правят при разпродажби и намаления, замисли се, ако пък нямаш къде да си качваш демотата ще ти направя блог за без пари
 
От: Търся клиенти за своята страст

никой не иска без пари, но пък най големите обороти се правят при разпродажби и намаления, замисли се, ако пък нямаш къде да си качваш демотата ще ти направя блог за без пари
Поправка, не прочетох предната страница.:)
Предложението ти към Ivobos е много добро, браво за жеста,
а аз смятам, че ще си намери клиенти и му го пожелавам, както и на всички останали, между впрочем.
Не е вярно, че има наплив само за безплатни ревюта - този месец съм платил
на различни хора от форума 60 лв за статии.:rolleyes:
Не е много, но не е и без пари.
От Ivonos получавам първата безплатна статия, откакто съм в този форум от 2009г.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Живите хора ги обичам. Да. Дори с половината бих правил секс. ;)

Женската популация в световен мащаб е около 48%. Имаш да даваш обяснения за останалите 2%. :D
 
От: Търся клиенти за своята страст

Иво и аз също този месец съм платил на различни хора от форума около 100 лв за статии, не е много но все пак е нещо... не е вярно че търсим само безплатното тук. В няколко теми съм казвал че много уважавам труда на добрите копирайтъри и подкрепям до колкото ми е възможно работата им като търся възможност да им намеря повече работа по моите проекти . В тази тема ти показваш че можеш да си провокативен и да предизвикаш дискусия. Точно за това ти дадох и гореща тема. Сигурен съм че в тази ниша ще имаш много работа, както от мен така и от колегите но дай като за начало да видим за какво става дума, дали наистина можеш да си провокативен ?

Ето я оригиналната статия на Сън -> www.thesun.co.uk/sol/homepage/featu...The-new-party-hot-spot-for-British-teens.html
 
От: Търся клиенти за своята страст

Дали мога да бъда провокативен? Хе хе хе! Верно ме предизвика и стана мазало. Още тази сутрин ми се въртяха разни мисли по темата и сега седнах и дръпнах една статия. Бързо и безотговорно, типично в мой стил. Да я публикувам ли? Защото не бих използвал думата провокативна за нея...слаба е. Получи се нещо извратено цинично с избождащи очите истини. Направо си е гавра, но аз така пиша и не обичам да пестя изразните средства. Тука има ли начин да се слагат червени точки - кръгче и вътре 18? ;)

Иво и аз също този месец съм платил на различни хора от форума около 100 лв за статии, не е много но все пак е нещо... не е вярно че търсим само безплатното тук. В няколко теми съм казвал че много уважавам труда на добрите копирайтъри и подкрепям до колкото ми е възможно работата им като търся възможност да им намеря повече работа по моите проекти . В тази тема ти показваш че можеш да си провокативен и да предизвикаш дискусия. Точно за това ти дадох и гореща тема. Сигурен съм че в тази ниша ще имаш много работа, както от мен така и от колегите но дай като за начало да видим за какво става дума, дали наистина можеш да си провокативен ?

Ето я оригиналната статия на Сън -> www.thesun.co.uk/sol/homepage/featu...The-new-party-hot-spot-for-British-teens.html
 
От: Търся клиенти за своята страст

Дали мога да бъда провокативен? Хе хе хе! Верно ме предизвика и стана мазало. Още тази сутрин ми се въртяха разни мисли по темата и сега седнах и дръпнах една статия. Бързо и безотговорно, типично в мой стил. Да я публикувам ли? Защото не бих използвал думата провокативна за нея...слаба е. Получи се нещо извратено цинично с избождащи очите истини. Направо си е гавра, но аз така пиша и не обичам да пестя изразните средства. Тука има ли начин да се слагат червени точки - кръгче и вътре 18? ;)

Статията е страхотна, след малко ще пусна линк всички да се посмеят :) Наистина имаш уникален талант, с това момичета... алкохол, хубави момичета, още алкохол, прекрасни момичета, още алкохол направо утрепа рибата, баш в 10ката :) Честно изкефи ме максимално :)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Статията е страхотна, след малко ще пусна линк всички да се посмеят :) Наистина имаш уникален талант, с това момичета... алкохол, хубави момичета, още алкохол, прекрасни момичета, още алкохол направо утрепа рибата, баш в 10ката :) Честно изкефи ме максимално :)
Хахахахахаха, най-смешно ми стана как преди не бил забелязал колко са му хубави приятелите.
Големи лафове пуска Ивобос, определено му ставам фен на перото след втората прочетена статия:lol:

Ето линка и от мен за Стойтук, да се дозабавлявате с творчеството му.
Мислех да го направя и на mp3 една кака да ви го разказва виртуалното преживяване,
но не успях днес, а не мога да се сдържа и да не ви създам още настроение. :)

http://www.33box.com/facebookmania/index.html

П.П. Не обръщайте внимание, че има неоформени неща по сайта, че от вчера го правя на хибрид и не е ок още.:wink:
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст


Тази вечер разбрах, че името на кралското бебе е Джордж. Пада се адаш на главния герой от моята статия. Изумително прекрасно. Няма нищо по-закономерно от случайността. Това е едно кралско начало. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Статията е страхотна, след малко ще пусна линк всички да се посмеят :) Наистина имаш уникален талант, с това момичета... алкохол, хубави момичета, още алкохол, прекрасни момичета, още алкохол направо утрепа рибата, баш в 10ката :) Честно изкефи ме максимално :)

Има една крилата фраза (сигурно си я чувал) - "Няма грозни жени, просто не винаги алкохола е достатъчен!" ;). В статията съм я перефразирал, за да постигна уникалност. Все пак "Всяко ново нещо е добре забравено старо!" ;) В този род на мисли сме обсъждали жени на чашка и за някоя коментара е бил - "Е не, няма как да изпия толкова алкохол, оставям я на вас!" ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

никой не иска без пари, но пък най големите обороти се правят при разпродажби и намаления, замисли се, ако пък нямаш къде да си качваш демотата ще ти направя блог за без пари

Зелено око, аз имам една идейка за един блог, дори сайт и бих се възползвал от услугите ти. ;) Вече има линкове към две мои статии. Чети на воля. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Хахахахахаха, най-смешно ми стана как преди не бил забелязал колко са му хубави приятелите.
Големи лафове пуска Ивобос, определено му ставам фен на перото след втората прочетена статия:lol:

Ето линка и от мен за Стойтук, да се дозабавлявате с творчеството му.
Мислех да го направя и на mp3 една кака да ви го разказва виртуалното преживяване,
но не успях днес, а не мога да се сдържа и да не ви създам още настроение. :)

http://www.33box.com/facebookmania/index.html

П.П. Не обръщайте внимание, че има неоформени неща по сайта, че от вчера го правя на хибрид и не е ок още.:wink:

Добро е сайтчето. Няма да се притесняваш. Благодаря за рекламата. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Здравейте. Знам, че две от ревютата ми са в хумористичен стил. Ще е грешка, ако решите, че съм тесен специалист хуморист.
Вчера написах статия-подарък за един форум и е аналитично сериозна. Ето линк : http://www.all4me.eu/viewtopic.php?f=61&t=288
Не излиза моето име като автор, защото нямам още регистрация във форума.
Пиша на почти всякакви теми. Бързо, чисто, честно. Правя анализи и прогнози.
Измислям рекламни послания. Роб съм на истината. Вградена ми е жестока съвест по рождение и тя ме натиска да търся постоянно справедливостта с перото си.
Когато не успявам - вината се стоварва върху мен изневиделица. Следя изкъсо спорта и политиката и с логичен ум и шесто чувство няма тайни за мене в близките
месеци и години. Редовно пиша по форуми и громя глупостта с тънък хумор, ирония, сарказъм и насмешка. Когато не ме мразят, ме копират, но винаги става навалица
около мен. Създавам трафик за сайтаджиите. Пораждам празник за зяпачите и кибиците. Пазете си главите хладни и си дръжте краката в студена вода. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Дали мога да бъда провокативен? Хе хе хе! Верно ме предизвика и стана мазало. Още тази сутрин ми се въртяха разни мисли по темата и сега седнах и дръпнах една статия. Бързо и безотговорно, типично в мой стил. Да я публикувам ли? Защото не бих използвал думата провокативна за нея...слаба е. Получи се нещо извратено цинично с избождащи очите истини. Направо си е гавра, но аз така пиша и не обичам да пестя изразните средства. Тука има ли начин да се слагат червени точки - кръгче и вътре 18? ;)
Аре малко се успокой, стила ти не ми допада, така, че не се мисли за Джоузеф Хелър.
Мое мнение - не само тая 'гавра' не публикувай, а нищо, най-добре.
Не ме репликирай - отговор няма да има.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Така е, и аз едвам го чета. Има много неща върху които трябва да работи, нищо че му е страст... Обаче за него май е по-важно да предизвиква сеир и да му се кефят децата, отколкото да прочете мение с критика за страстта си :)

Понеже е абсолютен грандоман, няма да му кажа на какво трябва да обърне задължително внимание в писанията си. Нека пише фрии за блоговете до кат не се научи, че само със страст тая работа не става
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Аре малко се успокой, стила ти не ми допада, така, че не се мисли за Джоузеф Хелър.
Мое мнение - не само тая 'гавра' не публикувай, а нищо, най-добре.
Не ме репликирай - отговор няма да има.

Ако човек като тебе ме беше харесал, щях сериозно да се притесня. Благодаря ти, че го сподели. Това е брилянтна реклама. Колко ти дължа? ;)
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Така е, и аз едвам го чета. Има много неща върху които трябва да работи, нищо че му е страст... Обаче за него май е по-важно да предизвиква сеир и да му се кефят децата, отколкото да прочете мение с критика за страстта си :)

Понеже е абсолютен грандоман, няма да му кажа на какво трябва да обърне задължително внимание в писанията си. Нека пише фрии за блоговете до кат не се научи, че само със страст тая работа не става

Уж се хваля, че съм постоянно осведомен, но явно нещо съм пропуснал?!? Като гледам как си се нагиздил и напърчил, днес да не е световния ден на завистта?
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Аре малко се успокой, стила ти не ми допада, така, че не се мисли за Джоузеф Хелър.
Мое мнение - не само тая 'гавра' не публикувай, а нищо, най-добре.
Не ме репликирай - отговор няма да има.

Като не ти харесва - не чети темата или автора, какъв ти е проблема?
На мен пък не ми харесва, че така рязко влизаш и о...ш темите на други хора.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Хех точно от кукувица кат теб ще хвана завист :D нема начин... Ама щом това ти чеше топките, нека да е така :)

Кат спреш да използваш по найсе пъти "АЗ" в писаниците си, ще си в самото начало на професионалното писане...а до тогава драскай по блогове и форуми да ти дойде акъл у тиквата, въпреки че за някои винаги е късно :wink:
 

Горе