Търся патрньорка за сайт

От: Търся патрньорка за сайт

Жените знаят какво искат, но не подозират, че мъжете ги разбират по "мъжките" им пренастройки да овладяват страстите... ;)

attachment.php


partners.jpg
 
От: Търся патрньорка за сайт

Петя, ти мъж или жена търсиш, или просто се опитваш на помогнеш на автора на темата да си намери партньорка? :mrgreen:
 
От: Търся патрньорка за сайт

Опитвам се да привлека тук идеалната партньорка, от чийто поглед е закован авторът на темата, въпреки приятната компания, от която е заобиколен така грижовно... ;)
 
Последно редактирано:
От: Търся патрньорка за сайт

Опитвам се да привлека тук идеалната партньорка, от чийто поглед е закован авторът на темата, въпреки приятната компания, от която е заобиколен така грижовно... ;)

Предприемачка в нужда се познава, когато предприемач в нужда изпада, както се казва. :mrgreen:
 
От: Търся патрньорка за сайт

хех благодаря и на двамата - винаги съм се чудел какво си мислят хората в 5 часа сутринта :) Не съм имал това щастие, защото по това време или спя мечешки, или съм дърво на кирка та бъркам лева с десна :twisted:

Има и вариант да сте някъде на карабибите, излежавайки се лениво под чадъра на плажа, в едната ръка маргаритка, в другата - лаптопа :)
 
От: Търся патрньорка за сайт

Това е мит, такива жени не съществуат, пожелавам успех в търсенето все пак :)
 
От: Търся патрньорка за сайт

Това вече ме питаха по-горе :wink:
Правя разлика от да можеш да пишеш и да не можеш. Па като не можеш, ако ще и докторат по правопис да си взел, все тая - просто не можеш :twisted:
 
От: Търся патрньорка за сайт

Обясни за нас непросветлените гениалната си мисъл :D
Това вече ме питаха по-горе :wink:
Правя разлика от да можеш да пишеш и да не можеш. Па като не можеш, ако ще и докторат по правопис да си взел, все тая - просто не можеш :twisted:
 
От: Търся патрньорка за сайт

Ма чий ми го дирите в темата бре, я къш от тук сейрджии ниедни :)
 

Горе