Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Този plugin дето ти омазва началната страница, пробва ли му другите стилове? Те са няколко, защото аз я пробвах и на 2-3 стила изобщо не ми зарежда началната страница, а с другите си е добре и няма размазано.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся някакъв качествен plugin за auto tagging. Да ви се намира?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми плъгин подобен на NExtgen gallery само че за видео но не да качвам аз видеото а да взимам линкове от вбох и утубе или др подобни сайтове? Моля помагайте.Благодаря
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Погледнах го много ясно но не разбрах за вбокс как става номера
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Верно ли?? Стига де :) Това от скрийншота, който прикачвам, прочете ли го,не е ли достатъчно ясно??
Smart YouTube PRO - WP plugin.jpg

Ооопппс, извинявам ти се , чак сега видях, че питаш за вбокс! НО не си ли го инсталнал и да пробваш както е за ютуб - с добавяне на "v" в урл-то?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Да и аз пробрах не стана лоша работа като nextgena ама с клипчета ще ми свърши страхотна работа
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плугин, с който мога да добавям клубове и ресторанти ?

Да си има отделни графи :името на заведението, и отсреща местонахождението му ?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Предложете нещо като прозорче, което да изкача, когато се отвори блога и да ги приканва да харесат страницата във фейсбук.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми мод от които можеш да задаваш domein url, като създаваш нова страница (страница не пост).
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми мод от които можеш да задаваш domein url, като създаваш нова страница (страница не пост).

може да го променяш по същия начин както на постовете - под полето за заглавието на новата страница
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

може да го променяш по същия начин както на постовете - под полето за заглавието на новата страница

Мерси :)

10 символа
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Обаче, проблема е че от там променя всички връзки, а аз искам само тази да променя.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Обаче, проблема е че от там променя всички връзки, а аз искам само тази да променя.

не си там за където ти говоря

Untitled.png

просто избираш Edit и променяш
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Когато си с връзките по-подразбиране, не ти дава да бърникаш така.

asdsad.png
 

Горе