Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Контент локър няма ли да ти свърши работа?

http://wordpress.org/extend/plugins/easy-wordpress-content-locker/

Не, не ми трябва контент локър. Трябва ми начин да защият няколко документа от теглене / преглеждане. За фирмен сайт става въпрос, познай кога ще го монетизирам с локър :)

Неща от типа "харесай във фейсбук", за да видиш фирмената ни политика, също не вършат работа :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

WP май имаше опция поста/страницата (с линковете за сваляне) да се вижда само от регнати потребители
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Спешно ми трябва плъгин. Мога да го опиша като "register to download". Имам една страница на фирмения сайт за даунлоад на пдф документи. Искам това сваляне да става само след регистрация. Има ли начин да се вмъкне подобно нещо само за тези линкове? Някой плъгин, който генерира шорткод, който да сложа на линковете, които искам? Или друго решение?

Нещо такова http://wordpress.org/extend/plugins/restrict-content/ ? В страницата на плъгина има скрийнкаст и прави това което искаш.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Wordpress Download Monitor - вероятно най-доброто безплатно. От сериозен автор. За всеки файл има една цъкалка "Member only file?".


WP май имаше опция поста/страницата (с линковете за сваляне) да се вижда само от регнати потребители

Може да се направи един бърз шорткод - линкът да се вижда само от регнати потребители. Но пак може да се дръпне ако юзърът докопа урл-то до файла...
 
Мерси за отговорите. snux ми даде повод за размисъл. Изобщо изключих, че има password protect в wordpress като вградена функция. Слагам една парола и вместо регистрация ще попълват една контакт форма юзърите.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, бихте ли ми препоръчали плъгин за добавяне на реклами в постовете на дадена статия.
Тоест плъгина трябва да добавя рекламни елементи да кажем по средата на дадена статия.
По-долу може да видите примерно изображение с такава реклама
Screenshot 1.png
Надявам се да съм бил достатъчно ясен.
Благодаря предварително за помощта. :)
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, бихте ли ми препоръчали плъгин за добавяне на реклами в постовете на дадена статия.
Тоест плъгина трябва да добавя рекламни елементи да кажем по средата на дадена статия.
По-долу може да видите примерно изображение с такава реклама
Виж файлът 4697
Надявам се да съм бил достатъчно ясен.
Благодаря предварително за помощта. :)

Погледни Whydowork Adsense - http://wordpress.org/extend/plugins/whydowork-adsense/
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Snux благодаря ти за супер бързия отговор. :)
Тествах въпросния плъгин който ми препоръча, но за съжаление с него не мога да поставя реклама на точно определено от мен място.
Или поне не открих такава опция.
Аз искам да мога да поставям реклами да кажем след края на първия параграф в даден пост - тоест на точно определени от мен места - а не само горе, долу и център.
Надявам се да е станало ясно какво търся.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Snux благодаря ти за супер бързия отговор. :)
Тествах въпросния плъгин който ми препоръча, но за съжаление с него не мога да поставя реклама на точно определено от мен място.
Или поне не открих такава опция.
Аз искам да мога да поставям реклами да кажем след края на първия параграф в даден пост - тоест на точно определени от мен места - а не само горе, долу и център.
Надявам се да е станало ясно какво търся.

Пробвай този
http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-plugin-for-simple-google-adsense-insertion/

викат се със следния код
[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_2]
[wp_ad_camp_3]
[wp_ad_camp_4]
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли специален плъгин който да ползвам за сайт с продукти - отзив за даден продукт?

най-лесно е да се ползват коментарите - само да променя Коментари на Отзиви за продукта и готово
но ако има специален плъгин с някакви екстри? 8)

става въпрос за прост плъгин - само текст, може и емотикони, без оценяване и т.н. (намерих едни но не са за продукти като моите)
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Пробвай този
http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-plugin-for-simple-google-adsense-insertion/

викат се със следния код
[wp_ad_camp_1]
[wp_ad_camp_2]
[wp_ad_camp_3]
[wp_ad_camp_4]

Благодаря доволен съм от резултата. :D
Това е супер лесен за работа плъгин, който върши чудесна работа.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Искам да си направя галерия само за снимки.Коя галерия бихте ми препоръчали ? И другото , което искам е галерия за видеоклипове (мисля да са от youtube)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Nextgen - мисля, че по-добро от това няма. Аз поне я използвам вече няколко години със стотици галерии и хиляди снимки и не съм имал никакви проблеми. Също така доста лесно се работи с нея.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли специален плъгин който да ползвам за сайт с продукти - отзив за даден продукт?

най-лесно е да се ползват коментарите - само да променя Коментари на Отзиви за продукта и готово
но ако има специален плъгин с някакви екстри? 8)

става въпрос за прост плъгин - само текст, може и емотикони, без оценяване и т.н. (намерих едни но не са за продукти като моите)
Ми смени заглавието от "Коментари" на "Отзиви" и си готов.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Nextgen - мисля, че по-добро от това няма. Аз поне я използвам вече няколко години със стотици галерии и хиляди снимки и не съм имал никакви проблеми. Също така доста лесно се работи с нея.

Благодаря ще я разгледам
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин, който ''вади'' избражения към всяка субкатегория, както е тук в менюто Inspiration. Праймъри менюто ми е съставено от категории/субкатегории.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ми смени заглавието от "Коментари" на "Отзиви" и си готов.

Това и направих
8.gif
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Има ли плъгин, който ''вади'' избражения към всяка субкатегория, както е тук в менюто Inspiration. Праймъри менюто ми е съставено от категории/субкатегории.

Безплатен такъв плъгин не съм виждал. За сметка на това има платен, който върви на скромна цена от 16$, които са нищо на фона на възможностите които дава: http://goo.gl/GNX9c
 

Горе