Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ще го инсталирам и пробвам, след това ще дам мнение струва ли си времето и усилията да се конфигурира и използва...
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Аз имам нужда от модул за джумла, който лесно да показва рекламни банери, от тия които имам инсталирани се изнервям тотално докато изкарам някой банер, където искам да се появи.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,

търся някакъв плъгин, чрез който да ъплоудвам файлове чрез URL линк. Няма значение дали данните ще се изпращат с GET или POST.

Например сайта е: wordpr.com

Вариант 1: с GET
Чрез ajax заявка към wordpr.com/[нещо си]?url=[url към снимка]

да качва снимката във wp-content/uploads и да записва нужните неща в DB, и като резултат евентуално да връща урл-то на снимката: wordpr.com/wp-content/uploads.../[image-name]

Другия вариант, който ме устройва е с POST

Пращам самата картинка или пак урл и отново да връща урл-а на вече ъплоуднатата картинка.

Па дано сте ме разбрали, ако знаете такъв плъгин или подобен, който да работи по подобен начин кажете.

Поздрави! :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Във вида в който си го описал това си е вече наличният Media Uploader.
Ако искаш нещо различно - опиши какво е различното.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте!

имам двуезичн сайт правен на wp с един sidebar е.
Каквото съм сложил в sidebara се показва и на двата езика.А искам на английската версия sidebara с информацията в нея да е на английски.Накакъв плугин им али за всеки език различен sidebar.Намерих dinamic widjet но той май е за друго!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Колега томов, пробвах "cybersyn", като цяло съм доволен, кофти е само че ми пуска адски къси постове, а за да го настроя да пуска максималната дължина на поста трябва да си купя фул версията :/
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Търся някакъв плугин, които да преструктурира показването на архива в блога ми понеже в момента архивите се показват на заглавната страница в кутия от ляво, и за всеки месец има отделен линк, но месеците станаха твърде много и кутията расте ли расте... ако има някакъв плугин, които разделя архивите по-години примерно ще е по добре.
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Търся някакъв плугин, които да преструктурира показването на архива в блога ми понеже в момента архивите се показват на заглавната страница в кутия от ляво, и за всеки месец има отделен линк, но месеците станаха твърде много и кутията расте ли расте... ако има някакъв плугин, които разделя архивите по-години примерно ще е по добре.

http://wordpress.org/extend/plugins/norman-advanced-archive-widget/
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

С кой плъгин мога да покажа по подобен начин снимките в постовете:
gallery.JPG
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Дали съществува подходящ плъгин, който да извежда новините само от 1 категория по този начин:

242xwrp.png

Снимката е от dnes.bg

Най-вероятно след инсталирането и настройките на въпросния плъгин ще получа код, който да поставя на избраното място в началната страница на сайта. ( или поне така ми се иска да е :) )

Благодаря,
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Това е просто начин за презентиране на стандартен контент. Значи ти трябва тема, не плъгин.

Задаваш си въпроса - тоя ефект/уиджет/джиджимявка основно с CSS ли се постига или с PHP (най-елементарно казано)?

В първия вариант търсиш тема. Или някой да ти го направи в настоящата ти тема.
Ако е второто - търсиш плъгин. Ако не можеш да намериш - пак търсиш някой или да ти го напляска в темата, или да ти скалъпи къстъм плъгинче (което е предпочитания вариант понеже ще можеш да го ползваш с която си тема искаш).

ПС: Има теми, които правят неща, дето са по принцип работа на плъгини. И плъгини, които правят неща, дето трябва да са в темата. Избягвайте и двата вида.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Noke мерси за отговора.

Знам,че има такива теми които автоматично извеждат публикациите по този начин само, че ми се иска да го направя в настоящия ми темплейт при това в самия край на сайта (както се е получило в днес.бг)

Мисля, че се постига с PHP и предполагам има такива плъгини. Само дето не мога да си намеря такъв.
А защо да избягваме плъгини които правят неща които темата не прави. Например "WP-PageNavi" се използва от почти всички.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
търся плъгин за социално споделяне.
Трябват ми поне 5-6(ако може и повече) бг активни социалки + ФБ и обичайните
Имам два плъгина, но да видим дали и вие се сещате за нещо още по-полезно

Мерси предв!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Може ли да дадете някой plugin за да следя посещенията? Благодаря Ви предварително!
 

Горе