Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Търся плъгин който да добавя кутия за харесвания в социалките и записване за имейл чрез feedburner като този на Хоум Дизаининг.Става въпрос за жълтата кутия под съдържанието на поста.
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не съм видял темата, сори - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=31266 Някакви идеи?

Май и тази тема не си видял http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22707 ;)
В нея има същата добавка, която Nortrant ти е препоръчал. Тествал съм я и работи перфектно, включително с думи на кирилица.

Здравейте,
Търся плъгин който да добавя кутия за харесвания в социалките и записване за имейл чрез feedburner като този на Хоум Дизаининг.Става въпрос за жълтата кутия под съдържанието на поста.

Май не съм виждал подобен плъгин. Не е трудно да си го направиш сам в темплейта.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Може би не е за тази тема питанката ми, но как да променя бекграунда на primary menu на темата twenty ten.

Примерно за шрифт и колор отговаря този код:

дефаулт:
#access a {
color: #aaa;
display: block;
line-height: 38px;
padding: 0 10px;
text-decoration: none;
}

Примерен къстъм:
#access a {
color: #2B67BE;
display: block;
line-height: 38px;
padding: 0 20px;
text-decoration: none;
font-weight: bold;
font-size: 120%;
}
, но ми се иска да променя бекраунда, който по дефаулт е черен. Та кой код в style.css управлява това?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Line 374:

Код:
#access {
    background: black;
....
...
....
}
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Line 374:

Код:
#access {
    background: black;
....
...
....
}

Стана. Мерси:)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

как се казваше плъгина чрез който да сложа предупреждение при опит за посещаване на някоя страница/публикация ?

мерси
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Бе да питам и аз... търся някакъв темплейт/ плъгин дет да ми докара някаква такава функционалност: http://www.dailywp.com/feedback-engine-theme/

Харесва ми какви функции има и май ще залепне точно със съвсем малко преработка. Ама чесно казано свидят ми се толкова поне за сега :) На външен вид не държа. Нещо дет да го докарва на половината като цифра ме устройва. Че ако го зарежа след 2 месеца да не ме е яд :)
 
Иначе казано - темплейт за въпроси и отговори? За безплатно ме съмнява да има, поне аз не съм виждал. Можеш да си играеш да нагодиш някоя тема с добавка, ама ще е мъка ми се струва.
Можеш да погледнеш това http://themeforest.net/item/sofa-qanda-knowledge-base-wp-theme/180802
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Иначе казано - темплейт за въпроси и отговори? За безплатно ме съмнява да има, поне аз не съм виждал.

Ами да може и така да се нарече. Случайно ми попадна и се присетих, че съм мислил за подобно нещо. Хареса ми тея как са я реализирали идеята, но не открих някакъв аналог та за това питам. Просто да не е толкоз шарения и за по- малко пари.

Можеш да си играеш да нагодиш някоя тема с добавка, ама ще е мъка ми се струва.

Определено. Това искам да избегна :)


Да благодаря. Ще му обърна подобавашо внимание.
 
Нещо такова да ми предложите? Не ми се дават пари за плъгина. Имам го изтеглен, но не искам да го ползвам без да съм го платил. Идеята е следната:

1. В сайдбара да сложа поле за мейл, където да се записват юзърите.
2. Автоматично да им праща мейл при нова публикация.
3. Да мога и аз да им пращам мейл ако поискам.
4. Някакви статистики ако има в админ панела ще е +.
5. Да има лесен за редакция дизайн.

Дали има такова животно :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Имам една страница от сайт, която е озаглавена ''Каталог статии''. Понеже планирам да публикувам голямо количество статии, искам да има някаква навигация в тази страница с цел да се ориентират лесно потребителите.
Навигацията искам да става, чрез изображения + заглавието на статията, както е тук, но ударих на камък в търсенето на подходящ плъгин. Някой да подскаже нещо:)

Едит: само да допълня, страниците със статиите ще бъдат скрити с Exclude Pages from Navigation плъгина.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Това е уиджета A to Z Category Nagivation. Фактически демото на този уиджет го дадох за пример. При мен няма категории, а само статични страници. Просто искам изображенията (примерно по 5 на ред) + заглавието да линкват към съответната статия, която ще бъде разположена на отделна страница. Самата страница със статията ще бъде скрита с плъгина Exclude Pages from Navigation. Темата е mypen

Вероятно не успявам да опиша по най-добрия начин точно какво искам:rolleyes:
 
Ще се наложи да поработиш ;) Темата е пусната за елементарни питания.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Дайте някой готин уидгет плъгин дето изкарва популярните постове.Аз ползвах до сега wootabs, но не ми се обновяват постовете.От две седмици си седят все първите които съм писал, а като погледна анализите съвсем други статии се четат повече.Та чакам предложения, аз се разтърсих, но не намерих нищо дето да ме грабне.
 
От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ще се наложи да поработиш ;) Темата е пусната за елементарни питания.
Мда с table и WP Post Columns се получи нещо читаво:confused:
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Дайте някой готин уидгет плъгин дето изкарва популярните постове.Аз ползвах до сега wootabs, но не ми се обновяват постовете.От две седмици си седят все първите които съм писал, а като погледна анализите съвсем други статии се четат повече.Та чакам предложения, аз се разтърсих, но не намерих нищо дето да ме грабне.

Popularity Contest
Можеш да видиш как изглежда в този блог. Има приличен панел, който може да се настройва в доста широки граници.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Имам нужда от карта, да мога да отбелязвам различни обекти, като всеки обект да е линк. Нещо като google maps, инсталирах я, но не може да се отбелязва, а само карта.
 

Горе