Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин да добавя бутон за позвъняване до бутона “купи” в продуктовата страница. Един вид “за бърза поръчка позвънете”. Нещо подобно също би свършило работа.
 
Здравейте, търся плъгин (плъгини) за постигане на нещо конкретно. С оглед да не пиша ферман (който я някой прочете, я не), съм записал кратък клип (2:40 мин) в който обяснявам накратко какво търся. Ще бъда изключително задължен за всякаква помощ по темата.
 
много смело да запишеш близо 3 минути видео вместо да обясниш с 2-3 изречения
 
Здравейте, търся плъгин (плъгини) за постигане на нещо конкретно. С оглед да не пиша ферман (който я някой прочете, я не), съм записал кратък клип (2:40 мин) в който обяснявам накратко какво търся. Ще бъда изключително задължен за всякаква помощ по темата.
Виц това дали не би могло да ти свърши работа. Мисля, че я имаше тази опция, но си е нужно малко заигравка:


Както и този плъгин: https://mapsvg.com/
 
За някой американски форум е юзърът, не е за тука.
 
Господа и дами, търся плъгин който да генерира промо код за всеки потребител изключително и само след като поръчка е тикната от администратор, като "Приключена/завършена", тоест клиента е платил и е получил вече поръчката си и тогава получава промо ког. Текущите плъгини за които се сещам, нямат такава опция. Ако има и опция за растеж на отстъпката, тоест при следваща поръчка отстъпката да е по-голяма и т.н. ще е супер
 
Последно редактирано:
Някой знае ли добър модул за Inline related posts , като да ги навръзва както по ключови думи, ако може и ръчно да се избират.
Може и да е платен.
 
Вдигам си магазин за тениски с щампи с Woo. Използвам тема Flatsome.
Трябва ми плъгин за персонализиране на продуктите, които да дадат възможност на клиента да добави текст и снимка в продуктовата страница.

"Product Add-Ons" излиза към 140лв на година, да беше еднократно плащане да се замисля.
„Advanced Product Fields (Product Addons) for WooCommerce“ има безплатна версия, но тя не поддържа качване на файла.

Също така да питам, как да добавя бутон - "Бърза поръчка"? Клиент да въведе името и телефона и да чака да му се обадя.
Не мисля, че се прави с форма за контакт 7, предполагам че има написани плъгини и за това, но не ги намирам.

Така като се замисля със формата за контакт 7 може и снимките да се качват, но ще е сложно...
 
Някой знае ли добър модул за Inline related posts , като да ги навръзва както по ключови думи, ако може и ръчно да се избират.
Може и да е платен.
Виж този - Contextual Related Posts дали те устройва, безплатен е. Ръчен избор на ключови думи май няма, но извлича related постове по заглавието и/или съдържанието на текущия пост. Можеш да укажеш къде в поста да се визуализират related постовете и след кой параграф, а мисля може и ръчно чрез шорткод да ги поставяш, с тъмбнейли, или без и т.н., разгледай скрийншотовете им от настройките на плъгина.
 

Горе