Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

мисля, че търсиш SimpleReach Slide

screenshot-1.png
Точно за това говорех.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

мисля, че търсиш SimpleReach Slide

screenshot-1.png
Точно за това говорех. Инсталирах, само че иска регистрация и сега чакам да ми изпратят данни на пощата за включване на плъгина, още няма нищо.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми плъгин за wordpress, с който в определена страница да мога да си направя продуктов каталог (без шопинг карт). Имам предвид в страница да излизат да кажем 15 продукта(3 колони по 5 реда ), всеки с малка снимка (thumbnail) с малко текст(caption) отстрани, а като се натисне на даден продукт може или да се отваря в нова страница, или да излиза уголемена картинката с пълния текст (отново отстрани) подобно на галерия. Ако някой го е правил това нещо, да сподели. Иначе и аз разглеждах разни, но не успях да се ориентирам в настройките, за да ги пригодя за целта.
 
Точно за това говорех. Инсталирах, само че иска регистрация и сега чакам да ми изпратят данни на пощата за включване на плъгина, още няма нищо.

Това го пробвах преди 2 месеца, все още нямам писмо. Не съм сигурен дали само аз не съм минал за програмата, защото бях с български блог, но май малко сайтове се одобряват.

Бях попадал на подобен безплатен плъгин преди доста време, но за съжаление не мога да го намеря в момента, а и не работеше особено коректно.

Понеже ми стана интересно реших да потърся за алтернатива.

ЕДИТ: Това си заслужава тема за да се види добре и от другите потребители, може да им свърши работа. Темата се намира тук

П.П. Ако не ти се занимава или не можеш да се справиш, драсни едно ЛС. Срещу няколко бири или услуга ще го направя вместо теб :)
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
трябва ми някаква добавка, която ще ми промени постоянните връзки на Post Name, но няма да ми бара старите теми. т.е искам всички връзки да си останат такива само при пускане на нови теми да да бъдат с Post name връзки. Това го искам понеже ако сменя връзките сега всички стари линкове ще се изгубят.
 
Да, аз имам същия проблем. В момента съм в този формат: /%year%/%monthnum%/%postname%/ , а искам да са така: /%postname%/ , без да се променят старите линкове.
 
От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Да, аз имам същия проблем. В момента съм в този формат: /%year%/%monthnum%/%postname%/ , а искам да са така: /%postname%/ , без да се променят старите линкове.

Аз съм по зле, със стандартните съм, но съм карал така 2 години и не искам да ги махам сега. Даже и линковете на страниците (контактни, начало, относно) не искам да се сменят само новите теми да са си с новите линкове.
 
Здравейте,
трябва ми някаква добавка, която ще ми промени постоянните връзки на Post Name, но няма да ми бара старите теми. т.е искам всички връзки да си останат такива само при пускане на нови теми да да бъдат с Post name връзки. Това го искам понеже ако сменя връзките сега всички стари линкове ще се изгубят.

Да, аз имам същия проблем. В момента съм в този формат: /%year%/%monthnum%/%postname%/ , а искам да са така: /%postname%/ , без да се променят старите линкове.

http://wordpress.org/extend/plugins/advanced-permalinks/

Това трябва да върши точно това което искате. Може да го нагласите на база postid - посочете на първата статия, която сте публикували в админ панела, линка трябва да изглежда нещо от този сорт ... wp-admin/post.php?post=14&action=edit - запишете цифрата след post=?, след това направете същата процедура за последната статия която сте публикували.

Сега вече може да заложите за публикации с ид от 14-1000 (за пример) да ползват структура /%year%/%monthnum%/%postname%/, а от новата (примерно 1002) до 10000 да заложите /%category%/%postname%/

Не съм сигурен дали работи коректно обаче, в архива на wordpress пише, че 5 човека са вотнали че плъгина е счупен. Трябва да го пробвате.
 
От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

http://wordpress.org/extend/plugins/advanced-permalinks/

Това трябва да върши точно това което искате. Може да го нагласите на база postid - посочете на първата статия, която сте публикували в админ панела, линка трябва да изглежда нещо от този сорт ... wp-admin/post.php?post=14&action=edit - запишете цифрата след post=?, след това направете същата процедура за последната статия която сте публикували.

Сега вече може да заложите за публикации с ид от 14-1000 (за пример) да ползват структура /%year%/%monthnum%/%postname%/, а от новата (примерно 1002) до 10000 да заложите /%category%/%postname%/

Не съм сигурен дали работи коректно обаче, в архива на wordpress пише, че 5 човека са вотнали че плъгина е счупен. Трябва да го пробвате.

Така значи при мен проработи до някаква степен и имам подозрения защо, но нямам достатъчно програмни умения за да оправя проблема сам.

Ето как изглежда при мен работата

Пост 4-810 » /?p=%post_id% - Това тук е за старите постове и ги заменя и работи.
Пост 811-100000 » /%category%/%postname%/ - Това тук е за новите и не работи.


За старите проработи понеже оригинално линка в края няма наклонена черта "/" , а в другия за да работи трябва да има, но скрипта не слага. С две думи скрипта не може да сложи след името на поста "/" и след публикуване на поста той не се отваря.

П.С Връща ми 404 error page not found
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Не мога да намеря подходящ плъгин, който автоматично да публикува новата статия в сайта и в ФБ, Г+ и Туитър. Вероятно е обсъждан подобен плъгин, но темата стана много обемиста.
С Twitter Facebook Social Share плъгина съм, ако това има някакво значение.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми нещо подобно на Cyrillic Slugs, но да работи за последната версия на wp и ако може да променя адресите и на таговете, категориите и всичко друго за което се сетите. :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Точно за това говорех. Инсталирах, само че иска регистрация и сега чакам да ми изпратят данни на пощата за включване на плъгина, още няма нищо.
Получи ли вече отговор?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Интересува ме дали някой знае подходящ плъгин, който да редиректва несъществуващи вече поддомейни към основния. Нещо като Wordpress 404 Redirection, но да е за поддомейни.
 
във .htaccess, за всеки събдомейн поотделно

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^subname\.domain\.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*) http://domain.com/$1 [L,R]
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ако няма съществуващ плъгин, на ръка ще го карам, но пък под домейните не са малко, затова ми се искаше, ако мога да мина по лесния начин.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Трябва ми нещо подобно на Cyrillic Slugs, но да работи за последната версия на wp и ако може да променя адресите и на таговете, категориите и всичко друго за което се сетите. :)

Присъединявам се към търсенето. :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ако няма съществуващ плъгин, на ръка ще го карам, но пък под домейните не са малко, затова ми се искаше, ако мога да мина по лесния начин.

В папката където ти е wordpress-a и всички поддомейни да сочат на там
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^\.domain\.com$ [NC]
RewriteRule (.*) http://www.domain.com/$1 [L,R]
 

Горе