Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ако не намериш - фламинго плъгина си допиши место csv да връща vcf в експорта, ако може да се хоокне още по-добре.

По скоро нещо от този сорт търся
 
Здравейте колеги,

трябва ми плъгин, с който да настроя кога да се покаже дадено съдържание в сайта, и кога да се скрие. Например искам дадена публикация да се покаже в петък и да се скрие в събота. Има ли такъв безплатен плъгин?
 
Има ли такова животно "Бърза поръчка" за WooCommerce и евентуално да препоръчате плъгин?

В момента ползвам някаква "побългарена" функция с форма за контакти и Фламинго за записване на поръчките, ама честно казано не е това, което търся. Например за Опенкарт си имаше форма за бързи поръчки, които си се записваха при останалите поръчки и с повече функции..
 
Да питам и в тази тема, пък дано получа отовор;)кой плъгин използвате за поставяне на chekbox(отметка) за приемане на общите условия?
 
Да питам и в тази тема, пък дано получа отовор;)кой плъгин използвате за поставяне на chekbox(отметка) за приемане на общите условия?
И в още 100 теми да пипшеш пак няма да получиш отговор заради непълния въпрос.
Опитай да обясниш с повече думи и примери.
 
Здравейте !

Търся плъгин, който автоматично да споделя публикация от сайта във Фейсбук Страница и Група, на които акаунта е администратор.
До момента откривам само такива, които споделям в страница.

Благодаря Ви, предварително !
 
Здравейте !

Търся плъгин, който автоматично да споделя публикация от сайта във Фейсбук Страница и Група, на които акаунта е администратор.
До момента откривам само такива, които споделям в страница.

Благодаря Ви, предварително !
Jetpack може и да има
 
Здравейте, търся добавка бутон-линк, който да мога да оформя в следният формат :
Ползвам елементор -> страницата има "корица" снимка -> в долния ляв край на снимката опитвам да сложа линк-бутон с текст на два реда.
До тук добре, но след това срещнах проблем
-> при ховър върху бутона искам да се показва трети ред текст, това го направих с Content Box Hover Text Reveal.
Проблемът при него е, че не мога да направя, цялото поле да е бутон, пробвах с няколко различни безплатни добавки за бутон/линк, но не успявам до сега.
Опитвам и да променям самата добавка, видях че има подобна опция, но този бутон ми отнема изключително много време.

Също така опитвм да го настроя /Content Box Hover Text Reveal/ да си променя изгледа в различните изгледи десктоп/таблет/телефон, така че на телефон да заема цялата ширина, докато в десктоп да заема по-малко от половината долен-ляв край. В момента постигам или и на двете да е по цялата ширина или на телефон да разпъва текстовете нагоре , което е неприемливо грозно. - Не успявам да запазя настройката при различни изгледи.

Не се придържам към това което използвам сега и приемам всякакви безплатни предложения за замяната му.
 
Баси мъката...
Зарежи ги тия елементори и ако ще се занимаваш със сайтове научин минимума - css/html/js
И тази тема ли е за спам? В последните 4 страници от ваши мнения, няма нищо различно...

Ако бях покрил достатъчно минимума, едва ли щях да питам, вие ако сте го научили за ден-два, има хора които им трябва повече време, като на мен...? То отговорът на въпроса ми, щеше да ви отнеме по-малко време от такова неадекватно мнение.
Почти два дни се мъча да докарам въпросния изглед но очевидно нещо греша. Не откривам правилният елемент който да използвам. Изчетох доста от мненията в подфорума, но явно решението не го виждам. И като не мога да открия грешката си сам, се надявах, все някой да се е сблъсквал с подобен проблем или да може да ме насочи къде греша.
п.п Търсих и в гугл и wp.org но вероятно с грешни ключови думи.
 
Е погледни си "поста"... като убия още ден да се боря с тая глупост, от къде време за учене на друго.
Елементора е най-известното/рекламирано и нищо по-нормално от това като инсталира човек wp за пръв път, да се посегне към най-рекламираното.
И пак не видях какво предлагаш, освен "седни и си го имплементирай сам"...
 
Баси мъката...
Зарежи ги тия елементори и ако ще се занимаваш със сайтове научин минимума - css/html/js
Да, много ме радват некви "девове" дето за стилизиран булет лист инсталират плъгин. И после за бутони с ховър ефект - още един. И в един момента "Сайтът ми бози". :)
 

Горе