Търся си работа ! Искам да бъда полезен , парите са на втори план !

От: Търся си работа ! Искам да бъда полезен , парите са на втори план !

Ти му казваш :"А пари има, с лопата да ги ринеш.", той за печатане на пари говори:)))
А това: "Чух, че Бандаловски ял голям бой в съблекалнята. " за какъв чеп го вкара ......?
Ето ти малко курсове, докато си без работа да се ошлайфаш, че и кетап ще ти дадат:
azmogapoveche.com/za-programata - БЕЗПЛАТНИ
 
От: Търся си работа ! Искам да бъда полезен , парите са на втори план !

Човек, вземи се в ръце, спри да се самоанализираш и самосъжаляваш. Най-малко имаш нужда да се натресеш в анонимен форум за душевни отпадъци.

Никой не го интересува какво мислиш и как се чувстваш. Важно е какви умения имаш и с какво можеш да бъдеш полезен на бъдещ работодател.

Идеи имаш, дадоха ти добри насоки. Прочети ги пак, хвани някоя и дерзай.

tumblr_mb67maxq8s1qgjpj3o1_500.jpg


..Абе, не знам за какво ставам, но ми липсва късмет. Както го казват - заключен късмет. Не си внушавам и не си измислям. ..
.."Ти си много добре момче и добро няма да видиш. Много ще патиш, защото никое добро не остава ненаказано." ...
.. Наистина се надъхвах за самостоятелен бизнес, но като Карма това не ми е заложено! ..
...в интернет попаднах на анонимен форум, където имаше поне 10 изповеди с подобно съдържание - сродни души бол.;)))..
..Опитах сам, но не съм Барон Мюнхаузен, за да се хвана за косата и да се изтегля от блатото. Трябва си живият контакт с хора, за да вляза в час. В момента ми липсва обратната връзка. Имам много идеи, денонощно се ровя в мрежата, но до никъде не стигам и се въртя в омагьосан кръг.
 
От: Търся си работа ! Искам да бъда полезен , парите са на втори план !

предлагам надомна работа,наистина се изкарват пари,ако някой има интерес да ми пише на :[email protected]
 

Горе