Търся човек за споделен офис.

От: Търся човек за споделен офис.

И аз търся споделен офис в роайоните Дървеница, Младост, Студентски град. Трябва ми само едно място на което да си сложа лаптопа и интернет. Не провеждам срещи на място с клиенти, не ми трябва стационарен телефон. Ако има изгодно предложение, мога да се включа.

Можи дадобавиш чеси скромен, шото си регнат от 2009 па теесрам дасе обадиш,,, шотака 0 мнения ве старо куче
 
От: Търся човек за споделен офис.

Можи дадобавиш чеси скромен, шото си регнат от 2009 па теесрам дасе обадиш,,, шотака 0 мнения ве старо куче

Когато се регистрирах, тук се говореше само за някакви програми с кликове, за които е нужно да разбиеш бутоните на мишка за 20 лв., за да спечелиш 10 лв. От тогава не съм влизал, нямаше и да вляза, ако не ми излезе линк към форума при търсене на споделен офис. Уважавам българският език и не обичам да пиша като тебе на жаргон и също така не ми е приятна такава комуникация. Кога и колко съм влизал е моя работа и никой не може да ми дава определения "скромен" или каквото и да било друго, без да ме познава. Докато нивото на общуване е толкова ниско, не виждам смисъл да поствам в някой форум, само за да "натрупам мнения". Ако някой е искал, да ми е изтрил акаунта. Щом не го е направил, ползвам стария акаунт за да говоря по тема, която ме интересува. Празни приказки не ме вълнуват. Сега, разбра ли защо съм с 0 мнения?
 
Re: От: Търся човек за споделен офис.

Когато се регистрирах, тук се говореше само за някакви програми с кликове, за които е нужно да разбиеш бутоните на мишка за 20 лв., за да спечелиш 10 лв. От тогава не съм влизал, нямаше и да вляза, ако не ми излезе линк към форума при търсене на споделен офис. Уважавам българският език и не обичам да пиша като тебе на жаргон и също така не ми е приятна такава комуникация. Кога и колко съм влизал е моя работа и никой не може да ми дава определения "скромен" или каквото и да било друго, без да ме познава. Докато нивото на общуване е толкова ниско, не виждам смисъл да поствам в някой форум, само за да "натрупам мнения". Ако някой е искал, да ми е изтрил акаунта. Щом не го е направил, ползвам стария акаунт за да говоря по тема, която ме интересува. Празни приказки не ме вълнуват. Сега, разбра ли защо съм с 0 мнения?

Погрижихме се да си почива въпросния потребител, точно заради неуважението, което нон стоп проявява с писането си и спама. ;) Може да си сигурен, че това ще последва всеки, които си повярва така. :)

Сега по темата - ако може намериш хора за споделен офис, както и един потребител предлагаше такива. ;) И беше много читаво и като цена и като обстановка.
 
От: Търся човек за споделен офис.

@Blinky, благодаря за адекватната реакция! След много мислене и огледи, прецених че ако се забия в офис по 10-12 часа на ден ще ми дойде малко депресиращо. Намерих едно самостоятелно офисче за 120 лв./месец, но е твърде депресантско. Моята работа онлайн е позиционно-независима, така че предпочетох мобилния офис - лаптопа под мишница и към някое кафене или в парка. Идва лято - лесно е... за зимата - ще го мислим. Желая на всички просперитет и развитие! ... и нека успеха да бъде с вас! :)
 
От: Търся човек за споделен офис.

Търсим хора, с които да споделим напълно обзаведен офис (принтер, телефон, интернет). Намира се на ул. "Оборище" 102 точно зад Мол "Сердика" Разполагаме със оборудвана зала, подходяща за провеждане на уроци, семинари, както и с още една самостоятелна оборудвана стая. За цени и допълнителна информация: 0876/553-808
 
От: От: Търся човек за споделен офис.

Когато се регистрирах, тук се говореше само за някакви програми с кликове, за които е нужно да разбиеш бутоните на мишка за 20 лв., за да спечелиш 10 лв. От тогава не съм влизал, нямаше и да вляза, ако не ми излезе линк към форума при търсене на споделен офис. Уважавам българският език и не обичам да пиша като тебе на жаргон и също така не ми е приятна такава комуникация. Кога и колко съм влизал е моя работа и никой не може да ми дава определения "скромен" или каквото и да било друго, без да ме познава. Докато нивото на общуване е толкова ниско, не виждам смисъл да поствам в някой форум, само за да "натрупам мнения". Ако някой е искал, да ми е изтрил акаунта. Щом не го е направил, ползвам стария акаунт за да говоря по тема, която ме интересува. Празни приказки не ме вълнуват. Сега, разбра ли защо съм с 0 мнения?
Здравейте, регистрирах се само за да отговоря на този повярвал в себе си, надут киселяк. С такова отношение няма да стигнеш до никъде ... мойто момче (или момиче). Не е нормално да нямаш какпка чувство за хумор и да реагираш толкова остро на едно приятелско подмятане, пък било то и на "жаргон". Жаргона, между другото, се използва от всички нормални хора и искаш или не той е неразделна част от българския език. Хората, които евентуално биха споделили едно пространство с теб ще са подложени на такова киселяшко и високомерно поведение през цялото време и чесно казано хора като теб са най-лошите "съквартиранти" на работното място, колеги, познати и т.н. Обичаш българския език? ... ама само половината (без жаргона). Хубаво не се беше обаждал от 2009-та, дано да не се обадиш повече.
Аз чета форума отдавна и до сега на такъв не бях попадал. Много несправедливо изритахте "виновния" потребител. Мислех да предложа на някой да сподели моя офис, но само като си помисля, че може да ми се появи някой толкова кисел се отказвам на секундата.
Специални поздрави за киселяка! Сега вече може да ме изритвате и мен.
 
От: Търся човек за споделен офис.

Пешо, не се газирай е маняк :lol:
 
От: Търся човек за споделен офис.

Здравейте!
Търся споделен офис в района: Гео Милев, Редута, Слатина
Работата ми е свързана изцяло с интернет и контакти по телефон. Разработвам няколко портала, в които продавам реклама.
Ще се радвам ако деля офис с позитивни и разбрани хора :)
Поздрави!
 
От: Търся човек за споделен офис.

Ако някой също предлага споделен офис в София да ми драсне оферта. Търся нещо, като при създателя на темата, работата ще е свързана главно с интернет, но все пак може да има и срещи с клиенти. Ако имате някакви предложения драскайте ;)
 
От: От: Търся човек за споделен офис.

Здравейте!
Търся споделен офис в района: Гео Милев, Редута, Слатина
Работата ми е свързана изцяло с интернет и контакти по телефон. Разработвам няколко портала, в които продавам реклама.
Ще се радвам ако деля офис с позитивни и разбрани хора :)
Поздрави!

Здравей, предлагаме споделен офис в Редута, на ул. Блага Димитрова - партерен етаж. Моля за телефон за контакт, за да се свържем с Вас. Поздрави!
 
От: От: Търся човек за споделен офис.

Здравейте, и аз имам офис за споделяне, ето инфото:
арх. ОФИС за споделяне - 45м2, 4 раб. места, 3-свободни, партер, с тоалетна, пряк вход и витрина към ул. Св. Тертер 7, нова сграда - парно, обзаведен - бюра, столове, закл. се шкафчета, WiFi, принтер, скенер, хладилник, ЦЕНИ- бюро на седмица – 40 лв , бюро на месец – 120 лв с вкл.– ток, вода, парно, съб.-нед. / вечерни меропр. до 20 човека. – 30 лв/час /без партита/,1 ден безплатно тестване, РАБ. ВР. пон. – пет., 08:00 – 18:00, повече инф.- facebook.com/profile.php?id=100008751017700 може да получите и на тел. 0878 375 193
ще се радвам на всеки усмихнат човек с тиха професия!
Виж файлът 11488Виж файлът 11489Виж файлът 11490Виж файлът 11491Виж файлът 11492Виж файлът 11493
Доста хубав офис.. и добра оферта :)
 
От: Търся човек за споделен офис.

Ъпче момчета аз все още търся нещо като офертата на F space, всеки който предлага споделен офис като на колегата или нещо подобно нека ми драсне лично съобщение със снимки.
Поздрави
 
От: Търся човек за споделен офис.

Колеги ако има още някой който търси споделен офис може направо да ми пише да наемем някой двамата, това също е оферта
 
От: Търся човек за споделен офис.

Аз пък се включвам за Варна - ако някой иска да си споделим едно офисче, може да пише. Т.е. аз ще помагам с наема и ще се вясвам рядко, което предполага, че човека с който ще се борим срещу високите цени на офисите, трябва да бъде там през по-голямата част от работния ден. :) Ако има зарибени - ЛС.
 
От: Търся човек за споделен офис.

За съжаление, и в това отношение изоставаме много от цивилизования свят...
 
Привет - идея си нямам доколко е актуална темата, но търсейки стая в по-голям офис попаднах на нея,
Ние сме малко студио, IRchitect 2-3 души, занимаваме се с интериорен дизайн на офиси и жилища.

В случай, че някой предлага нещо такова, бих се радвал да се чуем - 0883 373437
В случай, че някой търси, бих се радвал да търсим заедно :)
 

Горе