Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Харконе нещо обърка темата или аз не схванах мисълта ти ???
 
Re: От: Re: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Ми то май не останаха много ниши дето да се набуташ и да не си конкурент на мафията. :D Един познат преди 2-3г. искаше разрешение от една групировка да си отвори магазин за дрехи на центъро. Тука си е евало лелята положението в БГ.
Тук е ужас, ако е така както го описваш. Един път разрешително от общината, после от пожарната и накрая от тъмния сектор. Да видят Европата какво насърчаване на бизнеса имам тук. :)

Аз лично гледам по-малко да имам неща тук. Все пак говорим за много първобитна икономическа среда. Повече е мутренска отколкото благо приятна. Но като цяло всички знаем кои в пазари ще си конкурент на мутрите и мафията, говорим от по-уайт пазарите. Това са: погребалните агенции, ядките, заложните къщи, хазарта, алкохола и цигарите и май в повечето, в които печалбата е гарантирана. Другите, които се водят сравнително нелегални си ги знаем всички. Даже днес гледах в сутрешния блок една бивша компаньонка да дава интервю за този отрасъл, който явно носи на мафията най много пари.

@gangster, какво се притесняваш. Хванаха ли 2 малки торент тракера, който са администрират от 17-18 годишни. Хванаха. Мафията е лесна работа. :) Важното е да има силен PR около това, което е мега незначително. За другото - какво ти пука. :D

Държавата чисти онлайн сайтовете за хазарт с АСТА, а мафията ги чисти по другия начин. После да ми кажете, че е случайност. Това е положението за момента. За това колкото и гадно да звучи - движете бизнес в ниши, в които мафията няма апетити. ;)

И да, определено е кофти за човека. Най-лошото е, че това е доказателство колко по-организирани са мафиотите от нашето правителство.
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Не е актуално, вече е банковия обир на дневен ред

Евала на пичовете, сега си представям как си седят и четат в нета как хората им се кефят, аз не знам някой, който не би казал евала за смелостта. Тия банки това заслужават - всичко да им гепят
Сега 5 месеца ще се покрият и после си делкат по 100 бона, не лош капитал за бизнес :D
 
Да, днес 2ма мотористи обрали клон на OББ. До Манджа стриит в Студентски. Красота. Да направим един облог дали ще ги хванат. Прекалено ни е заета полицията, за да се занимава с такива убавци.

Къде къде по-лесно е да пребиеш пенсионер за 2 стека цигари. Важното е да има резултати, а кой ти гледа какви са. :D
 
От: От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Искам да ви кажа, че това момче беше изключително интелигентно. Умът му шракаше като калкулатор. Завърши Американският с бизнес администрация, а от опит мога да ви кажа, че за това е нужно много акъл и много четене.

Това момче не е хазартен бос, чернототаджия, мафиот и какъв ли не го изкараха медиите. Ако идете и кажете нещо такова в Благоевград, всички ще ви се смеят, защото хората се познават. Просто се опитваше да прави бизнес в България. Не уцели бизнеса, нито държавата.

Мир на праха му.

НЕ ВЯРВАЙТЕ НА МЕДИИТЕ !
 
На медиите отдавна никой не вярва. Даже се чудя за какво се пънат да пишат новини и статии? Не съм видял нито една медия, която да има нещо да е проверено и да е поискано мненията на 2-те страни. Обикновено са свободни съчинения отговарящи на пазарното търсене, а то обикновено е бруталика и сдух. Къде къде по драма има в това, че е от тъмната страна човека. ;)
 
Re: От: Re: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Това е положението за момента. За това колкото и гадно да звучи - движете бизнес в ниши, в които мафията няма апетити. ;)


Или стоите далеч от България и се занимавайте с какъвто ви душа иска законен бизнес...
 
Аз докато го казвах получих дежа ву. :)

Едно време само това си баяхме, май започваме да се повтаряме. Много се радвам, когато някой дойде при мен и ми каже искам да пробвам да си направя малко интернет бизнесче, ама не имам да е е тук, а за чужбина. Направо ми става едно такова убаво. Не за друго, а защото при успех, ще е много по-добре от тук, както и тук няма да се занимава с глупости и олигофрени. Сори за това, но като гледам какво се случва, не съм оптимист кой знае колко. :)

Не се отказвайте от тукащни неща, нямам това предвид. Но мислете идея по-глобално. Казвам го, за да няма изненадани. :)

Днес убийство за някой опитал да направи това, утре за някой със сайт за залагания. Тук така се чисти конкуренцията, поне на този пазар.
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Не вярвам убийството да е заради буукмейкърските къщи. С неговото убийство Планетуин нито ще станат по- малко, нито пък по- слаби. Просто идва следващия шеф. Търсете причината за убийство на друго място.
 
От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Черепа не си поплюва, само че си е направил грешна сметка ако си мисли че ще го оставят да си развява байряка като монополист.

Следващия отсвирен е той освен ако не свие байряците и не допусне правилната конкуренция .....
 
Re: От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Черепа не си поплюва, само че си е направил грешна сметка ако си мисли че ще го оставят да си развява байряка като монополист.

Следващия отсвирен е той освен ако не свие байряците и не допусне правилната конкуренция .....

Пропусна да кажеш нещо за зад дунайската гоберния или славяно-мангалите :)
 
От: Re: От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Пропусна да кажеш нещо за зад дунайската гоберния или славяно-мангалите :)

Поправи пропуска и бегай докато не е дошъл алън да ти обясни какво е това алънфорт и има ли почва в Задунайска губерния сред славяно мангалите
 
Re: От: Re: От: Убиха човекът създал конкуренция на Еврофутбол в центъра на СОФИЯ

Поправи пропуска и бегай докато не е дошъл алън да ти обясни какво е това алънфорт и има ли почва в Задунайска губерния сред славяно мангалите

Малиии, перни се през устата, че чак ме е страх от него. Ши земи да ми хакне сайта и да напише "elunez be6e tuk" :D:D:D
 

Горе