Уебмастери с малки деца - как работите?

От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Здравейте , с интерес прочетох тази тема , за да почерпя малко опит ! Преди 6 дена ми се родиха 2 бебета близначки точно на 8 март от тогава съм бил около 2-3 часа пред монитора и почти нищо не съм свършил в нета ! Според мен ще е трудно , но все пак това трябва да стимулира всички бащи и майки да изкарваме повече ! Ето и две снимки още от родилното !:D:D:)

 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Браво BESTINO да са ви честити двете бебчета! :)
 
Последно редактирано:
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

... майсторите правят момичета ... :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

КАК МОЖЕТЕ ДА ПРИЧИНЯВАТЕ ТАКИВА НЕЩА НА ЖЕНИТЕ СИ НЕЗНАМ... ЩО ЗА ХОРА СТЕ ?
Аз дете на ламята нема да направя. Това който го е измислил е садист ей :)
си осиновим хаитянчитъ :) ... по-белички.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

КАК МОЖЕТЕ ДА ПРИЧИНЯВАТЕ ТАКИВА НЕЩА НА ЖЕНИТЕ СИ НЕЗНАМ... ЩО ЗА ХОРА СТЕ ?
Аз дете на ламята нема да направя. Това който го е измислил е садист ей :)
си осиновим хаитянчитъ :) ... по-белички.

Какво по дяв... ?
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Едни слушалки , музика за релакс и готово :)
 
Re: От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Едни слушалки , музика за релакс и готово :)

Де да беше толкова просто. Ела да пробваш така в къщи, дъщеря ми ще ти увие кабела на слушалките около врата за 30 секунди :)
 
От: От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Здравейте , с интерес прочетох тази тема , за да почерпя малко опит ! Преди 6 дена ми се родиха 2 бебета близначки точно на 8 март от тогава съм бил около 2-3 часа пред монитора и почти нищо не съм свършил в нета ! Според мен ще е трудно , но все пак това трябва да стимулира всички бащи и майки да изкарваме повече ! Ето и две снимки още от родилното !:D:D:)


ехааа големи сладури:Dмоя само преди 16 години изглеждаше така
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Аз работя докато съм на работа :)
 
От: От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Един съвет марихуана за жената сладко за децата работи безотказно :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Ако ги държиш постоянно на такава диета, докато бачкаш, по някое време ще почнеш да се чувстваш като на купон с валкирии във Валхала...
 
От: От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Един съвет марихуана за жената сладко за децата работи безотказно :)
моя син ако яде сладко след 18 ч. и пощръклява :evil:

Понеже попита как работим тези с малки деца, да споделя и аз :)

На 4 г. е моя син и аз съм в ролята на нервната майка :) Понякога се събират 3 деца (моето и двете на брат ми, на същата възраст +/- ). Няма да казвам какво е като се скарат за нещо :twisted:

Решението за мен е - малко сън (аз спя по 4 часа напоследък) и много кафе. Но това е временно, лудост е да си мисли някой, че може така да кара вечно :) След това наистина трябва да разпределиш работата или да си направиш хубав бизнес план за автоматично реинвестиране. И на тоя етап наемането на офис незнам дали е добър вариант. Според мен, по-доброто решение е - пейнтбол в събота :D Разтоварващо, забавно, сред природата, без децата и без компютри. И най-важното - сред реални хора.

Сутрин ставам в 7, за да го приготвя за градина, правя закуска на баща му (щот ще му стане нещо, ако си направи сам сандвич, ами не - пица, палачинки, гофрети..). После вода:нескафе - 1:1 , за да стартирам. Уж като е на градина малкия трябва да се работи спокойно, ама не .. Все за нещо баща му ще се сети да си говорим точно, когато съм отворила 5 тежки програми или 20 таба на мозилата и ми насича интернета.
Напоследък се хващам ,че крещя като истерична и никой не схваща, че наистина не мога да стана от компа точно сега, щото ще забравя кой от всичките 400 файла съдържа точния стринг или кой от всичките е конвертиран (и пак не тръгва квот трябва). Аз съм малко на етапи и докато денонощно мисля за сайтове, така ги зае*авам с месеци. Много е странно, в един момент, ако видя някой така освирепял от седене на компа, сигурно бих му теглила едно конско колко неща пропуска и как не трябва да се държи с децата си. В същия момент обаче малкия ужасно се забавлява да тества горната граница за гласа си или да обърне някоя количка с дистанционно, да завре антената в гумите и да стърже до главата ми 30 минути! :evil:

Мога доста да попиша по темата, но рискувам да стана досадна и някой от заядливите тук пак да се изцепи неподходящо :clap:

п.с. Има разлика обаче кой от двамата родители ще си. Аз седях на компа и правех сайта на един хотел, въпреки, че бях започнала да раждам. И снимка имам от тогава, скъсаха ме от бъзици :wink: Тогава ме обявиха за тотално луда.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

.....
п.с. Има разлика обаче кой от двамата родители ще си. Аз седях на компа и правех сайта на един хотел, въпреки, че бях започнала да раждам. И снимка имам от тогава, скъсаха ме от бъзици :wink: Тогава ме обявиха за тотално луда.
Това ще е интересно :lol::lol:
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

@crazybrat, на снимката на профила, ти ли си ? :oops:
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Снимката от въпросната вечер, когато раждах пред нотпада ще ви я покажа като я намеря :mrgreen:
А ето как моя син го намерих един ден. Работех с лаптопа на леглото (щото мога да кърмя и да пиша :D ) и отидох до тоалетната само. Връщам се и кво да видя - P01-02-08_20.18[3]..jpg . Тук беше под 2 годинки.
 

Горе