Уебмастери с малки деца - как работите?

От: От: От: От: Уебмастери с малки деца - как работите?

:)
images.php
 
Последно редактирано:
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Е не се оплаквайте. Аз имам сестра в момента на 1 година и 3 месеца и изживявам този период още въобще преди да съм мислил за семейство :D Не че съм програмист, но отделям доста време пред компютъра с цел най-накрая да взема да направя един свесен проект с някой и да изкарвам пари. На 16 години съм пък аз :)
 
Последно редактирано:
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Не си ти човека, който да ми казва къде да пиша и къде не. Като не ти харесва, не чети.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Съгласен съм с lastsentinel в България има много млади и талантливи кадри, които имат бъдеще. И тези, които в момента ги наричат лапетии. След години ще гледат как големите проекти са дело на ' нито Уебмастерите и нито работещите ' .
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Аз съм относително малък (18г), но имам доста сериозен сайт, и мога да ти дам пример с това, че когато аз не мога да си свърша работата, брат ми ми помага. Та, можеш да научиш на нещо жена ти, която също, предполагам, би ти помагала. Все пак за пари става въпрос :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Съгласен съм с Stoyan Dimitrov можеш да научиш някой приятел или женати и да му даваш нещо от доходите си и аз бях така мъчих се сам да се справя но като видях че не мога сам и доходите намаляват брат ми ми помага доходите се увеличиха и има и за него :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Деца, бизнес с роднини и приятели не се прави, а най-малко с жена си. То и малко житейски опит си требе... ще се научите:)

И спрете да вярвате в 18 годишните милионери, шанса да спечелите от тото-то е по-голям. Даже и без да пускате фиш.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Евала бе колеги! От де толкова работа аз 1 проект да фана на месец и пак ми е берекет дето се казва :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Имам дъщеричка на 3 годинки. Още е във възраст на опознаване, тъпи въпроси и тем подобни. Имаше период през който беше ад да седна на компютъра, постоянно плачеше когато не е на него.

Решение: Просто купих един лаптоп и всичко приключи. :) Намериш ли на малчуганите занимание ще имаш и повече време за работа ;)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Човече, залагаш си капан! Решението ти е тотално грешно. След време ще му се молиш да остави малко ПЦ-то, ама няма да стане...

То си е твоя работа де...
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Не е добре идеята "Пускам му нещо на лапотпа да зяпа!" Така никак не е добре за развитието на детето. Преди малко четох статия на тази тема "сегашните деца." .. не мога да я намеря. Та и аз имам син на 2. Е няма, как да не му обърнеш внимание. Имам си работа, но си поработвам от вкъщи. И плана е след работа вечеря игри и към 21-22ч като заспи се захващам сериозно с нещо. Но на децата трябва да се обръща внимание. Все пак не сме ги създали само да се отчетем пред обществото (мое мнение). Но опрелено при наличието на деца КПД-то пада. Но пък весели монети намалят стреса, раждат идеи ..
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Слагай го, слагай на компа, след време да не проревеш, че е затлъстяло и не иска да играе навън, а само в чата и сайтове за запознанства кисне или играе игри и е като зомбирано?
 
От: От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Според мен, най-правилно решение е да си женен или омъжена за най-разбрания и мил човек на планетата.За да може когато кажеш: "Оставете ме за малко, имам да свърша нещо." , това да се случва, без да има негативни последици за всички:) Това ми напомня, че може да се пусне нова тема "Уебмастери с ревниви и себични половинки - как работите?, но лошото е, че в този случай, този невероятен форум леко би се отклонил от основната си идея :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

То това може да се разбере още преди да се появят децата, OOxenri. :) Ако не ти уважават личното пространство преди това, няма как да стане и след като се пръкнат дечурлигата. :) Ама не разбрах какво общо имат ревнивите половинки и работата? Нали работите не спите с работата си :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Става дума за друг вид ревност :). Нещо от сорта на: "Прекарваш повече време с тази скапана машина отколкото с мен":)
Понякога се случва да спя с работата си, не често, но се случва.Може да попитаме, по колко часа и в кои часове бачкат хората в този бранш, за да сме сигурни, че не съм единствен. :)Но това не е толкова важно, нали?
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Е, така е, но това си е до човека, както си го и казал в предния си пост. Ако жената е мила и разбрана, наистина, няма да я има тази ревност. Моя мъж е спал с работата си. Аз обаче смятам, че всеки има право да се развива в каквато посока иска. Освен това той го прави пак заради нас, както и аз сега. Така че...много компромиси трябват. А с децата...нещата стават още по-весели. :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Има ли разлика дали детето е пред компютър или пред телевизор? Едва ли! Аз моето от сега го слагам в мене като работя, понякога обърква нещата с неволни жестове по клавиатурата, но си е поносимо! Все пак едно такова дете когато стане на нашите години ще бъде много повече от това което сме ние сега!
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Vampir, никой не говори, че телевизора е по-добро решение от компютъра. И двете са си вредни, когато се прекали с тяхната употреба. Особено пък от малко дете. Защото ти си голям човек с изградени навици и знаеш кога трябва да спреш да гледаш или играеш, но не и то. Всичко, с което се прекалява е вредно, така че...Не мисля, че трябва да го слагаш в теб като работиш, по-добре намери някой или нещо да го занимава. :)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Аз в този форум чета май само смешките. Вие хубаво се оплаквате. Нека ви кажа, какво значи да ти е трудно. Две лапета на 3 години - близначета. Родих се 6 кг 200 грама живо тегло и двете.Да са ми живи и здрави. Няма баби. Няма помощ. Като бяха бебета съм ставала да ги кърмя. Толкова бях неадекватна, че търсих в завивките 3 -тото бебе, а такова немаааа....Да не говоорим колко са палави. В момента пиша на един лаптоп, който е без половината клавиши. Извадиха ги за разнообразие. Да не говорим колко добре се справят с компа. Наложи се да купим друг, защото този вече е техен. Пускат си филмчета, клипчета, отварят страниците в интернет, връщат ги напред назад пращат човечета на скайпа - страшна работа. Добре, че мъжът ми много ми помага, ама той е по цял ден на работа...
 

Горе