Уебмастери с малки деца - как работите?

От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Хе, хе, Kran, аз исках близнаци, май добре, че не ми се изпълни желанието. :)) И нашата е много палава, но аз съм от привилегированите, които имат баби, макар че още работят, но все пак могат да бавят понякога. Поне един-два пъти в месеца. И аз като теб в началото бях луднала, особено по нощите, но всичко минава. И сега е културна, поне колкото може да се каже за малко дете. :) Абе да са ти живи и здрави, големи бебета и много будни деца, палавостта ще я преживееш, ще видиш че после ще ти липсва.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Хе, хе, Kran, аз исках близнаци, май добре, че не ми се изпълни желанието. :)) И нашата е много палава, но аз съм от привилегированите, които имат баби, макар че още работят, но все пак могат да бавят понякога. Поне един-два пъти в месеца. И аз като теб в началото бях луднала, особено по нощите, но всичко минава. И сега е културна, поне колкото може да се каже за малко дете. :) Абе да са ти живи и здрави, големи бебета и много будни деца, палавостта ще я преживееш, ще видиш че после ще ти липсва.



Аз съм чувал,че колкото е по-палаво детето,толкова е по-добър матряла,когато порасне:)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Мерси, lavanis, и вие да сте живи и здрави. Знам, нямам избор, само да са ми живи и здрави.
Той материалът е хубав, ама източниците вече се изхабиха, а нямаме батерии...и тя стана една. Отдавна я караме на автопилот.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Пускай ги на градина, ако имаш възможност, така вие ще заредите малко, а и те да изхабят малко енергия. Малката откакто ходи е още по-интересна, освен това има много приятелчета. Но тя много обича контактите.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

и при мен така, бабите само му се радват и пречат, а най-голям кеф му е да затваря и мъкне лаптопа
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Аз съм от скоро татко и вече започвам да разбирам за каква лудница става въпрос. Освен всички хубави емоции има и постоянното бързане, безкрайните ангажименти и редовното закъсняване. От редовен служител - 9:30 в офиса, вече започнах да ходя след 11:30 - 12:00 защото постоянно има какво да се прави в къщи, да се мине през аптеката, да се обиколи града за точно този продукт и магазин... Разбира се, тръгването от работа в 18:30 е задължително, и на жена ми не и дреме че съм работил 3 часа по-малко в офиса. Луда работа ;)
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Ох, трудно е наистина, когато детенцето е 24 часа с теб, аз лично се опитвам да работя след като заспи, което ми гарантира по-малко сън и повече кафета през деня :)
Но пък е толкова хубаво, когато имаш някакъв допълнителен доход, с който може да зарадваш малкото същество като му купиш любима играчка или го заведеш на детски център!
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Аз съм с две деца - момче на 5 години и момиче на 3 месеца. Работя когато големия играе навън с децата, а малката спи, както и вечер, когато и двамата спят.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Ами как работим- взимаме си един таблет и работим от градинки и площадки. За офлайн работа е наистина трудно
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Аз понеже нямам деца но мога да ти дам сполучлив съвет през деня се радвай на децата си играй си с тях гледай да ги поизморяваш в повечко след което вечер когато заспят сядаш и работиш на спокойствие през деня си поспиваш малко по малко с повечко кафета и цигари ще успееш да изкараш 2-3 месеца тъкмо до тогава ще са поотраснали малко повечко и няма да са толкова много буйни и отново ще си промениш графика през деня да работиш вечер да спиш и така ще се редуваш 2 месеца през деня 2 месеца през нощта аз така правех когато батко ми живееше в нас с детето си. И Мога да ти кажа нещо което ти с сигурност знаеш че вечер се работи най-добре! местиш си компютъра на които работиш в някоя по затворена стая в която когато пушиш или си пуснеш слаба музика да слушаш и да си подсвиркваш докато работиш още повече ще те улесни защото съм сигурен че когато си сам си пуснеш слаба музика и се съсредоточиш и изпушиш една две цигари ще видиш каква е разликата! и колко по-спокойно се работи.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Да, вече е въпроса опира до самият човек дали може да работи нощем! но пък имаш ли желание и воля можеш да постигнеш всичко.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Здравейте, от скоро се запалих интернет маркетинга , досега съм се занимавал само с офлайн бизнес. Не разбирам от програмиране но има доста идеи и мисля, че интернет светът е подходящото място за реализиране на идеите ми . Винаги съм се определял като мечтател, за мен е по важно да реализирам някоя моя идея от колкото да не се пробвам и после да съжалявам, не ми пука че ще загубя пари по важно е да видя дадена идея дали ще сработи.Скоро - в Края на Март чакам бебе , и мисля за офис. Радвам се, че попаднах на този форум ,научих много. С две думи - радвам се, че съм тук.

Поздрави!
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Ох, трудно е наистина, когато детенцето е 24 часа с теб, аз лично се опитвам да работя след като заспи, което ми гарантира по-малко сън и повече кафета през деня :)
Но пък е толкова хубаво, когато имаш някакъв допълнителен доход, с който може да зарадваш малкото същество като му купиш любима играчка или го заведеш на детски център!

Само така :) Които иска си намира начин, който не иска си намира оправдание ...
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Ох, трудно е наистина, когато детенцето е 24 часа с теб, аз лично се опитвам да работя след като заспи, което ми гарантира по-малко сън и повече кафета през деня :)
Но пък е толкова хубаво, когато имаш някакъв допълнителен доход, с който може да зарадваш малкото същество като му купиш любима играчка или го заведеш на детски център!

Напълно съм съгласна с теб. За мен няма нищо по-хубаво да зарадваш своето слънчице с любимата играчка. Времената са трудни днес и всеки лев е добре дошъл. Пък и съм сигурна, че на много от нас това е хоби и работят не само за пари, а и с удоволствие. Мисълта ми е, че ако човек има желание и с малко дете ще може да работи.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Моите деца вече не са малки, но отраснаха покрай мен и компютъра. Не беше лесно, мама е в къщи - тя не работи. Вдигат шум, искат внимание, правят бели, искат си грижите. Но все пак е възможност за жените умеещи да работят на компютър и имащи идеи, да работят от вкъщи. Просто трябва да организират по-добре времето си и отношението си с децата и другите членове от семейството. Да изискват, уважението, което се полага на работещ човек.
 
От: Уебмастери с малки деца - как работите?

Моята малчуганка хулиганка другата седмица става на годинка. Вече щъка навсякъде и прави мноооого бели. Не е лесно да се работи, честно казано. През деня съм на работа(главната такава), след като се прибера се занимавам с нея, докато не стане време за лягане и чак след това се залавям за Уеб работата и обикновено работя до 0:00 - 1:00 часа. Съня не ми стига, хич даже, но предпочитам да работя и това, за да мога да осигуря всичко необходимо на детето ми - това ми е по-важно. Единственото ми наспиване е петък срещу събота и събота срещу неделя :)
 

Горе