Уебмстърска Социална мрежа

coolice

Owner
Тъикато доста хора поискаха предприемач да се развие в определена насока Нови проекти за Предприемач.ком

пуснахме като за начало

Предприемач Нет - Уебмстърска Социална мрежа

прилича на диг :) даваме линкче без нофолоу от вътрешната страница и в момента работим по налинкването на проекта за да вие полезен за употреба. Изявилите желнаие да ни подкрепят или да използват услугата може да се включат

от къде даваме линкче (в примера долу диип линка до статията е реален линк)
http://www.predpriemach.net/node/2

приемат се стаии на български и инаглииски има пингър и подава инфо към агрегатори така че приятно ползване :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Уебмстърска Социална мрежа

Браво, браво. :D

-----------------

Мъничко предложение:
След като вчера ме бан-наха за добро поведение от Spinn се зачетох и там тече дискусия за правилата и nofollow. Текущото предложение хем да има народ, хем да няма спам е:
По принцип линковете да са с nofollow, обаче за първите 1000 потребителя и тези с над 1000 линка (евентуално добра карма), да няма като награда на пионерите и най-старателните.
 
От: Уебмстърска Социална мрежа

Честито и от мен и скоро ще се напъни с много инфо - вече има, аз лично дадох на темите, които ми харесват по едно вотче. Мерси за подкрепата и се надявам да се напълни с много членове и там за да споделят това което искат със света, а естествено се заемаме и с маркетинга и. Успехи на всички записали се в нея.;)
 
От: Уебмстърска Социална мрежа

Добро начало. Радвам се, че нещата стават :)
Успех!
 
От: Уебмстърска Социална мрежа

Супер! Една статия от мен! Ще гледам да не прекалявам:)
 
От: Re: Уебмстърска Социална мрежа

Радвам се, че Предприемачите се разрастват. Едно голямо ЧЕСТИТО от мен ;)
 
ето какво ми хрумна ще държим на англииски ще я наликваме и стабилно от чужбина ще сложа англиикско описание отгоре но ще се приемат и сайтове на български ;)

така ще ви е наи полезна а и чуждит пазар е по голям :)

от наши хора за наши хора :) и за чужденци :)
 
От: Уебмстърска Социална мрежа

идеята освен евентуален повече трафик от вън и евентуално по скъп адсенс ли е?
или има и нещо друго? На Джон Смит защо му е гяурския ми сайт за ремонт на автомобил ЛАДА ?
 

Горе