Украйна - Русия какво ви е мнението

Обаче ми се струва, че все по-повече нямат право да са прави, освен ако не са в правата вяра.
Така е. Всички медии показват само страната на Украйна. Правилно постъпи Путин с налагането на цензура сега и затвор за всички олигофрени наречени репортери.....
 

Прикачени файлове

  • 1647277624713.jpg
    1647277624713.jpg
    493.6 KB · Преглеждания: 9
Не сте добре. И аз спирам да чета извращенията тук.

Ако гледаме съотношението на пропагандните клипчета, то "вашите" продължават да водят 10към1 :)
Иначе за какво да спираш? наистина ли си отвратен (и от какво аджеба) или просто нямаш стойностно мнение, което да базираш на факти..
Няма извращения. Има мнения, анализи, аргументи. В един спор трябва да има разсъждения и мнения базирани основно на аргументи, а не на емоции тип "ама как може да сте за тоя агресор" - Това разбираш, че не лови дикиш, лови емоция, но няма никаква спойност по една дискусия.
Явно за това се изпоспасихте по други форуми, защото нямате умения да водите дискусия ;)
 
Тук виждаме мирен гражданин да пече, чушки на покрива на цивилен блок (и после лошите руснаци които не харесваш печени чушки обстрелват блока).

Тук виждаме нагледно какво причинява Чернобил.. Брадати деца с оръжия в детска градина (вижте детските столове и маси)..
В телеграм има достатъчно видеа от дронове и камери на истината която се случва в Украйна...

Е тия са истински бойци..бахти гащниците. То от два километра личи (а и май е тенденция), че на страната на властта в Украйна се бият основно наемници. Ма ский му на тоя гащник брадата! Тие ранговете там по дължината на брадата ли се слагат. Как може брада и войник.. тоя как ще му се заклещи мазната четина един път на барабана на картешницата.. ще му я скубне са се кожляка на мига :D:D:D
Тия са страшни разпасаняци, ако верно тва им са бойците сметай каква анархия си е там и по принцип. То по-добре верно да ги приключват, тия ни връщат в средновековието :mad:

Не се сдържаха и пак метнаха бомба по цивилни в Донецк, по бял ден, по пладне..хората търчат да напазаруват нещо за през ноща, без предупреждения, чез коридори, "пиис/хепи ауърс" Айййде да ги заминават с 200 там и да продължава живота!
 
Така е. Всички медии показват само страната на Украйна. Правилно постъпи Путин с налагането на цензура сега и затвор за всички олигофрени наречени репортери.....

В тоя конфликт и после превърнат от един болен фашистки мозък - верно във война, единствените престъпници са медиите.
Фактически погледнато войната я направиха те и то съвсем умишлено.

Аз ако съм, след приключване на галимацията, ще хвръкнат стотици лицензии и ще хвърля всички да се борят на пазара на фрилансърите-копирайтъри :)
 
Е тия са истински бойци..бахти гащниците. То от два километра личи (а и май е тенденция), че на страната на властта в Украйна се бият основно наемници. Ма ский му на тоя гащник брадата! Тие ранговете там по дължината на брадата ли се слагат. Как може брада и войник.. тоя как ще му се заклещи мазната четина един път на барабана на картешницата.. ще му я скубне са се кожляка на мига :D:D:D
Тия са страшни разпасаняци, ако верно тва им са бойците сметай каква анархия си е там и по принцип. То по-добре верно да ги приключват, тия ни връщат в средновековието :mad:

Чудесно описа Кадировците.
 
Явно има нова практика да вкарват старци по лагерите, които в нагледните условия не биха издържали и 1 седмица. Доста евтина пропаганда. За жалост тук нивото падна до селска кръчма, която разкрива световния заговор след 5 мастики.
 
Междувременно, докато от всяка знайна и незнайна масмедия чуваме за "руските жестокости в Украйна", от никоя не чухме за други случки по същото време, вероятно за да ни спестят допълнителни грижи, например тая:

ООН: Израелските сили убиха 8 палестинци за две седмици, събориха 29 сгради
неделя, 13 март 2022 г.

В нов доклад на Службата за координация на хуманитарните въпроси на ООН (OCHA) се казва, че израелските сили са убили осем палестинци и са ранили 140 други, включително 20 деца, в окупираните палестински територии за период от две седмици.

Последните данни бяха публикувани в двуседмичния доклад за защита на цивилните в събота. Той обхваща периода между 22 февруари и 9 март, съобщи официалната палестинска информационна агенция Wafa .

Според доклада, 23-годишен палестинец, който беше застрелян от израелските сили близо до село Бурка на Западния бряг, северно от Наблус, на 2 март, почина от раните си седмица по-късно.

На 1 март 19-годишен палестинец беше застрелян и убит близо до град Бейт Фаджар, южно от Витлеем, се казва в доклада. Други двама бяха убити от израелските сили в бежанския лагер Дженин в същия ден.

В доклада на ООН се казва, че 15-годишно палестинско момче е било застреляно в село Абу Дис в Източен ал Кудс на 6 март, докато двама палестинци на 19 и 22 години са застреляни и убити в Стария град на Ал- Кудс, след като се твърди, че са намушкали и наранили трима израелски полицаи. 13-годишно момче също беше застреляно и убито близо до град Ал-Кадер, южно от Витлеем, на 22 февруари."

Не е интересно, пък и отдавна е рутина. Палестинските мъртви цивилни не са добри, като украинските мъртви военни (там вече е трагедия). Палестинските убити деца не са фотогенични и са далеч по-непредпочитан новинарски контент, отколкото селфитата или интервютата с "преживели ужаса" украинци, изглеждащи спокойни, даже щастливи. И как да не са, като много от тях пътуват към спасение в Европа, с осигурен месечен доход и т.н. Освен това, както знаем от същите места, където (и сега, и винаги) ни сочат кои са агресорите и кои жертвите, палестинчетата са "терористи" и ако не е чак добре, че се убиват, то поне не е повод за тревога, нито чак за показване по тв. Има ги пак по докладите на ООН, де, не са пренебрегнати съвсем:)

(Не че нещо съм се разтревожил, то тва там си е постоянно. Да вметна само м/у др.)
 
Нагледах сега набързо пичовете в хардуера. Там войната е почти спечелена от Украйна. Осем руски генерали на кайма. Руснаците бомбардирали бежанци от Харков. Русия всеки момент фалира. Бензиноколоките соро ще им се счупт и ще наливат бензин с черпака...

Тези там са в някаква мултивселена...
 
..Палестинските мъртви цивилни не са добри, като украинските мъртви военни (там вече е трагедия). Палестинските убити деца не са фотогенични и са далеч по-непредпочитан новинарски контент, отколкото селфитата или интервютата с "преживели ужаса" украинци...

Е, моля ти са... в hardwarebg фапат на снимките на мъртви руски генерали.
 
Не е интересно, пък и отдавна е рутина. Палестинските мъртви цивилни не са добри, като украинските мъртви военни (там вече е трагедия). Палестинските убити деца не са фотогенични и са далеч по-непредпочитан новинарски контент, отколкото селфитата или интервютата с "преживели ужаса" украинци, изглеждащи спокойни, даже щастливи. И как да не са, като много от тях пътуват към спасение в Европа, с осигурен месечен доход и т.н. Освен това, както знаем от същите места, където (и сега, и винаги) ни сочат кои са агресорите и кои жертвите, палестинчетата са "терористи" и ако не е чак добре, че се убиват, то поне не е повод за тревога, нито чак за показване по тв. Има ги пак по докладите на ООН, де, не са пренебрегнати съвсем:)

То да е амо това.. Те са вече безброй места по света и конфликти дори много по-големи и мащабни от този в Украйна. Ама там се ръкопляска винаги на страната на агресора/нашественика, без значение от жертвите, щетите и изобщо кой крив, кой прав. Единят просто е "легитимен", а другия просто е лош..и точка!
А сега журналята по цял свят си строшиха ченетата да се чекнат, сътвориха ебати драмите и театралните пиеси, не спират, правят го все едно ще продължи вечно. Няма такава лапация, а и сигурно серизоно ги захранват и тъпчат батериите.
По прозразна и нагласена история аз не съм виждал за скромното си 200-годишно съществуване.


Иначе, ако Обича, тоя дето ми влиза постоянно в акаунта, да спре да го прави, щото ще се караме :) ;) Поне да не цъка на нотификациите, щото глупака така се издава, че е влизал :p:p:p
 
За медиите не знам но лично аз разбира се, че ще съм по-заинтересован от случващото се в Украйна, а не в Палестина, Тамбукту или Папуа Нова Гвинея. Естествено, че ще сме по-съпричастни с европейци, които ни събира една религия, ценности, а даже и едни и същи корени. Ако някой тук се прави, че му пука за Палестина или Камбоджа е лицемер. Това е точно същото, колкото на руснаците и руските медии им пука за Мозамбик.
 
На мен като цяло също ми е гадно в темата. Аз не съм войнолюбива натура.
Но истината е, че пропагандата е отвратителна.
Обществото става все по тъпо и скапан.
 
Иначе, ако Обича, тоя дето ми влиза постоянно в акаунта, да спре да го прави, щото ще се караме :) ;) Поне да не цъка на нотификациите, щото глупака така се издава, че е влизал :p:p:p
Въй, и такъв филм ли има! Не съм аз - тва е сигурно; интернетите ви не ги разбирам.. Ама сигурно е Ноке, нали с него си имате интрига.. абе, не знам, ама усещам, че скоро конфликта в Украйна може да отече и ше има нужда от нова конфликтна тема, "Ноке VS Тупана - какво ви е мнението". Също смятам, че примирието м/у Нандибанди и Дефнюз дойде твърде пореждевременно и някак пресилено, само щото тук са на едно мнение. Когато темата заглъхне, виждам добри изгледи за възобновяване. Също се зародиха някои други нехаресвания м/у хора "от двата лагера", които обещават прерастване в трайни дразги, реализирани по фронтовете на други теми.. Бе има, има занапред:D:):)
 
Е, моля ти са... в hardwarebg фапат на снимките на мъртви руски генерали.
Е, те там сигирно си правят редит канали с такива снимки да лъскат на живо.
За някой форум от хора, на които не са им блокирали порнхъба ли става дума? Не знам дали е същия, чел съм нещичко оттук-оттам иначе..

"Байдън е обигран политик още от 70-те години, а Путин е войник и действа импулсивно както е обучен. Байдън като сенатор в началото на кариерата си всеки ден е ходил на работа с влака пътувайки часове и не е искал да остава в столицата, а това те изгражда като политик и те уважават"

"Dailymail със статия за изфабрикувани документи за разработване на биологични оръжия в украйна.

Тея Ватенки за 15 години (началото на програмата Biological Threat Reduction Program) не научиха че Department of defence не разработва биологични оръжия нали са забранени, просто си правят лаборатории да пазят най опасните патогени да не се разпространят
."

Но аз, като фен, преди всичко следя бившите централни нападатели, които дадоха много незабравими моменти на нашия отбор в миналото...

"Аз си изпълних дълга на гражданин. Видяхме се с един познат и поговорихме, и се оказа, че бил подкрепял Путин, та събрахме се да се видим вчера, пийнахме, погледахме, попрочетохме, поговорихме, той не следи нещата изобщо, и ми каза, че си е променил мнението, и че наистина не може Путин да развива имперска политика и да започва война, без да попита никого, още повече да лъже най-нагло за операцията. И като цяло такива неща, доволен съм


Това е опасния сегмент, неутралните, които не следят нещата. Все беше отекъл Мартинчо. Няма да е зле на държавно ниво да започне да се прави нещо срещу пропагандата, и то активно.

За войната лесно се убеждава човек, който иска да разбере, лошото е че моя приятел е пък станал култист на тема крипто, а там е много зле положението откъм спорове.

За Русия останаха хората, дето не искат да четат и да гледат и да слушат, и крайните кратуни за Путин
."
 
Въй, и такъв филм ли има! Не съм аз - тва е сигурно; интернетите ви не ги разбирам.. Ама сигурно е Ноке, нали с него си имате интрига.. абе, не знам, ама усещам, че скоро конфликта в Украйна може да отече и ше има нужда от нова конфликтна тема, "Ноке VS Тупана - какво ви е мнението". Също смятам, че примирието м/у Нандибанди и Дефнюз дойде твърде пореждевременно и някак пресилено, само щото тук са на едно мнение. Когато темата заглъхне, виждам добри изгледи за възобновяване. Също се зародиха някои други нехаресвания м/у хора "от двата лагера", които обещават прерастване в трайни дразги, реализирани по фронтовете на други теми.. Бе има, има занапред:D:):)
Ти къв си интригант долен. :love:

Аз наистина съм в потрес в какъв информационен вакуум живеят хората. Днес пътувахме с комшийката, която е горе-долу на възрастта на родителите ми. Ма тя знае само каквото казва телевизора. Аз започвам отгоре отгоре да я ограмотявам как стоят нещата с руската ОПЕРАЦИЯ, тя ме гледа с подозрение и вика ''не го вярвам това''. Казвам ѝ това са исторически факти и то от поне последните десетина години. Тя вика ''не е вярно. Ако е така, защо не са го казали по телевизията?'' Казвам "защото сме роби на сащ и медиите ни прокарват тяхната пропаганда...''. Не! Превъртя тая жена.

Не знам дали има връзка, ама тя е от първите ваксинирани и бустерирани. Бог е телевизор и никой друг не казва истината.

Ебаси оскотелата паплач е населението на планетата Земя в момента. Не нов световен ред, ами по две шашки динамит в гъза и да ги приключват. Тва и с чип не може да се управлява.
 

Горе