Украйна в момента!

От: Украйна в момента!

Аз знам коя е тая дивизия, просто си викам да не е почнал някой там да се прави на Вафен СС :lol:

А, отдавна са там... Аз затова му се чудех на Туск сутринта за ведрите намерения, щото тези 200 000 изклани поляци не са от войната. Как я мисли тази работа не знам - че те самите поляци ще го подгонят.
 
От: Украйна в момента!

watch
 
От: Украйна в момента!

По тая логика, ето ги и екстремистите от КГБ:

1z1uxw8.jpg


Снимките са от един и същи клип:

[video=youtube;6uHyQPZzTFY]http://www.youtube.com/watch?v=6uHyQPZzTFY[/video]
 
От: Украйна в момента!

Едното е държавен флаг, другото флаг на сирийски джихадисти. Едните в Украйна ги има с милиони, другите какво да го еба правят там?
 
От: Украйна в момента!

Едното е държавен флаг, другото флаг на сирийски джихадисти. Едните в Украйна ги има с милиони, другите какво да го еба правят там?

Това е стария флаг на Сирия, защо рещо че са джихадисти? Ние като развяваме самарското знаме и ние ли сме джихадисти :)

Не че се заяждам, просто аргумента не е сериозен. От едната страна имаме видео на хора застреляни на снайперисти, от другата - предполагаеми джихадисти в стил "опорни точни". Това се опитваме да изчистим...
 
От: Украйна в момента!

Отказвам се. Тоя поне пишеше грамотно и мислех, че е нормален.
 
От: От: Украйна в момента!

Това е стария флаг на Сирия, защо рещо че са джихадисти? Ние като развяваме самарското знаме и ние ли сме джихадисти :)
:shock: Кой използва тоя флаг в момента? Самарското знаме кога е било официален държавен флаг? Къде отиде.
 
От: От: От: Украйна в момента!

:shock: Кой използва тоя флаг в момента? Самарското знаме кога е било официален държавен флаг? Къде отиде.

Добре де, ето зимам ей това знам (било е официалното до 1990-та) и отивам на палатка там:
800px-Flag_of_Bulgaria_%281971-1990%29.svg.png


Аз джихадист ли съм или не последно?
 
От: Украйна в момента!

Ако вееш петолъчката си комунист. Излез на 9ти септември по улиците на София, ще видиш кой носи знамена с тоя символ. Това е гербът на НРБ, какво общо има с исляма?
 
От: Украйна в момента!

Ами опитваме се да разгадаем очевидния според теб факт, че на Майдана има джихадисти. Това малко ми напомня на оня виц "щом е оранжево, значи е портокал". Т.е. това което ти твърдиш може да е очевидно за теб, но за мен не е така. Това се опитваме да разнищим :)
 
От: Украйна в момента!

Остана ли в района някоя държава в която да не е имало подобни ситуации?
май всичките ни съседи минаха по този път?
 
От: Украйна в момента!

Предната седмица станах рано към 6 и пускам БТВ или Нова не помня точно и някъв дядо звъни по телефона и вика "не трябва да го приемат новия изборен кодекс"
И това става в 6 и нещо сутринта - Просто не ви разбирам. Зарад политика виждате кво става накрая, като в ЕГИПЕТ, ЛИБИЯ, СИРИЯ и Украйна.
 
От: Украйна в момента!

Толкова време президента да не може да измисли нещо...
аз примерно бих пуснал затворници с по-леки присъди като контрапротестиращи
също така полицаите може да са в цивилни дрехи или да се раздадат на протестиращите полицейски униформи


това вече не е протест и всички е позволено
щом убиваш, значи се съгласяваш да бъдеш убиван
 
От: Украйна в момента!

Хох тая снимка ... и нас ли ще почват да ни стрелят вече ако протестираме ... долни комуняги, като пиявици са .... никога не си отиват сами, само с бой.

Май си доста спрял - такива снайперисти се слагат винаги, дори си при Първанов, при всички президенти когато ходят някъде, тук в Бургас като са идвали винаги има такива хора по покривите още от както се помня.
 
Re: От: Украйна в момента!

Толкова време президента да не може да измисли нещо...
аз примерно бих пуснал затворници с по-леки присъди като контрапротестиращи
също така полицаите може да са в цивилни дрехи или да се раздадат на протестиращите полицейски униформи


това вече не е протест и всички е позволено
щом убиваш, значи се съгласяваш да бъдеш убиван

норти проблема е сериозен ако е прав Страна за тези бенеровци, каквото го написа тези дето стрелят стрелят и по полицай и по цивилни както се видя от клипчето на блеки... така че цивилните полицай също биха били мишени, както са мишени и протестиращите...


а пуснатите затворници от западните и централните части на украйна в общия случай биха се присъдинили към протестиращите за тях това не тяхното правителсво и техния курс ... няма таква сложна ситуация като са 23 на на 23 милиона... особено като са географско обособени...
 
От: От: Украйна в момента!

Толкова време президента да не може да измисли нещо...

Президента чака Путин да му каже какво да прави.
а Путин чака да види колко ще търпят западняците преди да му дадат повод за война, иначе скоро същите кадри ще ги има и от Москва. :twisted:
 

Горе