Украйна в момента!

От: Украйна в момента!

Европейците* най-накрая трябва да решат къде се намират. Дали в Европа или в НАТО.

Постоянно ги набутват в конфликти по света, напълниха се с араби и азиатци, стандартът им падна жестоко. Нищо добро не ги очаква при това положение.

Германия не съществува като суверенна държава. Тя е окупирана от САЩ след ВСВ. Имам предвид, до днес е окупирана. Съмнявам се, че могат да решат каквото и да е сами.
 
От: Украйна в момента!

Германия не съществува като суверенна държава. Тя е окупирана от САЩ след ВСВ. Имам предвид, до днес е окупирана. Съмнявам се, че могат да решат каквото и да е сами.

Надявам се, че могат.


След като откупиха озитата за 10 млрд. от белязания, те успяха да се взаимоинтегрират. През 1996 се мотах у Северна Чехия и без да искам минах границата с Германия на един панаир - бяха пълна мъка (представи си бг-пънкари с мръсно неподрязано кутре, гледащи тревожно в бъдещето и рупащи нещо като шкембе с шнапс).


Обаче се оправиха има-няма за 10 години, повечето страни ги уважават и смятам, че вече имат място в съдбините на Европа по мирен начин.


Дори наскоро изпратиха за първи път войски извън границите на ФРГ, макар че не съм много сигурен дали това е положителен факт. Повече за позициониране в геополитиката е било, вероятно.
 
От: От: От: Украйна в момента!

Ти осъзнаваш ли изобщо каква тема повдигаш и с кого я обсъждаш?

Защо бе колега, да не си ****** ?!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Украйна в момента!

Не съм, що?

П.С. обръщението "колега" е дразнещо, наистина, все едно съм в бг-университет. Не ми плащат на лекция. Изучете се, натрупайте знания и опит, па тогава.
 
От: От: От: От: Украйна в момента!

Защо бе колега, да не си ?!

:shock:

+ руснак, украинец, лондончанин, българин..и стана много объркано :D
 
Последно редактирано от модератор:
От: Украйна в момента!

българина па откъде го измисли? Много чужденци знаят български по-добре от средностатистическия обитател на този форум.
 
От: От: От: От: От: Украйна в момента!

:shock:

+ руснак, украинец, лондончанин, българин..и стана много объркано :D

... комунист, антиевропеец, антисемит или пък напротив, ... абе има какъв да е .
Аз съм от село и съм за малко 8)
 
От: Украйна в момента!

Па си дама, ще ти простя за малко :)

Шегувам се. Извинявай. Въпреки че темата е сериозна!

Не ми отговори къде е Русия? в цялата картинка. Аз мисля, че и тя има доста какво да губи или да спечели. Как и какво влияние може да окаже?
 
От: Украйна в момента!

Писал съм къде й е мястото дори в този форум, но вероятно в раздел "Политика".

Русия и Германия могат да бъдат оста на Европа. Дори за по-слабите страни ще е изгодно, тъй като ще получат достъп до голям платежоспособен пазар, на който са имали позиции от време оно. Дори пиперките в Русия все още ги наричат "болгарский перец" (макар че е същата абракадабра като руската салата вместо салатата на Оливие)

Ясно, че за Русия е по-ценна Азия, но с китайците и японците също не става толкова лесно - трябва да има конкуренция.
 
От: Украйна в момента!

Русия и Германия могат да бъдат оста на Европа.

Русия няма да намери място в Европа, сама си отряза клона когато започна да трови хора с полоний... А освен един газ какво друго може да предложи на Европа - жигули, чушкопеци и блядове...
 
От: Украйна в момента!

Протестите в Украйна си миришат от всякъде... както си и по света.

[video]http://www.youtube.com/embed/SOmpICEfN5o[/video]
 
От: От: Украйна в момента!

Протестите в Украйна си миришат от всякъде... както си и по света.

[video]http://www.youtube.com/embed/SOmpICEfN5o[/video]

Украинец (на картата пише), вероятно полицай, член на международната асоциация на полицаите, пребит от Беркутци... Какво миризливо виждаш? Моля, обоснови инфантилния си коментар.
 
От: Украйна в момента!

1897752_828589783833429_998021679_n.jpg
 
От: Украйна в момента!

Тая параноя един ден ще те довърши... :) Хората постоянно се срещат едни с други, изказват подкрепа/неодобрение, нали за това я цялата политика.

За мен лично по-тревожна е една друга среща - любимия на баба ти и майка ти Орешаро, Янукович който толкова разпалено защитаваш и който праща снайперисти срещу протестиращи и един диктатор избил стотици хиляди души за една вечер. Ей това е по-притеснително. Иначе САЩ наистина са подкрепяли Бин Ладен и му изядоха сиренясалия, че и всички ние покрай тях...

Oresharski-i-YAnukovich.jpg
 
От: От: Украйна в момента!

В България бяха платени, в Украйна първия ден като излязоха 150,000 пак бяха платени ... абе въобще продажна работа. Хората ясно заявиха, че искат в Европа, а не искат в прегръдката на Русия и Евразийския съюз, където човешкия живот няма никаква стойност (спомнете си театъра в Беслан, където милиционерите "приспаха" завинаги над 100 човека от заложниците). Разликата между България и Украйна е, че там имат капацитет - 45 милиона, от които доста млади хора. Тука сме бабички и промити от комунистите мозъци. Русофилите след Асад най-вероятно и Ал Кайда ще намесят...

А бе, откъде изскочи този прашасал профил от 2007-ма с 50 мнения до тази тема?!? :shock:
Дори твърдия електорат на БСП, ДСБ и ГЕРБ (Атакистите вече млъкнаха) в този форум не говори толкова лозунгово...
То бива заучени фрази и лозунги, но все едно съм на конгрес на ДКМС - пищни заучени фрази и нищо лично казано.

А мислех, че нищо няма да ме изненада в този форум, относно политика и геополитика.

NB
На ЦРУ кадрите явно са по-добри от тези на БСП.
 
От: Украйна в момента!

На Майдана вярно останаха само интелигентни хора, които се борят за ясна кауза.
А уж разправят, че живеем в най-прогресивното време...

[video=youtube;mL2Mi0Oovl0]http://www.youtube.com/watch?v=mL2Mi0Oovl0[/video]
 
От: Украйна в момента!

Georgi много ти се е промил твоя мозък ако предполагаш, че това не са подкрепени протести - оръжия, нападения над униформени лица с цел отнемане на живота им. Това може да е всичко друго, но не и протест. Група хора атакуват със сила пазителите на реда (колко си вършат работата качествено няма да коментирам).

Колкото до това, което писа, че е полицай човека... Ти би ли тръгнал срещу твой колега да го убиваш/биеш или? Полицайте имат ли право да участват в протестите? Да заемат страна, която ясно да изразяват? Да застават срещу правителството?

Русия не даде на света да атакува Сирия. Сега света подклажда напрежението в Украйна. Най-потърпевши са украйнците. На тях ще им е добре да не участват в нито един от двата съюза, но където играят парите, чувствата нямат работа там. Това е лично мнение.
 

Горе