Умните и красиви родоостъпници и продажници

От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Нали Путин каза, че само срещу ИД се били, кви са тези "лъжи" от руското министерство на отбраната - 80% от целите не са били по ИД? Владко, Страната и компания нали от сутрин до вечер все линкове я от блица я от някой руски маргинален сайт(който го публикуват в блица) говореха за погроми на и отстъпления на ИД, а у пък то кво ...

http://www.reuters.com/article/2015...is-syria-russia-strikes-idUSKCN0SF24L20151021

тая статия си я заври знаеш къде.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ей ги "неплатените" с нов спектакъл...

http://gospodari.com/сидеров-за-полицията-гей-общество-мутри-бандитчета-video86562.html

пп Щом и бялата златка е против електронното гласуване, всеки да си прави сметка. :)

Няма такъв цирк! :cry:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

тая статия си я заври знаеш къде.

Чакаш явно новите опорни точки ...
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Какво има да чакам, тая статия е пълна манипулация, не видях никакви факти, 80 процента не били по ИД , а къде са? Кой гърми болници, сватби и ТЕЦове?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Какво има да чакам, тая статия е пълна манипулация, не видях никакви факти, 80 процента не били по ИД , а къде са? Кой гърми болници, сватби и ТЕЦове?

Ще си перифразирам горният пост- чакай новите опорни точки после пиши, защото само бисери пишеш - статията е базирана на данни от руското МО за Русия, а не какво правили САЩ в Афганистан!
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ще си перифразирам горният пост- чакай новите опорни точки после пиши, защото само бисери пишеш - статията е базирана на данни от руското МО за Русия, а не какво правили САЩ в Афганистан!

абе пак прочетох тая измислена публикация, дай да я видим тая извадка, че те всичко може да си напишат. Аз като гледам ИД как се кълчят и маневрират и не знаят къде да ходят, все ми е на мисъл, че Владаеца здраво ги е натиснал.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Как се кълчат и маневрират?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Нали Путин каза, че само срещу ИД се били, кви са тези "лъжи" от руското министерство на отбраната - 80% от целите не са били по ИД? Владко, Страната и компания нали от сутрин до вечер все линкове я от блица я от някой руски маргинален сайт(който го публикуват в блица) говореха за погроми на и отстъпления на ИД, а у пък то кво ...

http://www.reuters.com/article/2015...is-syria-russia-strikes-idUSKCN0SF24L20151021

Бях се отписал от тази тема, но пак съм бил споменат. Умерени или неумерени, щом са с оръжие в ръка и убиват хора-са терористи. Те пищят заради наемниците от Блекуотър и инструкторите от ЦРУ, че не можаха да ги изтеглят, предполагам първите дни са бомбили точно лагери на терористите с американци. Аз лично, а предполагам и другите, смятам всички за терористи, и точно тия "умерените" са по-опасни,защото имат инструктори и професионални наемници при себе си, и е било редно първо тях да очаткат. :)
А по казуса умерени/неумерени: Все едно да отидеш в гетото и да кажеш кой миллет е крадлив и кой не... :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Е нормално нали такава е политиката на Путин - всеки, който не е с мен е враг на народа, та и всеки вече е терорист. Значи ИД са чавдарчета щото си нямали професионалисти - смятай ако има сигурно до Москва щяха да стигнат на север и на изток до Китай а на запад до Париж ........
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Е нормално нали такава е политиката на Путин - всеки, който не е с мен е враг на народа, та и всеки вече е терорист. Значи ИД са чавдарчета щото си нямали професионалисти - смятай ако има сигурно до Москва щяха да стигнат на север и на изток до Китай а на запад до Париж ........

Toлкова си русофоб, че подкрепяш явно ислямска държава и близките и въоръжени групировки, които от страх се зоват "опозиция". Рязан читак, време е да заминаваш за Сирия и да се присъединиш към "умерената" опозиция, за да ти разкатаят фамилията руснаците.
http://www.blitz.bg/news/article/369872
Ето я тази умерена опозиция, въоръжена с умерени оръжия - противотанкови установки от краварите от ФАЩ - ех горките и мили умерени ислямисти, трябва да ги пазим, веднага да съберем пари на блекаут и другите кравари за билет до Сирия, че да ходят да защитават тези мирни граждани.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Е нормално нали такава е политиката на Путин - всеки, който не е с мен е враг на народа, та и всеки вече е терорист. Значи ИД са чавдарчета щото си нямали професионалисти - смятай ако има сигурно до Москва щяха да стигнат на север и на изток до Китай а на запад до Париж ........
The majority of strikes, according to the analysis, have instead been in areas held by other groups opposed to Syrian President Bashar al-Assad, which include al Qaeda offshoots but also fighters backed by Washington and its allies.
Значи, Ал Кайда и Фронт ал Нусра не са терористи, така ли? Смисъл, подкрепят се от САЩ и Запада, значи трябва да са добри демократи?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Значи, Ал Кайда и Фронт ал Нусра не са терористи, така ли? Смисъл, подкрепят се от САЩ и Запада, значи трябва да са добри демократи?

Толкова е пристрастен, че не виждам смисъл да споря с него, преди ми беше интересно, сега все по-често се налага да му отговарям с клишета, и вместо да го правя, предпочитам да си замълча. Вчера в другата тема, на клипа със затъналите Хамъри, от 100 реки вода изкара, само и само да не каже, че са тъпи и некадърни копелета великите морски пехотинци на САЩ. То да не е Джейсън Борн... :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Толкова е пристрастен, че не виждам смисъл да споря с него, преди ми беше интересно, сега все по-често се налага да му отговарям с клишета, и вместо да го правя, предпочитам да си замълча. Вчера в другата тема, на клипа със затъналите Хамъри, от 100 реки вода изкара, само и само да не каже, че са тъпи и некадърни копелета великите морски пехотинци на САЩ. То да не е Джейсън Борн... :lol:

Не се меся в български вътрешнополитически теми обикновено, но тази па зави нанякъде, та ще се отбележа....

Това в Португалия бе уникална гледка, още не мога да повярвам. У нас дори всеки чукча и чиновник знае какво се прави в подобна ситуация. Дори когато ходят на риболов с Лада Нива, а не с Тигър или Хамър
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Toлкова си русофоб, че подкрепяш явно ислямска държава и близките и въоръжени групировки, които от страх се зоват "опозиция". Рязан читак, време е да заминаваш за Сирия и да се присъединиш към "умерената" опозиция, за да ти разкатаят фамилията руснаците.
http://www.blitz.bg/news/article/369872
Ето я тази умерена опозиция, въоръжена с умерени оръжия - противотанкови установки от краварите от ФАЩ - ех горките и мили умерени ислямисти, трябва да ги пазим, веднага да съберем пари на блекаут и другите кравари за билет до Сирия, че да ходят да защитават тези мирни граждани.

Аха да разбирам, че съм русофоб когато казвам обективни неща - казвам че по същата политика от вътре действа и на вън, само където не срещу ИД за жалост.

Значи Немецов и той е бил русофоб и враг на народа, щото не е бил с Путин - ех колко плоско, но не мога да искам повече от теб, без опорни точки толкова.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Значи, Ал Кайда и Фронт ал Нусра не са терористи, така ли? Смисъл, подкрепят се от САЩ и Запада, значи трябва да са добри демократи?

Да съм казал такова нещо?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Толкова е пристрастен, че не виждам смисъл да споря с него, преди ми беше интересно, сега все по-често се налага да му отговарям с клишета, и вместо да го правя, предпочитам да си замълча. Вчера в другата тема, на клипа със затъналите Хамъри, от 100 реки вода изкара, само и само да не каже, че са тъпи и некадърни копелета великите морски пехотинци на САЩ. То да не е Джейсън Борн... :lol:

Ти да беше мълчал хубаво, но защо пак лъжеш и правиш интриги не знам - ако това е вадена на вода от 100 реки то ти трябва си Мики Маус:
Това с атмосферите е добре ама не при толкова тежко чудовище и то не в толкова фин пясък - не знам какво са си мисли честно казано с този "десант".

Напълно съм съгласен с думите на Страната.
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Аха да разбирам, че съм русофоб когато казвам обективни неща - казвам че по същата политика от вътре действа и на вън, само където не срещу ИД за жалост.

Значи Немецов и той е бил русофоб и враг на народа, щото не е бил с Путин - ех колко плоско, но не мога да искам повече от теб, без опорни точки толкова.

Къв е тоя Немецов?

Ако става въпрос за Борис Немцов, то той си беше пич, но прекалено кариеристично настроен.. Искаше дори президент на РФ да става... не че не беше умен човек, но да станеш руски президент не се иска само ум, трябва да си родолюбец и мъж.

След това се изтъркаля по наклонената плоскост - подкупи, жени, американски грантове. Не беше от най-продажните, имаше си понятия за чест и достоинство, на мен лично ми беше дори симпатичен донякъде (следях му развитието още откак бе губернатор). Но стана ненужен на спонсорите си предвид ниската обществена подкрепа, а знаеше много за тях.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

За същият говорим ...
 
Последно редактирано:
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Но стана ненужен на спонсорите си предвид ниската обществена подкрепа, а знаеше много за тях.
Точно. И аз не мисля, че Путин е имал някаква сметка да го ликвидира. По-скоро, тези които са го хранили, са решили да му приключат животеца.

@Блек, като не си го казал, какво ти пука, че Путин казвал, че ще напада ИД, а бомбел Ал Кайда? Ти какво искаш, да е единствения честен в тоя нечестен свят ли?
 

Горе