Умните и красиви родоостъпници и продажници

От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Точно. И аз не мисля, че Путин е имал някаква сметка да го ликвидира. По-скоро, тези които са го хранили, са решили да му приключат животеца.

@Блек, като не си го казал, какво ти пука, че Путин казвал, че ще напада ИД, а бомбел Ал Кайда? Ти какво искаш, да е единствения честен в тоя нечестен свят ли?

Всъщност, Путин каза, че руснаците ще атакуват терористичните групировки - никога и никъде не е казвал, че ще набива канчето само на ИДИЛ.

Спорът (ако може така да се нарече) със САЩ и подкрепящия ги "62-членохуйник" е за това, което се нарича "опозиция". Т.е за "свободната сирийска армия" и други, които не били терористи (или били "умерени" такива и се борили само срещу Асад).

Тъй като руснаците не сме виждали дори и един представител на тази свободна сирийска армия от близо година (освен един дедо, който живее като аристократ в Париж), то бе логично да помолим САЩ и 62-хуйника да кажат кои са тези хора, ако ги познават. Поне, за да не им метнем някоя бомба на главите, докато сме в неведение. А в по-сериозен аспект, за да може паралелно да организираме преговори между сирийското правителство и опозитията с цел провеждането на едни нормални политически избори в близко бъдеще, след като завърши войната. На които сирийците сами да изберат политическите си водачи, а не сульо и пульо от чужбина да им ги посочват.

Засега отговор кои са тези хора и къде са техните позиции от САЩ няма.
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ти да беше мълчал хубаво, но защо пак лъжеш и правиш интриги не знам - ако това е вадена на вода от 100 реки то ти трябва си Мики Маус:.

Това с атмосферите е добре ама не при толкова тежко чудовище и то не в толкова фин пясък - не знам какво са си мисли честно казано с този "десант".

Трябваше да ти отговоря там, че "на кривата ракета, космоса и е виновен", но понеже избягвам клишетата, си замълчах. Ама то пак рови и ме дразни, и все пак ме принуждава да му отговарям с клишета. Не ми намесвайте името и няма да ви се меся в плямпането. Бях се отписал от тази тема още миналата седмица, но си ме споменал, може би нарочно (че трябват брой мнения на ден(може би)).
Тъпи и некадърни копелета са и излагацията на португалския бряг е пряко обяснение защо бомбят болници, тецове и места, където няма нито идиловци, нито умерени идиловци, нито от хората на Асад.
А ако нашите умни и красиви продажници от гротескна мрежа бяха като Немцов, със сигурност нямаше да има подобни теми за тях...
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

@Блек, като не си го казал, какво ти пука, че Путин казвал, че ще напада ИД, а бомбел Ал Кайда? Ти какво искаш, да е единствения честен в тоя нечестен свят ли?

Нищо не ми пука, просто някои от форума му сложиха ореол на истината и величието и дават някакви линкове за громене на ИД, пък то друго - зелените човечете 2.0
 
Последно редактирано:
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Питам те, кога ще заминаваш за Сирия за да помагаш на мирните и умерените опозиционери въоръжавани от сащ с ракети?
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

@Страна, вие като не са ги виждали - кви ги говори Лавров, по точно за избори ми е интересно?
http://uk.reuters.com/article/2015/10/24/uk-mideast-crisis-syria-russia-idUKKCN0SI08620151024 http://www.aljazeera.com/news/2015/...an-army-air-strikes-isil-151024122412307.html - ако е истина

За да си в час с изказванията на Лавров, чети сайта на МИД на РФ www.mid.ru и цитирай в оригинал. В края на краищата Сергей Лавров е министър на външните работи, а не журналист от Ал-Джазира, преразказан от Ройтерс. Западните медии много често подменят понятията.

Това че подменят "сирийска опозиция" със "сирийска свободна армия" е техен и, респективно, твой проблем, а не мой.
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

За да си в час с изказванията на Лавров, чети сайта на МИД на РФ www.mid.ru и цитирай в оригинал. В края на краищата Сергей Лавров е министър на външните работи, а не журналист от Ал-Джазира, преразказан от Ройтерс. Западните медии много често подменят понятията.
Вярно ли е или не е вярно? Руски не знем, помогни ни.
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Не е вярно. Ако не можеш да си преведеш трите изречения в линка, то ползвай Google Translate. Макар че с просто око се вижда, че " сирийска свободна армия" в изказването на Лавров липсва. Има "сирийска опозиция".
 
От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Не е вярно. Ако не можеш да си преведеш трите изречения в линка, то ползвай Google Translate. Макар че с просто око се вижда, че " сирийска армия" в изказването на Лавров липсва. Има "сирийска опозиция".

Внимание!!!

На сайте проводятся технические работы! Попробуйте посетить страницу позднее.

Това виждам на линка ти.

Това че подменят "сирийска опозиция" със "сирийска свободна армия" е техен и, респективно, твой проблем, а не мой.

От кой се състои сирийската опозиция?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Обърнахте темата на поредната политика.

Не знам, ама КГБ и на Путя обкръжението са много тъпи парчета. Да наливат пари на белата златка. Не можаха ли някой по-културен да намерят.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Питам те, кога ще заминаваш за Сирия за да помагаш на мирните и умерените опозиционери въоръжавани от сащ с ракети?

Явно са дошли опорните точки - само не очаквах да са толкова плиткоумни!
 
От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

От сирийски опозиционери. "Свободна сирийска армия" от поне една година има само в речника.

Затова Сергей Лавров предлага, ако има такова животно, то да му помогне. За тази цел САЩ и членохуйника трябва да посочат с пръст - ей-тва животно се нарича "ССА".
 
От: От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

От сирийски опозиционери. "Свободна сирийска армия" от поне една година има само в речника.
Аз не знам за други сирийски опозиционери освен ССА. Кои са те? Освен чичката от измисления инфо център, който подава информация към всички западни медии.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Сирийската опозиция отказа предложената от Русия помощ в борбата с ИДИЛ


Самир Нашар от Сирийската национална коалиция, главната опозиционна политическа организация, също отхвърли възможността за съвместни действия между умерените бунтовници и Русия: „Вместо да говори за готовност да подкрепи „Свободната сирийска армия“, тя трябва да спрат да ни бомбардира. 8 % от руските удари са насочени срещу ССА“, каза той.
 
От: От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Аз не знам за други сирийски опозиционери освен ССА. Кои са те? Освен чичката от измисления инфо център, който подава информация към всички западни медии.

Добре бе, момче, кво ми дреме, че ти не знаеш нещо или не разбираш руски? Москва цяла година вече организира срещи между сирийските власти и опозицията, има протоколи от тези срещи навсякъде.

Чети си там Ройтерс, Ал-Джазира и БиБиСи и не ме занимавай - не съм ти преводач.

Тва като с батериите, егати. Чул-недочул и веднага вчерашно лайно обявява хората в лъжа. Ми чети бе, ахмак, то сляпото окато прави.
 
От: От: От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Добре бе, момче, кво ми дреме, че ти не знаеш нещо или не разбираш руски? Москва цяла година вече организира срещи между сирийските власти и опозицията, има протоколи от тези срещи навсякъде.

Чети си там Ройтерс, Ал-Джазира и БиБиСи и не ме занимавай - не съм ти преводач.
Иванушка, по-полекичка с изказните средства. Сипи си една водка и спри да даваш линкове към неработещи руски сайтове. Как да чета, като сайтът е счупен? До ония ден братушките бомбихте ССА и хората с кеф констатираха, че няма сирийска опозиция, щото всеки който се бори срещу режима на Асад е терорист. Сега друго 20. Леко шизофренна нотка ли усещам в руската дипломация?

Опозицията воюва срещу Асад.
Асад воюва срещу опозицията.
Русия бомби опозицията в лицето на ССА, защото те са терористи, които воюват срещу Асад.
Русия иска да подкрепя ССА, за да се бият срещу Ислямска държава.
После сигурно ще подкрепи и Ислямска държава, която до вчера е бомбила.

Смех :lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Опозицията воюва срещу Асад.
Асад воюва срещу опозицията.
Русия бомби опозицията в лицето на ССА, защото те са терористи, които воюват срещу Асад.
Русия иска да подкрепя ССА, за да се бият срещу Ислямска държава.
После сигурно ще подкрепи и Ислямска държава, която до вчера е бомбила.

Асад воюва срещу терористите.
Русия бомби терористите.
Русия няма как да подкрепи ССА, тъй като според нея такова нещо вече не съществува. Ако САЩ посочат тва нещо и то наистина има за цел чисто политически искания, то ще ги подкрепи. Както подкрепя политическите преговори на сирийската опозиция със сирийските власти Най-малкото - поне няма да ги уцелва като ги знае кои са.

Това че ти си тъп и не можеш от фактите да правиш коректни изводи, не е мой проблем. Ако не знаеш фактите, то питай знаещите хора както трябва - вежливо и с респект. Докато се държиш като ахмак и селяндур, то съм в пълното си право да ти наритвам задничето с примери за това, колко си невеж в дадената област.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

А какво ще подкрепи Русия. Кои са опозицията, кои са техните водачи, лидери, членове. Те водят ли въоръжена борба срещу Асад?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ползвай Гугъл (друга търсачка си нямате) преди да се навреш в дадена, непозната за теб тема.
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ползвай Гугъл (друга търсачка си нямате) преди да се навреш в дадена, непозната за теб тема.
Отговор на трол. Това е твоя теза, не на гугъл. Ако не можеш да я защитиш, проблемът не е на гугъл. Като напиша в гугъл "сирийска опозиция" ми излизат само новини как Матушка Россия бомби позиции на ССА и американците мърморят.

Питам, сирийската опозиция води ли срaжения срещу сирийската армия? Ако води, това не я ли прави терористично форминования? Какво значи "умерена" опозиция. Мисля, че един от любимите ми карикатуристи Латюф добре го е нарисувал.

radical-and-moderate-syrian-rebels-middle-east-monitor.gif
 

Горе