Умните и красиви родоостъпници и продажници

От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Нищо не съм се жегнал! Не случайно написах това, което написах под линка към видеото. Нали не мислиш, че случайно съм го сложил там. Като искаш да си говорим за Сидеров, отвори тема за Сидеров. Клипчето, което пуснах е 100% релевантно на темата, която обсъждаме тук. Твоето мнение в нея е 100% ирелевантно на нея!

Разбери че ми е писнало във всяка тема да се почва със Сидеров. Когато имаше какво да се каже го казахме. Десетките са темите и страниците където сме обсъждали всичко покрай него. Ако имаше друга медия с подобно клипче, бъди сигурен, че щях дам линк към сайта на другата медия, за да избегна това, което правиш сега.

Ти видя ли Крумова да отрича? Аз щото чух да казва, че е взела парите за журналистическа работа, от това по-голямо доказателство трябва ли ти?




Биааро, ти какво се жегна толкова, че така влизаш?
Не случайно питах дали някой знае, ако знаех нямаше да питам нали?
От снимки с цифрички от кога му викаме документ - щото в сайта Хамерика за БГ не пише, кое ФЛ какво взима.

Не сменям темата ни фоукса, давате видео с любимите от атака, как така настървено питат, та се сетих за бялата златка, ако не бяхте го постнали нямаше да питам - щото малко двулично кой какво взимал от хамерика за БГ, и се питат от политическата ТВ на златният пръст - малко доста иронично не мислиш ли?
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Братче, нямаше ли какво по смислено да кажеш. Ти нали си по официалните данни и на тях се базираш и стъпваш винаги. Дай сега документ да видим колко и от кого е взел Сидеров, както е при тия убавци тука. А, нямаш, верно ли!? Стига с тея тъпни вече.... Почваш да ставаш и ти като тях, не ме гледайте мене, гледайте другите. Със Сидеров се занимаваме години на ред, нищо ново няма при него. Тука с тея мушмуроци вече е актуално, стига си се мъчил да изместиш фокуса.

Някой иска документ? Получава документ ;)

8391519b.jpg
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Някой иска документ? Получава документ ;)

8391519b.jpg

Волен се издегустира, той е ясен. Ама дайте сега тези сегашните да ги анализираме, за 6 млн. е ясно защо медиите на Прокопи бълват пропаганда като замаяни. Ама ето, примерно такива като Лорчето и Асенчо, за 100 бонки който иска, може да си ги прасне. Едва ли ще имат против и групово... :)
Политиката на телевизиите не е НЕзависима, а НПОзависима! #игнор от мен и толкова, гледайте Дискавъри и не се ядосвайте с тези мърши. ;)
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Чакай и аз да пусна един документ, дето изглежда още по достоверен, има си входящ номер, печат и тн. атрибути :)

%D0%A1%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0.jpg
 
От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Чакай и аз да пусна един документ, дето изглежда още по достоверен, има си входящ номер, печат и тн. атрибути :)

%D0%A1%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0.jpg

А отговора има ли го документиран?
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Нищо не съм се жегнал! Не случайно написах това, което написах под линка към видеото. Нали не мислиш, че случайно съм го сложил там. Като искаш да си говорим за Сидеров, отвори тема за Сидеров. Клипчето, което пуснах е 100% релевантно на темата, която обсъждаме тук. Твоето мнение в нея е 100% ирелевантно на нея!

Разбери че ми е писнало във всяка тема да се почва със Сидеров. Когато имаше какво да се каже го казахме. Десетките са темите и страниците където сме обсъждали всичко покрай него. Ако имаше друга медия с подобно клипче, бъди сигурен, че щях дам линк към сайта на другата медия, за да избегна това, което правиш сега.

Ти видя ли Крумова да отрича? Аз щото чух да казва, че е взела парите за журналистическа работа, от това по-голямо доказателство трябва ли ти?

Да не си още част от електорта им, че така настояваш да няма смяна на фокус според теб!
Релевантен е линка и не отричам нищо, но също така е и релеватна асоциацията - гузенен негонен бяга та за това.

Дай сега се върнем в темата ....
Гледах го и затова се сетих за златката.

Сега да оставим фенщината на страна - за журналистическа работа от 3-та страна не можеш ли да взимаш пари? Все едно някой от тук пишещите да прави сайта на ВТБ банк или Хамерика за БГ и да си получи от там парите и да го обвиняваш що ги е взел!
Също така аз казах за снимките и цифрите от миналата страница към ФЛ.
Също така от сайта виждаме по линия на Българион какво пише:
http://www.americaforbulgaria.org/grants/view/8yZ1HA9B

Нито пише, че са дадени 100 бона на Лора Крумова, нито нищо, а това:

Грантът подкрепя поредица от журналистически разследвания на общинските избори през 2015 година. Журналистически екипи от Нова телевизия се насочват към шест общини, за да разследва изразходванвто на общински средства, наличието ма корупционни практики, изборни измами и манипулации.

Сега големият въпрос е да не се разследват практиките и да се изобличават щото парите били от Хамерика за БГ, но пък дай да си заформим пълнежа по ТВ Алфа, кой какво взел и само да наливаме спекулации, но пък като се сетим за пръстчето на златката да не го коментираме ...

Хайде да го дадем по сериозно или става всичко махленска кръчама, а не търсим това - нали?

ПП Дай ми чист документ, където пише Лора Крумва и компания колко точно са взели и точно за какво са го взели - пропагандни теми и репортажи срещу БГ и величието на чужди каузи .... щото ако приемаме че разобличаване на местни корупционни схеми и това разоблечение да се счита за пропаганда, ок нека повече такива видея...

ПП 2 Това с мюфтийството не е ли смяна на фокуса на темата?
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Грантът подкрепя поредица от журналистически разследвания на общинските избори през 2015 година. Журналистически екипи от Нова телевизия се насочват към шест общини, за да разследва изразходванвто на общински средства, наличието ма корупционни практики, изборни измами и манипулации.

Сега големият въпрос е да не се разследват практиките и да се изобличават щото парите били от Хамерика за БГ, но пък дай да си заформим пълнежа по ТВ Алфа, кой какво взел и само да наливаме спекулации, но пък като се сетим за пръстчето на златката да не го коментираме ...

Хайде да го дадем по сериозно или става всичко махленска кръчама, а не търсим това - нали?

2013 Гражданско общество и демократични институции 11 ноември 2013 – 10 май 2015 102,800 лв.

Фондация „Офф Медия“ e издател на OFFNews.bg, независима електронна медия и надежден източник на информация и анализи. Грантът ще предостави на изданието възможност да разработва независими журналистически разследвания. Дизайнът на електронната страница на OffNews ще бъде осъвременен, а ново приложение ще улесни достъпа до предоставяната информация през мобилни устройства.

2013 Гражданско общество и демократични институции Март 2013 – Септември 2013 116,000 лв.

Сдружение „Булгарион” ще подкрепи журналистически разследвания върху вкоренени недостатъци на изборната среда. Противоречиви разпоредби в изборното законодателство или източниците за финансиране и изразходването на средства в изборните кампании ще бъдат във фокуса на журналисти от Нова телевизия и bTV в осем разследвания, излъчени в най-гледано време в месеца преди началото на предизборната кампания.

2014 Гражданско общество и демократични институции декември 2014 – декември 2017 3,000,000 лв.

Грантът подкрепя capital.bg и dnevnik.bg, водещите издания на „Икономедиа“, най-големият издател на бизнес медии в България. „Капитал“ и „Дневник“ са качествени и влиятелни издания, които следват високи професионални и етични стандарти и са сред примерите за независима журналистика и свобода на словото. Грантът ще разшири онлайн присъствието на „Капитал“ и „Дневник“ и ще укрепи водещите им позиции в обективно отразяване на обществения живот, както и в разработване на задълбочени журналистически разследвания.


2014 Гражданско общество и демократични институции Октомври 2014 – октомври 2017 1,152,600 лв.

Грантът допринася за осъществяване на мисията на Фондация „Америка за България“ за укрепване на демократичните институции в България чрез подкрепа за независимата журналистика. Mediapool е новинарско онлайн издание, което следва високи професионални и етични стандарти в журналистиката и е сред примерите за медийна независимост и свобода на словото в България. Грантът ще даде възможност на mediapool.bg да увеличи оригиналното си съдържание, да засили своите онлайн позиции, както и присъствието си в социалните медии.

И т.н и т.н.
За каква независима журналистика става въпрос, при положение, че са лапнали милиони???


едит: те още от поне 2009г. им дават:
2009 Онлайн платформи за дебати, граждански каузи и публичен контрол
Икономедиа АД Гражданско общество и демократични институции € 148,000
2009 Независимата медия в подкрепа на реформите
Фондация „Инфо Спейс” (mediapool.bg) Гражданско общество и демократични институции $ 179,466
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Да разбирам ли че независима журналистика има само при държавните медии?
Това, че дадена фирма работи с еврофондовете и тя ли става зависима?

Хайде по сериозно зависимост и независимост е функция на продукта, който в крайна сметка произвеждаш, а не от финансирането. Трябва да има някакви обективни отправни точки, защото всички биват зависими без значение дейността стига да се гледат контрагентите им ...
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Да разбирам ли че независима журналистика има само при държавните медии?
Това, че дадена фирма работи с еврофондовете и тя ли става зависима?

Хайде по сериозно зависимост и независимост е функция на продукта, който в крайна сметка произвеждаш, а не от финансирането. Трябва да има някакви обективни отправни точки, защото всички биват зависими без значение дейността стига да се гледат контрагентите им ...

Блеки, излиза, че със сигурност не са обективни медии, а ти винаги тях цитираш. И мога да ти кажа, че са 100 пъти по-парцаливи медии от тези на ДП и Нидялку. ;)
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Блеки, излиза, че със сигурност не са обективни медии, а ти винаги тях цитираш. И мога да ти кажа, че са 100 пъти по-парцаливи медии от тези на ДП и Нидялку. ;)

Хайде пак старата ти лъжа преди 2 седмици ми го изкара аргумента, питах те няколко въпроси и се покри да не казвам като какво.

Сега пак тях съм ги цитирал - кога беше последното мое цитиране, което не е било базирано на обективен факт или новина, която е била пусна на 1001 места? Все пак не влизам в тотални маргинални руски сайтове на "истината" където говорят за плазмени оръжия и други оръжия, за които и самият Лукас не се е сетил когато е правил всички филми от Star Wars ...

Не знам за кой път ти пиша, последните линкове за които се сещам са от други медии, нямащи нищо общо с тези .... Стига си плел интриги по мой адрес става ли?

 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Блеки, излиза, че със сигурност не са обективни медии, а ти винаги тях цитираш. И мога да ти кажа, че са 100 пъти по-парцаливи медии от тези на ДП и Нидялку. ;)

И това, че го казваш Ти... трябва да има някаква стойност ли? :)
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Хайде пак старата ти лъжа преди 2 седмици ми го изкара аргумента, питах те няколко въпроси и се покри да не казвам като какво.

Сега пак тях съм ги цитирал - кога беше последното мое цитиране, което не е било базирано на обективен факт или новина, която е била пусна на 1001 места? Все пак не влизам в тотални маргинални руски сайтове на "истината" където говорят за плазмени оръжия и други оръжия, за които и самият Лукас не се е сетил когато е правил всички филми от Star Wars ...

Не знам за кой път ти пиша, последните линкове за които се сещам са от други медии, нямащи нищо общо с тези .... Стига си плел интриги по мой адрес става ли?


Темата е за РУБЛАДЖИИТЕ в долари, които викат рубладжии на всички, които са против пропагандата им. :)
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Темата е за РУБЛАДЖИИТЕ в долари, които викат рубладжии на всички, които са против пропагандата им. :)

Жалка работа си както миналият път - нападаш, лъжеш и после бягаш по тъча мажейки ... надявам се поне да спреш с тези интриги!

Да не сменяма фокуса, че биааро пак да не ни вземе, ще върна темата с едно просто изречение:

Има два типа хора - едни се продават, а други не.
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Жалка работа си както миналият път - нападаш, лъжеш и после бягаш по тъча мажейки ... надявам се поне да спреш с тези интриги!

Да не сменяма фокуса, че биааро пак да не ни вземе, ще върна темата с едно просто изречение:

Има два типа хора - едни се продават, а други не.

Не бягам, просто имам работа. :) От тези два типа хора ти по най-заобиколния начин защитаваш първите. А за огъня се хващаш като да не казвам. Дори "Буратино" е 100 пъти по-ефективен от "плазменото оръжие" в онзи клип. ;)
 
От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Нищо няма да взема, че наистина нямам време да влизам в стари безсмислени спорове, които сме водили 1000 пъти.

Казвал съм го и преди, ще го кажа пак и за последно. Тезата за парите и златния пръс е много по недостоверна от най-близкото до акъла предположение, а именно - Борисов изкупи депутатите от атака и излъга Сидеров, който го подкрепяше почти 2 години. После Сидеров му го върна, като му се отдаде случай. Толкова е просто и логично. Ако беше само до пари, пари можеше да дадат Борисов и господарите му, защото дадоха много повече на умни и красиви протестъри, отколкото се твърди, че от БСП са дали на Сидеров. Това всеки нормален човек, който следи политическите игри може да го види.



Жалка работа си както миналият път - нападаш, лъжеш и после бягаш по тъча мажейки ... надявам се поне да спреш с тези интриги!

Да не сменяма фокуса, че биааро пак да не ни вземе, ще върна темата с едно просто изречение:

Има два типа хора - едни се продават, а други не.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Не бягам, просто имам работа. :) От тези два типа хора ти по най-заобиколния начин защитаваш първите. А за огъня се хващаш като да не казвам. Дори "Буратино" е 100 пъти по-ефективен от "плазменото оръжие" в онзи клип. ;)

Когато обвиняваш някой в нещо, после много удобно все си намираш работа.
Не защитавам никой, а се опитвай да намалим спекулацията - когато си прав се съгласявам с теб.
А когато лъжеш и почваш с двлучието си трудно го оставям незабелязано - до колкото си спомням ти беше този с плазменият огън, който кълвеше като шаран. Вече виждам и саркзазма Буратуно 100 пъти а у ... дано да осъзнаваш че този сарказъм е насочен към твоята наивност, ако си взел поука ще се радвам.

@Биааро, братле това с Борисов е много евтина дъвка и ти го знаеш - ако беше бялата златка такъв за какъвто се има, нямаше по смъртно да го направи, след 2 месеца на новите избори щеше да консолидира още вот и тогава ББ щеше силно да е домачкан от целият черен ПР ... но взе лесното решение. А и може да видиш поведението му след това, ако беше това което говориш нямаше да му видим лумепнското му държание и всичките му изцепки! Ако не наистина не виждаш и тази гледна точка, то няма смисъл се влиза в политизиране, а и на мен за маргинали с болни амбиции и псевода национализъм не ми се пише, пък камоли да споря!
 
От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Когато обвиняваш някой в нещо, после много удобно все си намираш работа.
Не защитавам никой, а се опитвай да намалим спекулацията - когато си прав се съгласявам с теб.
А когато лъжеш и почваш с двлучието си трудно го оставям незабелязано - до колкото си спомням ти беше този с плазменият огън, който кълвеше като шаран. Вече виждам и саркзазма Буратуно 100 пъти, дано да осъзнаваш че този сарказъм е насочен към твоята наивност, ако си взел поука ще се радвам.

Кое е двуличие, че наричам нещата с истинските им имена ли? Цитираш продажни медии, чиято "обективност" е про-западна и най-вече антибългарска. Хващаш се за някакви видеоклипове, но бягаш от същината на въпроса. После съм бил наивен и/или двуличен. Забрави колко пъти те питах с ДА или НЕ да кажеш крадец ли е Прокопи, и накрая пак ми отговори двусмислено. Малко по-лекичко с обидите и квалификациите, ако обичаш. Аз съм българин и преди всичко мисля за родината си. В съзнателния си живот съв видял и виждам само какво е положението на България докато сме със Запада, западно настроени, и меко казано-не ми харесва това. От стари хора, и чужди и ссвои, чувам че живота е бил много по-добър докато сме били с Русия, и всички си спомнят за тези времена с носталгия. Иска ми се да сме независими, но вече не можем, защото про-западните ни политици унищожиха армията ни и сме раграден двор. Днес Ердоган постави ултиматум на ЕС за безвизов режим за Турция, утре може да постави ултиматум да му дадат България, кой може да ни защити? Чичо САМ ли? Айде и да не е толкова грубо, стига да ни пратят 200-300к "бежанци", все повече ще им хареса тук отколкото в Анадола.
И стига с този плазмен огън-вече е сдъвкана и предъвкана тази тема, сега темата за е продажния крадлив Прокопи и паплачта около него и като него!
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Сига къто се замисля, не са малко и платените русофили, а от русофил патриот не става тоже
 
От: От: От: От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Кое е двуличие, че наричам нещата с истинските им имена ли? Цитираш продажни медии, чиято "обективност" е про-западна и най-вече антибългарска. Хващаш се за някакви видеоклипове, но бягаш от същината на въпроса. После съм бил наивен и/или двуличен. Забрави колко пъти те питах с ДА или НЕ да кажеш крадец ли е Прокопи, и накрая пак ми отговори двусмислено. Малко по-лекичко с обидите и квалификациите, ако обичаш. Аз съм българин и преди всичко мисля за родината си. В съзнателния си живот съв видял и виждам само какво е положението на България докато сме със Запада, западно настроени, и меко казано-не ми харесва това. От стари хора, и чужди и ссвои, чувам че живота е бил много по-добър докато сме били с Русия, и всички си спомнят за тези времена с носталгия. Иска ми се да сме независими, но вече не можем, защото про-западните ни политици унищожиха армията ни и сме раграден двор. Днес Ердоган постави ултиматум на ЕС за безвизов режим за Турция, утре може да постави ултиматум да му дадат България, кой може да ни защити? Чичо САМ ли? Айде и да не е толкова грубо, стига да ни пратят 200-300к "бежанци", все повече ще им хареса тук отколкото в Анадола.
И стига с този плазмен огън-вече е сдъвкана и предъвкана тази тема, сега темата за е продажния крадлив Прокопи и паплачта около него и като него!
Ех не спря с това мазане.

Дай от зад напред - значи сме предъвкали, че си тотално наивен. След като сме го сдъвкали това, сега да ми вадиш какво съм се хващал си е чиста форма на двуличие от твоя страна, което явно трудно осмисляш.

Сега да си поговорим за лъжите, какво съм цитирал тук от която и да е медия и съм казал обективна?!?
Ясно и точно ти отговорих но ти е трудно да осмислиш разликата между обкетивен факт и спекулация - когато не знаеш, кое какво е как искаш да ти се отговори точно и ясно?!?
Е като си българин, който милееш за Русия, ходи в Русия. Преди окупацията, БГ е била поела курс на запад и бързо се развивала, преди да са ни натресли насилствено комунизъм - който след 15 години фалира и след още 2 години тотално колабира и се затри за жалост отрочетата им все още ни управляват.

Те като са дърти нормално си спомням времето като са млади с носталгия. Голям образ си ревеш ми за Русия, пък после искал независимост. Хайде избери си кое е.

А да те питам ти за това време и СССР ли милееш:
http://e-vestnik.bg/?p=4995&cp=3

Не си единственият, който познава възрастни хора - ако познаваш хора които са били юнуши преди 44-та много внимателно ги слушай и попивай!

Отново перфектно по комунистически смени темата с мазането ти от наивността ти, през редовното за Родину, ама не нашето и прогнилият запад.
Перфектен си за политик - атака бсп дпс, че герб ще ти се радват!
 

Горе