Умните и красиви родоостъпници и продажници

От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

За първи път видях Лора Крумова в цял ръст:shock: Е няма такава свиня, а аз се чудя защо винаги се снима от врата нагоре:lol:

Коледа наближава! :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Може ли да ви задам едно въпросче за парите, които взехте от америка за България ...

Припомням на всички, които искат да разводняват темата с простотии, че темата е за Умните и красивите, не за Сидеров. Така или иначе други няма да им зададат тези въпроси.
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Може ли да ви задам едно въпросче за парите, които взехте от америка за България ...

Припомням на всички, които искат да разводняват темата с простотии, че темата е за Умните и красивите, не за Сидеров. Така или иначе други няма да им зададат тези въпроси.

Хахаха, ама им се кефя и на така наречените жълти медии блиц и пик, как не си замълчаха. Това са някакви проблясъци на обективна журналистика. Дали от яд, че и на тях не са дали от А за Б, дали заради сензацията, но... важното е, че не си замълчаха. А тези продажни душици, на които 2 години всяка втора дума им беше #КОЙ, сега всяка втора дума към тях трябва да е #ЗА КАКВО? :)
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Мале, мале, тази Лора Крумова, стопи сигурно няколко хиляди калории в тези кръгчета из мола. Още няколко пъти, да я засекат така и може би ще стопи половината свинска мас, която носи. :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Завист? На вас ако ви бяха предложили по 200-300К сигур щяхте да откажете, айде де.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Завист? На вас ако ви бяха предложили по 200-300К сигур щяхте да откажете, айде де.
То по твоята логика, като в онзи виц:
"Двама приятели си говорят:
- Ей, чудесна работа. В новата служба няма педерасти. Ама никакви!
- Да бе, не е възможно!
- Честна дума!
- Е добре, ти за хилядарка нема ли да дадеш дупе на някой?
- Ба тоя, ти луд ли си?!
- Е, добре... За 10 000 няма ли да дадеш некой да те тресне?
- Абе стига глупости, заеби тая.
- Добре... За 1 000 000 няма да откажеш някой да те резне малко, а?
- Е, ся... За един милион ще си помисля...
- Виждаш ли, не че няма педерасти, инвеститори няма!" :D

За истинските хора/човеци живота, съвестта и достойнството нямат цена. Такива като Лорчето дори и тези които им плащат, не ги обичат и харесват, защото който е станал предател веднъж, ще стане и втори път!
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

То по твоята логика, като в онзи виц:
"Двама приятели си говорят:
- Ей, чудесна работа. В новата служба няма педерасти. Ама никакви!
- Да бе, не е възможно!
- Честна дума!
- Е добре, ти за хилядарка нема ли да дадеш дупе на някой?
- Ба тоя, ти луд ли си?!
- Е, добре... За 10 000 няма ли да дадеш некой да те тресне?
- Абе стига глупости, заеби тая.
- Добре... За 1 000 000 няма да откажеш някой да те резне малко, а?
- Е, ся... За един милион ще си помисля...
- Виждаш ли, не че няма педерасти, инвеститори няма!" :D

За истинските хора/човеци живота, съвестта и достойнството нямат цена. Такива като Лорчето дори и тези които им плащат, не ги обичат и харесват, защото който е станал предател веднъж, ще стане и втори път!

Най-мразя ей такива да ми се правят на пишман патриоти, ако ти тупнат пачката, ще забравиш всичко и няма да се замислиш, ама нема я пачката и затова чупиш стойки по форумите.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Завист? На вас ако ви бяха предложили по 200-300К сигур щяхте да откажете, айде де.

Ти за 200-300к ще си продадеш родителите? Отговорът на този въпрос е и моят отговор на твоя въпрос.

ЕДИТ: Мразиш да ти се правят на патриоти хората и за това само парите са ти в главата така ли? Пачките, та пачките и като вземеш пачките, утре да не те гръмнат на улицата за едните пачки. И накрая ще излезе мъртъв предател без парички. Това няма да е прецедент по тези ширини. Мисли малко, стига си бленувал тези пусти пари. Ако изкарваш добри пари, каквито изкарват тези журналя по големите медии, за какво са ти по дяволите още и още? Накрая и самият ти, няма да се познаеш в огледалото. Хайде моля ти се, не е прецедент хора да връщат маса пари и да си живеят животеца без ПАЧКИТЕ!
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Хиро, аз не се заяждам с теб. Мен друго са ми предлагали, пак буквално са ми "тупкали пачките", но не съм се съгласявал, и не съжалявам! :) Дали чупя стойки по форумите или не, правя го без задължение към някого, изказвам си личното мнение и нямам угризения на съвестта. ;)
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Кой нормален човек би искал да го управлява БСП и ДПС ? Пеевски шеф на ДАНС ? Може другия път за президент да го издигнат..... И без пари нормалните хора биха се обявили против такова правителство. Ако са им платили - още по-добре за тях :)
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Което не става с пари, става с много пари, ако пак не става, става с блага дума, пари и малко кютек :) Няма човек, който да не може да бъде купен или принуден да направи нещо против волята си.

Това не оправдава журналята от списъка обаче, че са взели пари да провеждат чужда политика.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Хиро, аз не се заяждам с теб. Мен друго са ми предлагали, пак буквално са ми "тупкали пачките", но не съм се съгласявал, и не съжалявам! :) Дали чупя стойки по форумите или не, правя го без задължение към някого, изказвам си личното мнение и нямам угризения на съвестта. ;)
Аз не видях, черно на бяло да осъдени за престъпление срещу майка България.
На мен да ги дадат и аз ще ги взема и си бия шута после, то и без това няма надежда вече за Булгарситан.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Аз не видях, черно на бяло да осъдени за престъпление срещу майка България.
На мен да ги дадат и аз ще ги взема и си бия шута после, то и без това няма надежда вече за Булгарситан.

Същата позиция са изразявали и много западни политици, точно след освобождението ни от турско робство. Смятали са, че сме неспособни да произведем, дори и най-простия кадър, камоли пък да просъществуваме. Е явно сме били способни. Щом преди над век сме го направили, защо сега да не го направим? Все още е доста розово положението, за да бъдат използвани думите НЯМА НАДЕЖДА за България. Надежда има, може и малка, но има!

За осъдени не мисля, че ще видим скоро. Дано греша.
 
Re: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Аз не видях, черно на бяло да осъдени за престъпление срещу майка България.
На мен да ги дадат и аз ще ги взема и си бия шута после, то и без това няма надежда вече за Булгарситан.

То реално едно 80-90% от тия, които се подвизават там така разсъждават, и честно казано с всяко такова мислене и взети решения на база него затъвацията става все по-голяма и в един момент, няма да е трудно да се издрапа, а направо няма да може да ни спаси нищо друго освен голям студен рестарт. :)

Не знам как тия хора застават пред себе си, съвестта си и най-вече пред децата им и обясняват как за някакви си хартийки са прецакали още мястото, в което са родили -те, техните родители и самите им наследници. Нещо като пчели самоунищожаващи кошера си, което в природата няма да го видите никъде, защото животните правят едно нещо, което за жалост човек вече не го носи в себе си поради материалния свят, в който живее, а именно - да подсигури по-добро развитие и бъдеще за поколението си. Това да откраднеш някакви пари и после да пратиш децата си в чужбина, защото тук си наясно, че си засрал още повече и много странно мислене. Вярвам, че всяко едно дете би искало само да избира къде да живее и да създава семейство....Но тъй като тати и мама са крали и занемарили родното местенце, избор нямат реално. Жалка работа. Когато мислиш като робот, а не като живо същество, нищо на този свят не може да те спаси, а ако този поклонник на финикийските знаци има и власт, нещата стават глобални, неизбежно отразяващи и се и върху други.

И да, положението не е много оптимистично, защото всеки следващ следващ тази логика - "нека дойде моя ред, и аз да се облажа, пък ми пука какво е оставя зад себе си, то така или иначе не остана много" и така колелото е толкова силно завъртяно, че спирането му е само пръчка в спиците, а завъртането наопаки, за да се върнат нещата назад и да се коригират нанесените щети е просто толкова нереално, че не знам дали ще има такова нещо някога. Те и за това по тези избори излизат такива карикатури. Това е по-скоро вече гавра с народа и избирателите, отколкото някаква сериозна кандидатура. Просто вече толкова е потънало всичко, че е време за гаргари и народа като гледам си хейтва, но си продължава все така си я кара. ;)
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Същата позиция са изразявали и много западни политици, точно след освобождението ни от турско робство. Смятали са, че сме неспособни да произведем, дори и най-простия кадър, камоли пък да просъществуваме. Е явно сме били способни. Щом преди над век сме го направили, защо сега да не го направим? Все още е доста розово положението, за да бъдат използвани думите НЯМА НАДЕЖДА за България. Надежда има, може и малка, но има!

За осъдени не мисля, че ще видим скоро. Дано греша.

http://www.dnes.bg/crime/2015/10/05/piian-shofior-pregazi-3-godishno-dete-v-sliven.278594
http://www.dnes.bg/politika/2015/10/05/pyrvenci-sme-po-trafik-na-hora-v-es.278611
http://www.dnes.bg/stranata/2015/10/05/izcheznaliiat-plovdivski-student-e-otkrit-myrtyv.278568
Къде я видя тази надежда?
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Виждам тук си говорите за пари, някой знае ли колко пари дадоха на бялата златка за неговото пръстче?

Иначе по тема инструментариум и финансиране винаги се намират без значение каузата или страната ...
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

ЪпХиро, след като няма надежда според теб, да те попитам ти в България ли живееш или в чужбина? Ако е първото, ЗАЩО си още тук? След като имаш пари за компютър и интернет, че и време да пишеш, може намериш желание да се изнесеш и да взимаш пачките в чужбина и там да правиш миш-маш или да изживееш просто "високия стандарт" там.

Надежда има, но след като ни заливат само с помия денонощно и целенасочено, добрите новини едва ли не се заглушават или ги показват за 35 секунди или изобщо не ги и показват.. И ми идваш ти и ме цитираш с думите "къде видя надежда". Ами излез навън, попътувай има и доста свестни хора, макар и неразбиращи от политика всички, но ги има. Има млади хора, които не се дрогират, не пият, не пушат, не са курви, не са педерасти, не са предатели! Има всекидневно толкова добри новини в тази държава, а пък колко по-"малки", така да ги наречем, но има!!! Как ще ги покажат, нали не са сензация, нали на същите помияри по-горе видяхме, че им плащат, за да манипулират "обществото" (което не съществува в България все още или няма признаци за такова, а може би просто спи дълбок сън).. Как ще покажат тези новини, как няма да ти показват само лошото и простотията? И после хората казват няма надежда. Като влезеш в този форум, има ли надежда тук - има! Осъществява ли се контрол - да! Хората помагат ли на тези, които пишат има нужда от помощ и спазват правилата - ДА! Ето ти едно мини общество. Ето ти една малка надежда. Какво повече да пиша, след като сам не си стигнал този извод? Сигурно си и по-голям от мен, как да тръгна да те опровергая и то в интернет и да докажа обратното, след като доказателствата са там навън, а не тук! В тази ситуация в която е държавата ни в момента, всеки трябва сам да ги осъзнае тези работи, ако е минал вече времето в школата, защото на добрите хора не им се дава трибуна или направо ги смачкват целенасочено и умишлено. Който мисли, че няма надежда, тогава какво прави тук? Калява се за шао-лин школата ли? Чак сами не знаете какво чакате и защо чакате.. Не съм оратор да въртя думите сладко и гладко да влизат на хората в главите и да не излизат, но осмисли написаното от мен и след това ми напиши своят отговор!
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

....не се дрогират, не пият, не пушат, не са курви, не са педерасти, не са предатели!

...не че не са ма инвеститори нямааааааааа :lol: Мноо готин виц бях го забравил! Иначе като цяло масово ни купуват и продават ама най ме е яд, че е за жълти стинки. Пазаруват ни на кило по африкански стандарт дееба, даже и по-йовтинко. Обаче Ганьо поне е пич винаги скатава и мами инвеститора та надеждата ми е некой ден тоя инвеститор да се ядоса, че го лъжат и да размаха сопата. Давам пресен пример. Ей го оня ден ходих до Музейко, тва дет било най-големия детски нАучен център. Вход за големи 15 леа за деца 8 баси...ма както и да е, слагам гривничката и гледам "Америка за България", а сега де можеше и да не го пишат да се фалат помиарите, ако знаех че са те хич немаше и да влизам ма айде викам да видим кво е тва чудо. Мотам се с лапето и насреща бате Иво Прокопиев се мота и той айдееее викам тука стана навалица. И от цялата работа кво, едно голямо нищо. Дали са 21 милиона долара за глупости. Като цяло идеята е много готина обаче за 21 милиона можеше да се очаква много много много повече, демек Ганьо е щипнал поне 15 милиона минимум! Ей такива като Прокопиев.... Все някога ще дойде Видовден за всички тия боклуци, ако не те децата им ще плачат, но ще плачат!
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Братче, нямаше ли какво по смислено да кажеш. Ти нали си по официалните данни и на тях се базираш и стъпваш винаги. Дай сега документ да видим колко и от кого е взел Сидеров, както е при тия убавци тука. А, нямаш, верно ли!? Стига с тея тъпни вече.... Почваш да ставаш и ти като тях, не ме гледайте мене, гледайте другите. Със Сидеров се занимаваме години на ред, нищо ново няма при него. Тука с тея мушмуроци вече е актуално, стига си се мъчил да изместиш фокуса.


Виждам тук си говорите за пари, някой знае ли колко пари дадоха на бялата златка за неговото пръстче?

Иначе по тема инструментариум и финансиране винаги се намират без значение каузата или страната ...
 
Последно редактирано:
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Биааро, ти какво се жегна толкова, че така влизаш?
Не случайно питах дали някой знае, ако знаех нямаше да питам нали?
От снимки с цифрички от кога му викаме документ - щото в сайта Хамерика за БГ не пише, кое ФЛ какво взима.

Не сменям темата ни фоукса, давате видео с любимите от атака, как така настървено питат, та се сетих за бялата златка, ако не бяхте го постнали нямаше да питам - щото малко двулично кой какво взимал от хамерика за БГ, и се питат от политическата ТВ на златният пръст - малко доста иронично не мислиш ли?
 

Горе