Умните и красиви родоостъпници и продажници

От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ще ми обясниш ли карнобатман защо е нонстоп с цаките? Да не е слепец? :shock:

Той този карнобатския убавец онагледява народната поговорка: "Едно прасе, в каквото и да го облечеш, си остава прасе." :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Казах ти, че на мен ми плаща дирекнто Сорос на всяко 1-во число, може да спиш спокойно. :D Не ги знам тия протестна мрежа, каква им е схемата но имам спомен, че искаха национализация на ЕРП-тата, както и на Американските Марици. Много про-западни позиции :)

Не каза и за Иво Инджев как така са го пропуснали да го спонсорират. Той едва ли не всеки ден пише про-западни неща в блога си. Трябва да питам Сорос, като се видим, дали и на него не плаща. :)
 
Re: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Не знаех , че за кметове трябва да се избират манекени... явно Фандъкова трябва да я сменим с Мис Дупе 2015....щото е по хубава на плакатите ......

Не е нужно да са манекени, ама поне да изглеждат с малко повече усилия надеждни. Не хубави, не ме разбирай криво. Но на теб лично как ти се виждат? Защото, ако смяташ, че е нормално така да изглеждат кметове и обществени съветници, значи явно ще трябва да приемем, че за някои е нормално и да минем на там по темата. :)

Фанъкова изглежда добре, представителна и т.н. Там нямам аз лично забележки. Колко става е друг въпрос, който сме нищили в други теми. Но тези, които пуснахме като картинки, са направо абсурдни. :) И това са предизборни плакати, които трябва да убедят хората. :) Мен не успяха, ако някой успеят, явно заслужават после съдбата си. :)

@redrum, бате, май е с някакъв здравословен проблем. Иначе за друго не смея да си помисля. ;)

@bioz, ако това му е официалното послание към аудиторията му, щеше да е по-добре да е с монокъл, като Денди....тогава можеше да има връзка, и щеше да привлече и нежните души като гласоподаватели. :)
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Е сега му е майкат, някой да стане ПР на тия безмозъчни същества, малко да ги облече и нагласи и да вземе някой лев, тва ми прилича на някакви карикатури а не на агитационна карта ( плакат ) или там каквото се води.

Толкова ли не гледат как се прави, поне малко да се постараят...

Е...ти скапаната и аматьорска работа, чувство за естетика и стил 0, което автоматично подсказва че и гънките са 0.

Никога не съм гласувал, няма и да гласувам, поне докато не се появи човек с по-нормално и интелигентно изражение и визия......
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

И още...

618x447.jpg


655-402-lazarova.jpg


655-402-kalenderska.jpg


655-402-pyrvan.jpg
 
Последно редактирано:
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

От тая тема излиза, че бърнХ и другите олигуфрени, биха гласували и за прасе, стига да е издигнато от ГЕРБ, те ще го подкрепят, щом бащицата така е казал
 
От: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Не каза и за Иво Инджев как така са го пропуснали да го спонсорират.

Този комплексиран глупак пише и без да му плащат... толкова е проС.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

От тая тема излиза, че бърнХ и другите олигуфрени, биха гласували и за прасе, стига да е издигнато от ГЕРБ, те ще го подкрепят, щом бащицата така е казал

Бърна е командирован в блиц-а, тук се вясва колкото да не му хваща паяжина профила. ;) Ето ги ФБ коментарите му в блица.
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Бърна е командирован в блиц-а, тук се вясва колкото да не му хваща паяжина профила.

Ма Бърни ти в TRACE ли бачкаш бе душко??? Ама така кажи бе да се не мъчим да се чудим кво е тва герболизане :wink: Я кажи запознат ли си колко парички TRACE ще даде в Тополовград за изборите?
Тва карнобатското прасе е дал поне 50 бинки да влезе у листата на герб ма и бате Боце пара не връща ако и прасета да му ги дават....
 
От: Re: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Намерих си го:

12042914_1050278905024918_8808384583077169245_n.jpg


Бърни, ГЕРБ определено водят по карикатури тези избори... :) Очаквам с нетърпение следващия да изкочи. Получава им се и то натурално. :)

И селото с хубаво име и кандидат кметът - тоже.
ГРОБ трябва да се прекръсти на Freak Show - само сиамски близнаци и хипофизни джуджета им липсват. ..всъщност, май джудже си имаха - оня Софкин не се ли въртеше около тиквоча?

п.с. хахаххха сега виждам и малката снимка. Името на тая кадидатка също е в десятката. Маймюне - баш маймунета са си и двамцата.:lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Ма Бърни ти в TRACE ли бачкаш бе душко??? Ама така кажи бе да се не мъчим да се чудим кво е тва герболизане :wink: Я кажи запознат ли си колко парички TRACE ще даде в Тополовград за изборите?
Тва карнобатското прасе е дал поне 50 бинки да влезе у листата на герб ма и бате Боце пара не връща ако и прасета да му ги дават....

А бе и аз се чудех къде изчезна, докато не видях случайно негов ФБ коментар у блица, даже му казах, а той отговори, че било съвпадение. Съвпадения в тази държава, дето сме една шепа хора-няма. Ето тук още един негов бисер от току що. :lol:
 
Бърнито. Това с подкрепата на ГЕРБ ми е странно. Пасивността да не се гласува също. Но и той би се съгласил, че дори и неговото въображение не може да роди такива скици. Аз лично чакам предизборните им клипове, там сигурно ще има много "вайръъъъъл", ако се сещате какво имам предвид. :)
 
От: Re: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Бърнито. Това с подкрепата на ГЕРБ ми е странно. Пасивността да не се гласува също. Но и той би се съгласил, че дори и неговото въображение не може да роди такива скици. Аз лично чакам предизборните им клипове, там сигурно ще има много "вайръъъъъл", ако се сещате какво имам предвид. :)

Между платената любов и платеното писане има само една разлика- че едната е най-древна, а другата най-модерна професии. Иначе и едните и другите плюят(или гълтат) и т.н....
А по темата: Като му видях името на исперихския кандидат Ебазер Ебазер, се сетих за онзи стар виц: Кадир Кадир казал на Хасан Хасан, че в Баден Баден ще има концерт на Дюран Дюран. :lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

sogi300217.jpg


Гебер сам млако ас :lol:
 
От: От: Re: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

п.с. хахаххха сега виждам и малката снимка. Името на тая кадидатка също е в десятката. Маймюне - баш маймунета са си и двамцата.:lol:

Почваш да ми харесваш, ще направим човек от тебе :lol:
 
От: От: Re: От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Почваш да ми харесваш, ще направим човек от тебе :lol:

Пфу, таман се засрамих, че се проявих като ксенофоб, то па взе, че ти хареса.:lol:
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Абе бай манго Ебазер си е донекъде логичен кандидат щото явно в тва село са преобладаващо цигойнери и дедо Ебазер е с най-големата рода и топ кандидата на герб естествено, разбираемо е....евентуално....ама тва свинско бизнесмение от Карнобат направо кърти мивките, толкова ли не са останали нормални бе??!! ся остава и да спечели баси....
 
От: Умните и красиви родоостъпници и продажници

Много странно се активизираха умните и красивите в Молдова, и то веднага след като Русия настъпи интересине на ФАЩ в Сирия...
 

Горе